Konu: EFT HAKKINDA
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-09-2007, 04:14 PM   #80 (permalink)
keops
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart Ynt: EFT HAKKINDA

Alıntı:
mügeee Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
keops Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili 25 emel deep peat eğitimimi tamamladım..
ayrıca hedeflere ulaşmayı sağlayan precision eğitimi aldım
bunların hepsi bir tam günde oldu
2.gün istanbulda gezdim,keyfini çıkardım meşhur eminönü balıkçısında balık ekmek yedim
şimdi memleketime geri döndüm..
öğrendiklerimi hergün 1 saat uygulamam gerekiyor
ve sizlerle gelişmeleri paylaşacağım
sağlıcakla

bu eğitimi ben de almayı düşünüyorum.. çok sevdiğim değerli bir ablam diyelim bu konuda bana uygulamalarda bulunmuştu fakat o dönem bu uygulama yapılırken _peat_ çok fazla konsantre olamama gibi bir problemim vardı yani duyguyu çok yaşayamadığım için çok faydasını göremedim ya da faydası olduysa da farkedemedim.gerek eft gerekse peat'in kitapları ben de mevcut fakat özellikle peat kitabının uygulama adına yetersiz olduğu kanısındayım ki zaten kitapta da seminerlere ek olduğu belirtilmiş.. neyse bu konuyla ilgili eğitimi kimden aldığınızı merak ediyorum,slavinski'nin Türkiyedeki vekili olarak bir bayanın varlığını biliyorum ama hiç görüşmedim o bayanla.. bu konuda biraz bilgi verirsen sevinirim.. ayrıca uygulamalarından hissedilir yararlar görüyor musun dusun ve de ben de o sertifikadan almak istiyorum ya
elinizdeki dökümanlardan ve sizin bizzat deneyimlerinizden haberdar ederseniz sevinirim.. saygılar sevgiler..
Türkiyede 3 tane yetkili kişi var benim bildiğim
güneş tan akdoğan ve kızı
birde benim eğitim aldığım sevgili bülent altınkaya hocam
sertifika veriliyor isteyene
onlar bu eğitimi tekniği yaratan zivorad hocadan almışlar
aslında nlp kurslarına göre çok daha ucuz kısa ve etkili
ama teknikte biraz ustalaşmak gerekiyor ve günlük uygulama yapmak
eğitimin faydası kısaca şöyle:
Deep PEAT ve Deep PEAT 3: Deep PEAT yöntemi, yaşadığımız olaylar nedeniyle oluşmuş olan, duygusal ve düşünsel sıkıntılarımızı çok etkili bir şekilde dönüştürme tekniğidir. Vücuttaki enerji meridyenlerini ve nefes'i kullanır. Bununla beraber, duyguların temelini oluşturan zıtlaşmış durumları temizler. Ör: Öfke ve Sakinlik gibi... Bu zıtlıklar temizlendiğinde, huzur, neşe ve akış hali kişinin hayatına kök salar.
Deep PEAT 3 yöntemi ise, olumsuz duygular boşaltıldıktan sonra istenilen karakter yapısının entegrasyonunu sağlar. Entegre olan yapı, kişide doğal bir süreç olarak ortaya çıkar. Örneğin: Deep PEAT kullanarak belli bir durumda ki korku boşaltıldıktan sonra Deep PEAT 3 kullanılarak cesaret ve atılganlık karakteri entegre edilir. Böylece oluşan boşluk pozitif etkiyle doldurulup, korkunun tekrarlaması imkansız hale getirilir.

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla