Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-01-2009, 02:37 PM   #7 (permalink)
aysegul_tirtil
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar.bu olumlamaları uyguladığım zaman gerçekten yararını gördüm.ama hep bişeyler yarım kaldı.yani parasız kaldım sonunda hep...belki benden kaynaklandı bilmiyorum.mesela Jennifer Hoffman'ın Küresel Mucize Projesi (30 günlük çalışma)'sinde "Para istemeyin. Evren enerji ile çalışır ve para sadece enerjinin bir tezahürüdür. Eğer yeni bir arabaya gereksiniminiz varsa, yeni bir araba isteyin, eğer yeni bir ev istiyorsanız, yeni bir ev isteyin " diyor.şuan neye inanıcağımı bilemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
parayı ne için istiyorsanız onun olumlamasını yapın.aslında gecerk amac mutlu olmaktır,yeni bir arabayı niçin isteriz bizi mutlu edecegi için.tezahür ettirmenin kaybolan sırrı adlı yazıyı sitemizden bulup okumanızı önerririm.sevgiler
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla