Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-01-2009, 04:23 AM   #32 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

merhabalar aragonit..
( bu arada rumuzun muhteşem.. gücünü en çok hissettiğim taşlardan birisidir.. )

dinleme süresi ile ilgili olarak bir örnek vermiştim onu yinelemek istiyorum..

"
telkinleri dinlerken tekrar etmesi önemlidir.. bunun için ortalama günlük 8 saat kadar öneride bulunuyoruz.. ego suçluluk kendine güven en önemli 3 telkinimizdir.. tüm sorunlarımızın kaynağında bu üç telkinin vermek istediği olumlu mesajın eksikliği yatar..

olumlu süreç kişinin bireysel hedefine göre değişeceğinden süreye takılmak yerine düzenli dinlemeyi seçtiğinizde daha başarılı sonuç alacaksınız..

örnek vermek gerekirse..
sizinle benim hedefim 10 üzerinden 5 e çıkmak olsun ayşenin hedefide 7 ye çıkmak olsun..

benim şu anki durumum - 3
sizin +2
ayşenin - 5

siz günde 4 saaat dinleyip 3 ay sonra hedefim gerçekleşti diye sevinirken ben günde 9 saat dinleyip evet olumlu etkiler yaşıyorum ama hedefim hala gerçekleşmedi diyebilirim... ayşe günde 3 saat dinleyip bunlar pek te işe yaramıyor diyebilir..

tekararlamayı sağlamak için düzenli dinlemek önemlidir.."

sevgiler..