Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-08-2007, 10:58 AM   #25 (permalink)
yasemince
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasemince is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ince Ince Yasemince...

dünki isledigimiz derslerden biride chirotherapie...cok ilgimi cekdi bu therapie ..icimizden bir kisiyi sedye ye yatirdi karin üstü ve ayaklarin topklarindan tutarak ölcüm yapti ve mutlaka biri birinden daha kisa oluyor arkadasi saga dönderdi kemiklerini catirdattii sola dönderdi birde orayi catirdatti sonra tekrar ölctük aaa baktik yerine gelmis ve dun icimizden 6 kisiyi ayni sekilde kemikleri catirdatarak yerine getirtti ...2-3 cm cok farkediyor ve cok da etkiliyormus ...dik yürümenin önemini birde daha anladim ...her kemik catirdamsinda tedavi sekilleri degisiyormus .. bu yöntemle migrän ..bel agrilarini vs tedavi edebiliyorsun...resimleri ilerki günlerde eklerim...birde ilgimi ceken tedavi yöntemlerden biride schröpfen mutlaka duymsunuzdur annem babama kupa cekerdi biz kücükken ilgiyle izlerdik ..kupa cekmekde tedavi yöntemlerden biri cok ilginc sistem ayni ama kupalar farkliydi daha bi modernlesmis bizim kupalar zaten görünce icimden bi kikirdeme geldi neyse dersler agirlasiyor ama yinede cok keyfli...ya ben bunlari simdi niye anlattim sunun icin anlattim dik yürümenin saglimiz icin önemini dün birdaha anladim...
yasemince isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla