Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-01-2009, 10:21 PM   #4 (permalink)
tabacana26
Teğmen

Tesekkür: 11
50 Mesajinıza toplam 317 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tabacana26 will become famous soon enoughtabacana26 will become famous soon enough

sigarayı bırak telkinli müzikten faydalanıyorsanız çok güzel ama daha çok etkisini görmek istiyorsanız başka yöntemlere başvurabilirsin sigarayla ilgili duyguları eft yöntemiyle temizlemelisin ben sigarayı öyle bıraktım ve tat alma gibi duyularım çok gelişti sigara dumanından nefret ediyorum ben bu yöntemleri kullanarak sigarayı bıraktım tabi ben bu yöntemleri burda öğrendim
atakan beyin ve ekip arkadaşlarının emeklerinden dolayı teşekkür ederim

eft yöntemi öncelikle olumsuz kalkanı kırmak olumsuz alışkanlıklarımızdan kulturmak sonra olumlu yöntemleri kendimize aşılamak çekim yasası gibi

ben sigarayı bırakmak istesemde bırakamıyorum kendimi tamamen derinden kabul ediyor seviyorum

moralim bozulduğu zaman beni üzen bir olay konu olduğunda hemen sigara içmek istiyorum kendimi tamamen derinden kabul ediyor seviyorum

sigara içersem moralimin düzeleceğine inanıyorum öyle inandığım için sigara bana tuhaf mutlu bir izlenim veriyor kendimi tamamen derinden kabul ediyor seviyorum

sigarayı arkadaş olarak görüyorum onunla bir takım duyguları paylaştığımdan dolayı kendimi tamamen derinden kabul ediyor
seviyorum

geçmişte sigaranın içen birey gördüğümde ailem ve ya arkadaş sigara içmenin büyüklük anlamına geldiğini sandığımdan dolayı sigaraya başladığımı biliyorum kendimi tamamen derinden kabul ediyor seviyorum

sigara içerken sürekli öksürüyorum sesim kısılıyor kalınlaşıyor koşarken göğsüm ağrıyor etrafıma sigara dumanı kötü kokular yayıyorum kendimi tamamen derinden kabul ediyor seviyorum

olumsuz etkileri kırdıktan sonra olumlu eft yöntemleri

benim sigarayı bırakmamın sebibi bana yaşattığı olumsuz etkilerden sıkıntılarından uzaklaşıyorum kendimi tamamen derinden kabul ediyor seviyorum

ben sigarayı bıraktığım için sigara içen birini gördüğümde dumandan nefret ediyorum kendimi tamamen derinden kabul ediyor seviyorum

sigara ile ilişkimi bırakıyorum sabah gözlerimi açıp uykudan uyanınca sabah öğlen ve akşam yemeklerden sonra çalışırken araba sürerken tv izlerken ve ya izlemezken her hangi bir olay karşısında sigara ile bağlarımı beni sigaraya iten tüm mekanizmaları şuan parçalıyorum yok ediyorum kendimi tamamen derinden kabul ediyor seviyorum
tabacana26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla