Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-08-2007, 01:24 PM   #6 (permalink)
tulu
Teğmen

Tesekkür: 0
30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: 3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz?

"Sevgili admin benim size ayrıca soracağım bir sorum var.Son zamanlarda kendimi iyi hissetmekle birlikte ilginç olaylar yaşıyorum.Sanki birileri, bana zararlı olanları hayatımdan ayıklıyor.Olaylar son derece etkili, zorlayıcı hatta.Ancak kabullenip, dersi alıp ya da yüzleşip devam etmem gerektiğini biliyorum.Bana öyle geliyor ki, yaşamımın yönü değişiyor ve yol arkadaşlarımda.Tam anlamıyla bir ayıklanma sürecindeyim.Olumlu düşünceye zihin olumlu tepki verdikçe çevredeki olumsuz faktörler tarafından arındırılıyor mu?Enerjimizin rengi berrraklaştışça bulanık enerjileri itmeye mi başlıyoruz?Teşekkür ederim."

Diye bir soru sormuştum size sanırım cevabımı aldım.Bir de bu var, sorduğunun cevabını almak.Bilinçüstüne soru sorma meditasyonu ile iç sesiniz güçleniyor.Mesela yazdım yukarıdakini az önce ve direk bu sayfaya geçtim.Gün boyunca sorduğum tüm sorulara, gerek iç sesimle, gerek çevreme karşı oluşan farkındalıkla, gerek o an okuduğum kitaptaki bir cümleden alıyorum.Ve tüm bunları deneyimlemeye devam edeceğim.
Teşekkür ederim.
tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla