Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2007, 12:42 PM   #9 (permalink)
KhaLduNTR

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KhaLduNTR is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Telekinezi Videolarımız

arkadaşım videonu izledim eline sağlık ama bana pipet sanki sen elini oynattığında oluşan hava akımından oynuyor gibi geldi. Az önce merak ettim ve aynı düzeneği kurdum ve evdeki tüm pencereleri kapattım. Pipet hareketsiz dururken elimi yavaşça oynatmaya başladığımda pipetin hava akımından dolayı, elimi oynattığım şekilde oynadığını farkettim. Daha sonra burnumu kapatarak ve elimi kullanmayarak hareketsiz bir şekilde pipeti oynatmayı denedim 2 dakika kadar pipete baktım ve oynadığını hayal ettim birşey olmadı daha sonra enerji boşalması(diğer konularda bahsediyordu bundan) için tavana baktım ve dikkatıimi pipettten ayırmaya çalıştım bu sırada pipetin oynadığını gördüm ve hayrete düştüm ama daha sonra burnumu kapattığım elimin altından boşluk bıraktığımı ve inanılmaz derecede hafif olan pipetin burnumdan çıkan hafif hava akımıyla oynadığını anladım. Daha sonra düzeneğin çok uzağına gittim ve ordan düzeneğe doğru hafifçe üfledim, birkaç saniye sonra oraya ulaşan hava akımından pipet hafifçe oynadı. Senin videolarında kullandığın pipetinde elini oynatırken oluşan hava akımından etkilenmemesi imkansız, çünkü çok hafif ve içindeki boşluktan dolayı hava geçimine müsait. Saygılar..
KhaLduNTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla