Konu: OLUMLAMALAR
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-08-2007, 05:26 AM   #5 (permalink)
YAZGÜLÜ_81
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OLUMLAMALAR

RAHAT BİR UYKU OLUMLAMASI

Derin, huzurlu bir uyku için hazırım. Sabah sakin, neşeli ve canlı bir biçimde kalktığımda tamamen dinlenmiş olduğumu bilirim. Bu işlem her akşam ve her sabah benim için güneşin doğuşu kadar kesin ve açık bir gerçek olacak...Şimdi dikkatimi şu cümleye odaklıyorum...Her şey her zaman benim sonsuz hayrım için olmaktadır. Tüm Dünya ve Ben bir bütünün parçalarıyız ve her saniye hayatıma beni geliştiren yükselten armağanlar girer..... Tanrıyla birlikteyim. O benimle birlikte. Nereye gidersem benimle gelir. Her zaman güven içinde uyur ve uyanırım. Bütün bedenim gevşiyor. Uykunun dinlendirici kucağına kendimi bıraktığımda, içsel bilgeliğimin kapılarını da açmış olurum. Zihnimde seyreden düşünceleri sadece izliyorum. Geleceği düşünmek zorunda değilim yada geçmişi. Sevdiklerimin ihtiyaçlarını sorunlarını düşünmek zorunda değilim. Hepsi Tanrının sonsuz koruması altında. Ruhumun derinliklerinde varolan bilgeliğin tümüne ulaşabilirim. İhtiyacım olan her şey bana oradan gelir. Şimdi hazırım görmeye anlamaya ve yapmaya.Rahat ve keyifli bir uykuya kendimi bırakıyorum.

Şanal-Işık Elçi Günseli