Konu: OLUMLAMALAR
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-08-2007, 05:24 AM   #4 (permalink)
YAZGÜLÜ_81
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OLUMLAMALAR

Her gece yatağıma uzandığımda , tüm bedenimin ayaklarımdan başlayarak gevşediğini hissederim, hatırlarım açık ve berrak bir biçimde .Huzur içinde yatağıma uzanır, uykudaki yaşamın bana sunacağı armağanları almak için hazırlanırım. Bilinçaltımın ve ruhumun işbirliğinde tüm gücün benim elimde olduğunun bilincinde gözlerimi kapatır, kendimi berrak, akıcı, net rüyalarıma bırakırım. Hatırlıyorum. Açık ve berrak bir biçimde. Rüyanın içinde , gördüğüm rüyanın farkında olduğumu bilir ve sabah uyandığımda aldığım armağanları hatırlar.uyanık yaşamıma aydınlık adımlarla ilerlerim.. Uyanık bir sakinlik içindeyim. Hatırlıyorum, tümüyle açık ve berrak bir şekilde gördüğüm sembollerin anlamları ve o sıradaki duygularımı. Tüm sesleri, kokuları, renkleri, sayıları ve anlamlarını hatırlıyorum. Hayatımı açık bir zihinle planlayabiliyorum. Sezgilerim ve ilhamlarım bana yol gösteriyor. Her sabah uyandığımda, başucumda duran defterime rüyalarımı yazarım. Uyku ve uyanık yaşamın işbirliği içinde keyifle yol alırım.Bütün bir gece uykunun keyfini çıkarırım.. Rüyalarım içsel dünyamın bir tiyatrosudur. Sabah uyandığımda kendimi dinlenmiş ve zinde hissederim.

Şanal-Işık Elçi Günseli