Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-08-2007, 01:35 AM   #6 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: THE SECRETİN ASIL SIRRI(Haşmet Babaoğlu)

haşmet babaoğlunun yazısını okudum..da...bizim kendisine olan sözümüzü okuması için herhalde buraya davet etmek gerekiyor..illa her bi şeyi din, allah, peygamber,deyip insanları sindirmeye çalışacaklar ya...diyelimki..secret yalan..bu konuda yazılan her şay yalan...bana verdikleri umut için her şey helal olsun...ben her hafta..lotto falan oynarım...loto çekilen güne kadar o parayla...insanlara yardım etmekten tutunda dünya seyahatlerine kadar her şey için hayal kurarım..yüzümde hoş bir tebessümle dolaşırım..gün boyu...zaten ekonomi nanay ( argo olduysa bağışlayın..olumsuz konuşmıyacağız ya)insanların yüzlerindeki gülümseyişi sildiler...hayal kurmamızında önüne geçerek temelli dumura uğratmak istiyorlar..birde secret,in işleyişi için o kadarda derin bilgiler gerekmiyor..ben milli piyangodan...ve lottodan para kazandığımda..şu an bildiğim hiçbir şeyi bilmiyordum...her nedense...isteğimi (para kazanmak) eyleme dönüştürdüm(gittim loto oynadım,milli piyango bileti aldım) oturup hayal kurdum,bu hayalleri kurarken kendimi mutlu,heyecanlı,hissettim(isteğime enerji yükledim) ondan sonra kalktım kitap okudum,bulaşık yıkadım vs.vs.isteğimin enerjisini serbest bıraktım...aa bir baktım kazanmışım..öyle çok büyük inancım falanda yoktu...sadece şunu söylüyordum..bu hafta lotodan dağıtılan parada herkes kadar benimde hakkım var çünkü bende loto oynadım..lotodan para kazanmak için loto oynamak yeterli..işte bu kadar..basit mantık, bu aslında entellektüel zihnimiz için,bilinçaltımızın mantığa ihtiyacı yok..o, entellektüel zihnimizin süzgeçinden geçirebildiğimiz bütün fikirleri olmuş gibi kabul ediyor..boşverin haşmeti,ahmeti,mehmeti,siz umut etmeye devam edin...umutlarınızı basit eylemlerle destekleyin..en azından biraz hoş zaman geçirirsiniz...siz gönlünüzü hoş tuttukça etrafınıza pozştif enerji yansıtırsınız..iyilik düşündükçede iyilik oluşturursunuz...secret bilmediğimiz..bir şey değil...sadece o kadar iyi hazırlamışlarki..bildiklerimiz kafamıza dank etti...umutla şükür etmek başka...ümitsizce allah günah yazmasın diye şükür etmek başka...bene siz umutla şükür edin..hepimize saygılı sevgiler..