Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2007, 07:41 PM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: KILO ALMAK ISTIYORUM

senin bu sorununu ben çok çektim..insan bir gecede 3 kilo verirmi ben veriyorrdum...yıllarca kemik çuvalı gibi dolaştım ortalıklarda...hani çecremdeki insanlarda kilo vermem konusunda alabildiğine yardımcı oldular..hele birde genç kızlığımı bilenler...eğer uzun süre görmedilerse beni ..ay sana ne oldu böyle nidaları...içimden ananın gözüüü...diyordum ama kendimden nefret ediyordum..iki ay içinde 65 kilodan 39 kiloya düştüm ben...zar aor 4-5 yılda 43 kiloya çıktım ama şu anki kiloma ulaşmam 30 yılı buldu...zaman içinde bana çok zayıfsın diyen arkadaşlarıma kırk yaşımıza girdiğimizde siz diyetlerle yaşıyacaksınız bende normal kilomda olacağım diyordum...bana dudak büküyorlardı...yıllarca birbirimize yaptığımız telkinler bu gün gerçek...ben boyuma göre en ideal kilodayım onlar her hafta başka bir diyet uyguluyorlar..bu beni teselli etmiyor...telkinlerin gücünü öğrendiğim bu günlerde...ben en ideal kilomdayım,aynı sizler gibi deseymişim..onlara olumsuz önerme yapmamış olacaktım..kendimde normal kiloma daha çabuk ulaşacaktım mutlaka...bu işin yolu kendini sevmek, beğenmek ve kabul etmekten geçiyor...
her gün
kendimi seviyorum, beğeniyorum,ve kabul ediyorum..,
boyuma göre en ideal kilodayım sağlıklı besleniyorum de
bunu mümkün oldukça fazla tekrarla..
istersen daha çabuk netice almak istiyorsan,hayatimdegisti nikiyle yazan atakana sor bu sorun için sana özel telkin müziği yapabilirmi...saygılı sevgiler..