Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-07-2007, 01:34 PM   #8 (permalink)
pinhani
Çevirmen

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 51 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinhani is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Özlem Türköne Tartışmasında Kim Haklı

Offfffff izlerken bana daral geldi Okan Bayülgenin düştüğü durum çok komik ve ne kadar kompleksli biri olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Bence bu konuyu bu kadar uzatmayıp ''aa çok özür dilerim'' deyip kapasaydı kendini bu kadar küçük düşürmeyecekti. Ben zaten seyircilerine davranış biçiminden ne kadar kompleksli biri olduğunu biliyordum bu program vasıtasıyla bir kez daha anlamış oldum. Televizyon makinası, zaga vb. gibi programlar başından beri ve kesinlikle format gereği değildir, bu tamamen Okan Bayülgenin kişiliğidir ve orda izleyiciye ve konuklara davranış biçimi kendi kişisel yoksunluğunun bir ürünüdür. Siz hiç Okan Bayülgene iltifat edildiği zaman nasıl davrandığını izlediniz mi? Bundan sonra dikkat etmenizi tavsiye ederim çünkü elini kolunu nereye koyacağını şaşırıyor ve çok heyecanlanıyor, kendisini sevmediği her halinden belli. Birde programa yakışıklı konuklar geldiğinde davranışlarını izleyin, onları ne kadar küçük düşürmeye çalıştığını.. O gözle seğrederseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız.