Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-12-2006, 02:54 PM   #3 (permalink)
xenon
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xenon is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Atakan bey birkac gün once oneriniz üzerine kilo verme scriptinin ney versiyonunu dinlemeye basladim.Onceden japon müzigi iceren versiyonunu dinliyordum ve sonuc etkileyiciydi.Eskiden aldigim verim onerinize(ney versiyonu dinleyin) soguk yaklasmama neden olmustu(ayni guclu etki yakalayabilirmiyim??).Bu sekilde bir sartlanmislik sonucumudur bilinmez birkac gündür dinlememe ragmen ney versiyonundan karsilik alamadim hatta basimda oldukca agirlik hissi yaratti..Zinde bir yana iki uc gündür yorgun uyaniyorum..Eski versiyonla aramda kuvvetli bir bag vardi japonlara donucem galiba super.Sizlerin yorumlarinizi alabilirsem bu yolda son kararimi vericem..(kilo verme scripti yeni icerigi olan degildir.İlk zamanlarda Atakan bey'İn cikarmis oldugu versiyondur)saygilarimla..
atom numarası: 54 <br />atom ağırlığı: 131.29 akb <br />ergime noktası: -111.9 °c <br />kaynama noktası: -108.1 °c (165.05 °k, -162.58 °f) turu: soygaz <br />yoğunluk (oda sıcaklığında): 5.8971 g/cm3 <br />renk: renksiz bulunduğu <br />tarih: 1898 bulan: Sir William Ramsay <br />kelime kokeni: XENON
xenon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla