Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2007, 12:19 AM   #14 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: 14/15 TEMMUZ İLK İZMİR BULUŞMASI

Alıntı:
25emel Nickli Üyeden Alıntı
ikinci soku sanırım seni tanıyınca yasıyacagım ben ... sende muhtemelen hayal gibi 20lik görünüyorsun dur... ne bu böyle ya sahiden öyle sokakta takım kurup oynayacak gibi ya... ya pisimbat senide önceden bir görsem de sahsen görünce şok falan olmasam diyorum ne dersin
vallaa burcuya sor resmim var onda saan yolasın mail atsın kedilerimle var resmim burcu emele maille yolla şok olmasın haklı kız vallaa ben diyenlerin yalancısıyım ama en fazla 30 diyolar abartık 25 diyende var yani bukadar ip ucu yeterli sanırım