Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-07-2007, 07:56 PM   #6 (permalink)
25emel
Guest

Standart Ynt: benden baska sudan korkan yokmu

hayatım çok düşünmeyeceksin. ayrıntı düşününce hemen facia senaryoları yazıyoruz.bir kere biz bu konuda harikayız hiç kimse itiraz etme çabasında bulunmasın.sanki tüm kötü seyler bizim basımıza geliyormuş gibi yok sekerim yok öyle bir sey. dogru nefes diyorsun ya,haklısın yüzerken farkettim nefesimi tutumlu kullanıyorum. nefes alamassam yetsin die . (ne akıllıyım ama...) e fırsatını bulup kafamı cıkarıyorum. cigerlerimdeki nefes duruyo yerine yenisini alamıyorum ki bende artık suyun içinde tüm nefesimi veriyorum kafamı cıkarınca zaten ciger boş hemen giriyo içeri hava... sen hocanın dediklerini aynen uygulamaya calış. yok korkuyorum ben yapamam deme boşa...hoca tepende tehlike olsa tutar çıkarır seni.kendine gelince yeniden sokar suya zaten yüzmek kendiliğinden olan bir sey bence,hoca sadece ben suya alışıncaya kadar bana refakat eden yardımcı.bogulursam telaş edersem beni telkin edecek güven verecek. sadece bu adamın işi. yüzecek olan benim bir kere bunu kabul etmek lazım.e kabul edincede basaracagım demeye baslıyorsun.sonra kendini suya atıyorsun ardından ayak çırpmayı sonra nefes almayı en sonda engin denizlere kendini salmayı ögreniyorsun. hem denizde ögrenmek daha kolay hayatım su tuzlu ya kaldırıyor hemen tabi sen panik yapmayıp ona fırsat verirsen...
bir arada ya köpekbalığı gelirse ne olacak diye korkuyordum o dönemler çok mu flim izledim ne bak ben bu