Konu: Agorafobi
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-07-2007, 03:59 PM   #7 (permalink)
yakamozdüşleri
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Agorafobi

Merhaba dostlar Sevgili Psiko benim olay şu aslında aşmayı başarana kadar bir mücadele yürütüyorum . Yani kendi içimde bir mücadele . Ama dışarı çıkana kadar bir panik atak yaşıyor gibiyim . Kalabalık Ortamlarda çok sıkılıyorum orada bulunmaktan kaçmak istiyorum sürekli bir mücadele yaşıyorum kendimle ama Aşmam gerek biliyorum . Ama bazan günlerce evden çıkmamama oluyor boğulur gibi oluyorum yenemiyorum . Bazan da aşıyorum aldırmıyorum ama iki yıldır ara ara tekrarlıyor bu durum .
Lalezarım güzel bakışlım umarım halledebilirim . O korkuyu aşana kadar bu . Evet aslında yakın zamanda ailevi küçük bir stres yaşadım ama şimdi düzeldi .Mutluyum bundan Çalışırken böyle bir şey yoktu ama evde olduğumdan olsa gerek bu durumu tetikledi bu kadar yoğun bir baskı hissetmiyordum eskiden . Senin aşman harika umarım başarırım bir de telkin metodunu denemek istiyorum Kilo verme ve özgüven telkinleri işime yaramıştı onun da yarayacağına eminim sevgiyle kalın ... Kendimi eskisinden de çok seviyorum seveceğim geçecek bana engel olmaya çalışan içimdeki her şeyi aşacağım biliyorum . Buna gönülden inanıyorum Sevgiler benden
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla