Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2007, 03:49 PM   #13 (permalink)
venüs
Teğmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Venüs'ün Gezegeni

Sakinleşmeye çalışıyorum burcu ama olmuyor...dün geceden beri ne yapacağımı bilemez haldeyim...uyuşukluk bütün bedenimi sardı...arada soğuk suyun altına giriyorum...sakinleşip öyle gidip hesap soracağım...haketmediğim bir şeydi...bana direkt söylenmedi..başkasından duydum hakkımda konuştuğunu....ne yaptımda bunlar başıma geliyor..neyin cezasını çekiyorum ben aklım almıyor....biliyorum başkalarının düşüncelerinden sorumlu değilim...ama bu "ağabeyi" olursa iş değişiyor....hazmedemiyorum ...hazmedecek birşey değil...susup oturacak birşey asla değil....kabullenemem böyle sözleri...iftiraları...araba kullanacak durumda değilim biraz uzaktalar (1 saat kadar) kontrolümü hala kaybetmemişim ne garip bunu düşünebiliyorum... gidip annemi babamı bir araya toplayıp onun bu sözlerini herkesin içinde tekrarlamasını isticem... bundan böyle bir kızları olduğunu unutsunlar... zaten unutmuşlardı onlar için zor olacağını sanmıyorum.... sadece para ihtiyacı olunca sevgili abimin borçları gırtlağa dayanınca ben hatırlanırım...o zaman kardeş olduğu hatırlanır... birde hastalık olunca hastabakıcı vazifesi yapmam için aranıyorum....çok acı değilmi bu şekilde düşünmem... maalesef kendim bile utanıyorum böyle konuşurken.... ne yazıkki düşündürüyorlar....
ben hastayım bir süredir...ve yalnızım...biliyorlar... pazar günü misafir gibi geçmiş olsun demeye geldiler ailecek...bir iki saat kalıp gittiler...öyle kabullenmişim ben onları...fazla birşey beklemiyorum... ama son olay beni çığırımdan çıkardı...
tam umutlanırken, tutunacakken yaşama hep böyle oluyor....