Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-07-2007, 12:46 PM   #14 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: pisimbatın Mırıltıları pati izleri(eserekli saatleri)

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
ben sana 9 yıl fark atıyorum (ablamın rivayetine göre 8) ben senden büyüğüm kızım çocuğum dememde ablalığı kimseciklere kaptırmam..şaka şakaaa siz beni neye layık görürseniz oyum..bakma sen buradaki anketa göre yaş ortalaması 25_30 ya eh bende anaç olduğum için hemen analığı benimseyiverdim..ben biraz daha gayret etseydim çocuğum 30 yaşında olurdu..bilinçli tembellik ettim..yaa ben ablam hakkında yazmasam iyi olur..kendisi yeni üyelerimizden olacak nasipse ilk iki girişimi başarısız oldu..sistemdeki benim aklımın ermediği herhangi bir şeyden dolayı...valla bir odada o bir odada ben pc başındayız..bide bakıyosunuz biz her şeyi forum üzerinden hallediyoruz..hayaaal kahve yaparmısııın..ablaaa bu gün ne yiyeliiim..hadi bakalım hayırlısı.
umarım benimde size hayal dememde sakınca yoktur siz bana canınız ne istiyorsa öyle hitap edebilirsiniz dream hnm ehhh ablanızıda bekliyoruz efendim
Alıntı:
berkeberk Nickli Üyeden Alıntı
etraf pati izleriyle dolmuş. geçtiği yerde iz bırakan pisilerden birine ait bu pati izleri galiba sanırsam.

ahh be berkeberk öyle oldu işte sızdım siteye heryerede benim pati izlerim burasınıda özel tasardadım gel buyur istediğinde wave