Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > İş Dünyası ile İlgili Cd'ler > Zenginlik

Uyarılar

Zenginlik zenginlik dua, zenginlik dualar, zenginlik duasi, yeni zenginlik, tarihi zenginlik, zenginlik resimleri, kültür zenginlik, zenginlik, zenginlik suresi, sularimizdaki zenginlik, sularımızda zenginlik, zenginlik tercihtir, feng shui zenginlik, para ve zenginlik, zenginlik testi, varlık zenginlik, manevi zenginlik, maddi zenginlik, görsel zenginlik, kültürel zenginlik, kültürel zenginlik nedir, zenginlik sınırı, zenginlik oyunu, zenginlik zamanı, zenginlik oyunları, zenginlik sahibi, zenginlik istemek, zenginlik ve evlenme, zenginlik ayetleri, zenginlik ayeti, zenginlik dualari, zenginlik sureleri, zenginlik duaları, zenginlik süresi

zengin olmak istiyorum

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler ve Zenginlik zengin olmak istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben ve ailem artık zengin olmak istiyoruz ve refah içnde yaşamak istiyoruz.Bundan 10 yıl önce eşim çok para kaznıyordu maddi bir sıkıntımız yoktu,ama biz zenginliği kabul edemedeik, zengin bir aile gibi yaşayamadık ,eşim daha çok kazanmak için kazandıklarını anlamadığı bilmediği ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Zenginlik telkin cd indir izle İstanbul Zenginlik nerededir kimdir Zenginlik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Zenginlik hipnoz Zenginlik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Zenginlik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Zenginlik kuantum düşünce kitap haberi

zengin olmak istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-05-2008, 11:18 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 16
133 Mesajinıza toplam 941 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime1 is an unknown quantity at this point
Standart zengin olmak istiyorum

Ben ve ailem artık zengin olmak istiyoruz ve refah içnde yaşamak istiyoruz.Bundan 10 yıl önce eşim çok para kaznıyordu maddi bir sıkıntımız yoktu,ama biz zenginliği kabul edemedeik, zengin bir aile gibi yaşayamadık ,eşim daha çok kazanmak için kazandıklarını anlamadığı bilmediği konulara yatırdı.Etrafına başarısız halal tacirleri doldu .tabiki netice gelen para boşa gitti.Yani parmız vardı aklımız yoktu akıl tabiki herşeyden önemli.Şimdi aklımız var ,paramızda olacak o zaman herşey yolunda demektir.Bazan düşünüyorum paramızı kaybetmeseydik bu günkü aklımıza kavuşamazdık belki ,olaylar bizi düşünmeye ve kendimizdeki eksikleri görmeye sevk etti.Bütün insanlar gibi bizede zenginlik ve refah içinde yaşamaya layığız ve tadını çokarıp kıymetini bilecğimizden eminim .Bol kazançlı günler diliyorum.zengin olmak istiyorum ,zengin olmak istiyorum................

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-05-2008, 12:01 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Standart Ynt: zengin olalmak istiyorum

evet saime çok doğru düşünüyorsun canım bazı olaylar insanlara ders olur değerlerin kıymetini ancak o zaman anlarız.öğrenmek için yaşamak gerekir.
Alt 09-05-2008, 12:21 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart Ynt: zengin olmak istiyorum

abim geldi aklıma oda bir süre önce çok güzel kazanıyordu biriktirdiği bir miktar parası vardı sonra adamın biri çıktı borsa dedi bilmem ne dedi aklını çeldi abimin..ailedende bir kaç kişi girişti onlarda paralarını kaptırdı... ögrendikte adam nitelikli dolandırıcıymış kopardığıyla birlikte kayboldu......
hoşçakalın.....sebgiyle kalın
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 12:59 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point

Allah zenginliği istediğine ilmi de isteyene verirmiş ama bu zengin olamayacağımız anlamına da gelmez işin güzel yanı insana yaptıklarının karşılığını da vereceğini bildiriyor... sonuç olarak çalış çalış çalış super
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 01:35 AM   #5 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Merabalar saime... yıllarca kafamıza kazıdılar para zor kazanılır kolay kaybedilir diye... Madem para kazanmak ve zenginlik istiyosun ozman hep beraber yıkalım şu tabularımızı ha

Bi kere kafandan AMA'ları KEŞKE'leri NASIL'ları Atmalısın... bunu başaramalısın... bu sitedeki ego ve suçluluğu 21 gün dinle... Ve hemen arkasından sana tavsiye edeceğim meditasyonları yap ve mucizeleri gözlemle...

Kendim geliştirdiğim SUBLİMİNAL 21 yöntemini kullanmak istersen

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-t11667.0.html

Hayal Ablanın Meditasyonunu Kullanmak istersen

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...u-t5386.0.html

bu meditasyonlaraba başlamadan telkinleri öneririm... Sabırla telkinleri dinlerken içinden günde 20 30 defa

"Ben zengin olmayı seçiyorum... Zenginliği hayatıma kabul ediyorum" demeni öneririrm... Eşiniz eğewr böyle şeylere inanmıyorsa, ona anlatmanız gerekmez... onun diyeceği olumsuz bir söz enerjinizi düşürebilir...

saygılar
Alt 29-06-2008, 07:22 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 16
133 Mesajinıza toplam 941 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime1 is an unknown quantity at this point

Merhaba Akın zenğin olmak istiyorum adlı yazıma göstermiş olduğun ilğiye teşekkür ederim. Tavsiyelerini harfi harfine uygulayacağım.Suçluluk ve ego güçlendiriciyi aralıksız dört aydır dinliyorum .söylediğin telkini sayısını bilmiyorum ama sıksık tekraladım yazdım ve devam edeceğim.Çekim yasası meditasyonunuda indirdim.dinlemeye başladım.Senin hayatında nasıl bir etkisi oldu .Amacına ulaştınmı merak ediyorum cevaplarsan sevinirim..
Alt 29-06-2008, 09:18 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
End0 is an unknown quantity at this point

Sevgili Berk sen ego güçlendiricinin hangi versiyonunu dinliyorsun veya sana göre hangi versiyonu daha etkilidir.
Alt 29-06-2008, 10:15 PM   #8 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

tekrar Selamlar saime

Subliminal 21 İle ilgili verdiğim linkte ve Üye günlüklerinde "Berkin günlüğü" Adlı konuda hayatımdaki deişmeleri görebilirsin... maddi olarak sıkıntımı yok ettim... ama zenginlikten çok okul başarısı, sosyal ilişkiler gibi eksikliklerime yöneldiğim için büyük paraları imgelemedim... çünkü çok paraya ihtiyacım yok... sadece bana yetecek kadar istedim ve bana yetecek kadar var...

Çekim yasası ile 2 ayda hayatım çok deiştirdim... ama bunun için telkinler ile pozitif olmam lazımdı. Çünkü çekim yasasını agresiflikle üzüntüyle yönetemessin...

Ego ve suçluluk telkinlerini birlikte dinlemeye et... meditasyonlarıda 21 gün boyunca devamlı yapmalısın burası çok öenmli... hayal abla ve subliminal 21 i birliklte kullanmanda bir sakınca yok... 21 günden kastım bilinçaltının alışkanlığı içindir.. 21 gün içinde gelecek paradan baahsetmiyorum... Çekim yasası öyle bir şeydir ki bazen 2 ay hiç bişey olmaz... ve bir gün beklemdiğin bi yerden haber alırsın. bir miras kalır yada parayı çeken benzeri şeyler... koşullların oluşması 1 haftada yada bir kaç ayda gerçekleşebilir... Hayalin yavaş yavaş gerçekleşiyor merak etme :)

Sevgili end0 Ego güçlendiricin her versiyonu aynı etkiyi gösterir tamamen kişilere uygun 5 farklı versiyonu var... dilediğini seç... ben new age versiyonunu seviyorum... gece uyurkende su sesi beni rahatsız etmiyor...
Alt 04-09-2008, 11:04 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
latin is an unknown quantity at this point

ben uygulamaya çalışıyorum ama daha bi etkisini göremedim sıçlluluk duygusunu dinliyorum daha önce dinlemeye çalıştım ama yarım kalmıştı sınavlar yüzünden şimdi uyurken dinliyorum bir hafta oldu daha bi sonuç alamadım hayatımı değiştirmeye çok ihtiyacım hayal ettiğim şeylere ulaşmaya öğrenciyim hala makina mühendisliği okuyorum çalışıyorum aynı zamanda kendime vakit ayırmak çok zor oluyo bazen yorgunluktan ama 21 günü uygulamaya çalışıyorum umarım olur.Bi yerde yanlışlık yaptığımı düşünüyorum çünkü hiç faydası olmuyo yardım lütfen
latin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2008, 12:22 AM   #10 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Merhaba arkadaşlar;
Biraz da ben bişeyler söyliyeyim 44
Ben parayı pek sevmem,zenginde değilim ve harçlığımıda ailem veriyor bence paraya en kolay ulaşmanın yolu kendinize yetecek kadar istemenizdir..
Zaten gerektiği kadar para elde ettiğinizde yeni yeni fikirler vs. kafanıza otomatik olara dank edicektir :) ve haliyle daha fazlasını elde edebileceksiniz.
Bu konuda çekim yasası en ideal olanı bence,çekim yasasını uygulayarak para kazanabilirsiniz ama dediğim gibi eğer çekim yasasını zengin olmak için değil para kazanmak için uygularsanız elde edersiniz diye düşünüyorum tabii ben hiç bir zaman para kazanmak için neler yapabilirim diye düşünmedim,benim önerim paraya değilde parala ulaşmak istediğiniz şeylere odaklanmanızdır,o para ile almak istediğiniz ev,araba,vs. gibi Sevgiler...

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks