Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Zenginlik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/)
-   -   PARA PARA PARA (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/620469-para-para-para.html)

maviinci 12-01-2012 12:19 PM

PARA PARA PARA

SELAM MİLLET 956k FİKRİM GELDİ guitar ŞİMDİ ÇOĞUMUZUN HATTA HEPİMİZİN PARAYA İHTİYACI VAR, VE DÜŞÜNÜYORUM DA PARASIZLIKTAN ŞİKAYET EDERKEN OTURDUĞUMUZ YERDEN PARA BEKLEMEK SAÇMALIK khkh56 BİZ NEDEN ORTAYA SERMAYE KOYUP Bİ İŞE FALAN GİRMİYORUZ? BURADA HEPİMİZ BİRBİRİMİZİ AZ ÇOK TANIYORUZ, GÜVENİ KESİN ANLAMDA SAĞLAMAK İÇİN SERMAYEDEKİ PAYLARIMIZI DA NOTERDE TASDİKLETTİRİRİZ, GRUP HALİNDE KARAR ALIRIZ, ELDE EDİLEN KÂRDAN HERKES HAK SAHİBİ OLUR? BİR ELİN NESİ VAR, İKİ ELİN SESİ VAR.. EMİNİM ARAMIZDA TİCARETÇİ DE VARDIR, BU KONUDA YOL GÖSTERECEK OLAN DA VARDIR.. NEDEN PARAMIZA PARA KATMAYALIM derty

Lusid 15-01-2012 12:11 AM

Cevap: PARA PARA PARA

1000-1500 TL gibi bir bütçeyle kitap yazabilirsiniz mesela...

maviinci 16-01-2012 12:21 AM

kitap için laptop yeter diye düşünüyorum, 2. dönem alacağım. Ayrıca senaryo yazmak da istiyorum, bakalım ama bi işin yöntemini öğrenmem laızm tabii..

Neptün 16-01-2012 03:05 PM

Alıntı:

maviinci Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 817009)
kitap için laptop yeter diye düşünüyorum, 2. dönem alacağım. Ayrıca senaryo yazmak da istiyorum, bakalım ama bi işin yöntemini öğrenmem laızm tabii..

Yazdığın kitabı bastırmak için söylemiş 1000-1500 lira demiş sanırım arkadaş.
Kendine yazacaksan ayrı tabii :)) Şaka yapıyorum maviinci

Senaryoyu yazdıktan sonra bir de onu çekmek için bütçe gerekecek. Para getirmez para götürür yani :))

Para kazanmak çok kolay da para kazanmak için adım atmayı kimse tercih etmiyor nedense. Buna bir el atmak lazım di mi ama? :)

Janer 16-01-2012 03:17 PM

:D .. güzel bir fikir .. Hevesini kırmak istemem ama kriz var sevincli ..

farklı illerden yapılabilecek ortak bir iş olduğunu da zannetmiyorum .. ancak film sitesi açabilirsiniz :D ..

filmleri oraya upload eder .. indirme sayısına göre para kazanırsınız .. tabi bunun için biraz sabır gerekiyor vs .. ama maliyeti ucuz .. bir site ve sunucu gerekli ..

site 15 tl falan .. ama web tasarımcının elinden geçmesi gerekiyor bu da size 250 tl ye patlar .. sunucu aylık 60 lira :D.. download siteleri almanızda gerekli bunu 3 yerden yapacaksınız .. toplamda 3 tanesi aylık 60 lira :D..

yani site + web tasarım + download siteleri + sunucu = ilk ay 295 sonraki aylar 280 lira götürür .. 5 ay kar beklemeyeceksiniz bu ayrı bir madde ..

1 ay uykusuz 3 kişi yüklendi mi .. tamamdır :D .. daha sonra işleri büyütebilirsiniz ..

Neptün 16-01-2012 04:25 PM

Alıntı:

eT HO win US AND Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 817128)
:D .. güzel bir fikir .. Hevesini kırmak istemem ama kriz var sevincli ..

farklı illerden yapılabilecek ortak bir iş olduğunu da zannetmiyorum .. ancak film sitesi açabilirsiniz :D ..

filmleri oraya upload eder .. indirme sayısına göre para kazanırsınız .. tabi bunun için biraz sabır gerekiyor vs .. ama maliyeti ucuz .. bir site ve sunucu gerekli ..

site 15 tl falan .. ama web tasarımcının elinden geçmesi gerekiyor bu da size 250 tl ye patlar .. sunucu aylık 60 lira :D.. download siteleri almanızda gerekli bunu 3 yerden yapacaksınız .. toplamda 3 tanesi aylık 60 lira :D..

yani site + web tasarım + download siteleri + sunucu = ilk ay 295 sonraki aylar 280 lira götürür .. 5 ay kar beklemeyeceksiniz bu ayrı bir madde ..

1 ay uykusuz 3 kişi yüklendi mi .. tamamdır :D .. daha sonra işleri büyütebilirsiniz ..

Ben web tasarımı yapıyorum. İşinizi yapabilrim y789 khkh56

Janer 16-01-2012 04:26 PM

hayır ben sadece konuyu açan için söylemiştim :D .. ben denedim .. çook şatafatlı bir iş .. o kadar sabır yok bende :D ..

Neptün 16-01-2012 04:34 PM

Konuyu açan lütfen daha somut öneriler sun bize y789

maviinci 16-01-2012 08:38 PM

:) Arkadaşlar neredensiniz, hangi şehirlerdensiniz önce bunu yazın. Sonrasında ortak bişeyler planlayabiliriz. Aramızda fikir telakisi yapar, ortaya güzel sonuçlar çıkarabiliriz.. Ben İstanbul'da okuyorum. Yazları Ankara'ya gidiyorum, ailem orda.. İstanbul olursa işin merkezi, benim açımdan daha iyi olur çünkü zamanımın çoğu burda geçiyor. Onun dışında, web üzerinden yapılan işlemler bakımından; aktif film siteleri oldukça fazla var piyasada, onlar arasında yer edinmemiz çook uzun zaman alır ve ulaşacağımız sonuç da kesin değil, yani ben diyorum ki en azından önümüzü görebileceğimiz bir işe girişelim..

İnternet mağazacılığı bana yakın geldi, araştırdım biraz ve bu konuda yorum yapanlar-tecrübeliler istisaslaşmış mağazacılığı tavsiye ediyorlar. Yani mesela onlarca, yüzlerce ürün birarada değil de, mesela sadece spor aletleri satan bi online mağaza.. Ya da, sadece bilgisayar malzemeleri satan bi online mağaza. Onun dışında da fikirlere açığım, sizler de söyleyin araştırın.. Sonuçta bundan hepimiz faydalanacağız sevincli

müjde&müjde 16-01-2012 09:06 PM

Alıntı:

maviinci Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 816496)
SELAM MİLLET 956k FİKRİM GELDİ guitar ŞİMDİ ÇOĞUMUZUN HATTA HEPİMİZİN PARAYA İHTİYACI VAR, VE DÜŞÜNÜYORUM DA PARASIZLIKTAN ŞİKAYET EDERKEN OTURDUĞUMUZ YERDEN PARA BEKLEMEK SAÇMALIK khkh56 BİZ NEDEN ORTAYA SERMAYE KOYUP Bİ İŞE FALAN GİRMİYORUZ? BURADA HEPİMİZ BİRBİRİMİZİ AZ ÇOK TANIYORUZ, GÜVENİ KESİN ANLAMDA SAĞLAMAK İÇİN SERMAYEDEKİ PAYLARIMIZI DA NOTERDE TASDİKLETTİRİRİZ, GRUP HALİNDE KARAR ALIRIZ, ELDE EDİLEN KÂRDAN HERKES HAK SAHİBİ OLUR? BİR ELİN NESİ VAR, İKİ ELİN SESİ VAR.. EMİNİM ARAMIZDA TİCARETÇİ DE VARDIR, BU KONUDA YOL GÖSTERECEK OLAN DA VARDIR.. NEDEN PARAMIZA PARA KATMAYALIM derty

sevgili arkadaş:) bu cümleleri tebessümle karşılıyorum... işin içine para girdi mi dostluk da bozulur... ahlak da etik de... MİLLET BİRBİRİNİ GİTTİ GİDİYORDAN DAHA HIZLI SATARKEN ... kaldı ki tanımadığın etmediğin insanlarla iş yapacaksın:).. ne demişler... akrabanla ye iç alışveriş etme:) yok kardeşim çık bu pollyyannacılıktan.. alınterinle kazanıyorsan kazan... sen sen ol kimseyle para ortaklığına girme:) ALLAH ne diyor.."". ilimi çalışana gayret edene... PARA'yı rızkı istediğime veririm....""".. kısaca öküz ölür ortaklık bozulurmuş:) hayat gerçeklerini birinin söylemesi gerekiyordu... söyledim:) sevgiler saygılar ...:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:30 AM.