Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Zenginlik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/)
-   -   Para Enerjisi... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/3548-para-enerjisi.html)

cicek1973 07-01-2008 06:21 PM

Para Enerjisi...

Enerji enerji enerji - "kendinize bayildiginizda dilekleriniz gerceklesir"- Abraham

Enerji enerji enerji - Abraham'dan Secemeler

Kendinizle ilgili iyi hissettiginizde enerjiniz pozitif titresir.
Enerjiniz pozitif titresirken kendinize pozitif seyler cekersiniz.
Eger istediginiz esin, ihtiyaciniz olan paranin, tatminkar bir isin, yeni bir evin,
istediginiz arabanin, mukemmel bir sagligin, tum bu tip isteklerinizin
veya herhangi birinin size gelmesini istiyorsaniz pozitif titresime gecmeniz ZORUNLUDUR.

Bunun anlami da kendinize bayilmanizdir! !

Eger kendinizi sevmezseniz, yuzunuz maviye donene kadar isteseniz de, istedikleriniz deneyiminize gelemez.
---
Kucuk bir cocukken anneniz size hic "Tatlim, yeterli Enerji Akisi olmayacak" dedi mi? Hayir. Diger bir deyisle Enerji Akisina dair negatif titresim yayan seyler ogrenmediniz. Fakat para ile ilgili negatif titresimi ogrendiniz ("yeterli paramiz olmayacak" veya "yeterli paramiz yok" gibi) ama Enerji akisi ile ilgili negatif titresimi ogrenmediniz. Dolayisi ile yapacaginiz sey, parayi bu denklemden cikartmak cunku para o kadar yokluk iceren bir yerde ki, onu denkleme koymak herseyi berbat ediyor. Parayi denklemden cikartin ve yerine sinirsiz bir Enerji Akisi banka hesabina sahip oldugunuzu kabul edin.

Bu Enerji Akisi, paranin alamayacagi seyleri almanizi saglayacak.
Size iyilik alacak, size nese alacak, size iyi deneyimler alacak, size guzel iliskiler saglayacak,
size tatmin duygusunu yasatacak ve size para da getirecek.
Bu, herseyin geldigi Kaynaktir.
Saf Pozitif Enerji ve bolluk, bereket icinde akiyor ve bu banka hesabina bagli gold kredi kartiniz var.
Bu hic tukenmeyecek hesaba erismek icin yapmaniz gereken iki sey var:
Birincisi kendinize bu hesaptakileri akitabileceginiz bir "odak noktasi" bulmaniz gerekiyor.
Diger bir deyisle, eger hesabinizdakileri odaginiza (yani istediginiz seye) dogru akitmazsaniz, o size gelemez.
Dolayisi ile hesabinizdaki Enerji Akisini akitmak icin surekli olarak yollar acmaniz gerekiyor.
Ikinci olarak "Sunu istiyorum, sunu istiyorum" demeniz ve ayni zamanda istediginizle ilgili kendinizi iyi hissetmeniz gerekiyor
(orn. "Para istiyorum ama ekonomi kotu" celiskili titresim tasiyan bir istek.
"Para istiyorum ve kendimi para kanallarina, bolluk bereket kanallarina aciyorum" titresimi yuksek ve akisa uygun bir istek).
Siz yollari actikca, bir seye odaklanip, ona dogru pozitif enerjinin gidisini hissedince Enerji Akisi baslar ve size soz veriyoruz, isteginizi size getirecek kapilar acilacak.
Bu kapi bazan parasal bir kapi olacak, bazan degil ama bu onemli degil.
Isteginize karar verip kendinizi iyi hissettiginiz o yeri bulunca o size gelmek zorunda.
----
Eger size kendinizi daha iyi hissettirmeyecekse bir seyle ilgili konusmayin.
Sadece, sayet hakkinda konustugunuz sey size kendinizi iyi hissettiriyorsa konusun.
Size iyi hissettirmeyen bir sey hakkinda konusmak ve onu aktive etmek hic bir deger tasimaz
cunku konustugunuz sey sizin titresiminizde tekrar aktive olur ve dikkatinizi ona yoneltmenize neden olur, netliginiz azalir.

Diger bir deyisle, baskalarinin sorunlarina odaklandiginizda onlara yardim edebilme imkaninizi yok edersiniz. Insanlar cozum bulabilmek icin soruna odaklanmaniz gerektigine inanirlar.
Biz diyoruz ki, soruna odaklanarak hic bir cozum elde edemezsiniz, cozumle ilgili ilham alamazsiniz.
Cunku bunlar tamamen farkli titresimlerdir.

Eger etrafinizda herseyi yanlis giden birisi varsa ve sadece bir sey dogru gidiyorsa, o yolunda gidene odaklanin ve cekim alaninizin o olmasina izin verin. Eger onlarin sorunlarina odaklanirsaniz, size cozumu verecek olan Kaynak'tan farkli olan ve negatif bir seyle titresime girersiniz.

Alinti: Abraham
www.abraham- hicks.com
Ceviri: Lale Kulahli

blue jaloon 12-10-2009 10:42 PM

Cevap: Para Enerjisi...

bisi daha ögrendim

master8566 12-10-2009 11:03 PM

Esther ve Jery Hicks kanallığıyla sprituel bilgiler veren dünya dışı varlık grubu Abraham'ın öğretileri esas olarak pozitif olmayı ve dünyamızı pozitif veya negatif hislerimizle nasıl yarattığımızı öğretir.O,hayatımızın her anını ve her gününü bizden başkasının yaratmadığını açıklar.Temel eylem aracı da Çekim Yasasıdır.Türkçe'de "Çekim Yasası" ve "Yeter ki İsteyin" adlı kitaplarla, kolayca ulaşabileceğiniz ve emin olun hayatınızı gerçekten değiştirebileceğiniz muhteşem bilgiler vermektedir.Çiçek1973 bu çok önemli konuyu gündeme getirdiğinizi için çok teşekkür ederim.Eminim bundan yararlanacak olanlarımız vardır.

renkli61 12-10-2009 11:46 PM

ne acayip bi şeymiş ya iste olsun:):)

Işıklı yol 13-07-2014 06:09 PM

iste olsun değil o aslında istediğin şeyi değil, olduğun şeyi hayatına çekersin. Yani kendini değersiz, mutsuz hissediyorsan sadece elde edeceğin şey biraz daha mutsuzluk olur. Yani, şanslı hissetmelisin, mutlu hissetmelisin ve değerli hissetmelisin.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:44 PM.