Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Yakınlaşmaktan Korkma

Uyarılar

Yakınlaşmaktan Korkma Yakınlaşmaktan Korkma

Yakınlaşmaktan Kormak- Yanlız Kalmaktan Korkmak

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Yakınlaşmaktan Korkma Yakınlaşmaktan Kormak- Yanlız Kalmaktan Korkmak Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben herikisinden de korkarım yalnız kalmaktan korkarım etrafımda mutlaka insanlar olmalı onları tanısamda tanımasamda Büyük alışveriş merkezleri oradaki kalabalık mutlu eder beni. Oradaki hareket canlılık güzeldir. Yakınlaşmadan korkarım içimdeki kalkanların surların yıkılmasından, yakınlaşmanın getireceği hazırlıksızlıktan aldatılmaktan, kandırılmaktan korkarım.... Biraz donkişotluk ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yakınlaşmaktan Korkma telkin cd indir izle İstanbul Yakınlaşmaktan Korkma nerededir kimdir Yakınlaşmaktan Korkma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yakınlaşmaktan Korkma hipnoz Yakınlaşmaktan Korkma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yakınlaşmaktan Korkma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yakınlaşmaktan Korkma kuantum düşünce kitap haberi

Yakınlaşmaktan Kormak- Yanlız Kalmaktan Korkmak

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-06-2007, 03:13 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point
Standart Yakınlaşmaktan Kormak- Yanlız Kalmaktan Korkmak

Ben herikisinden de korkarım yalnız kalmaktan korkarım etrafımda mutlaka insanlar olmalı onları tanısamda tanımasamda Büyük alışveriş merkezleri oradaki kalabalık mutlu eder beni. Oradaki hareket canlılık güzeldir.
Yakınlaşmadan korkarım içimdeki kalkanların surların yıkılmasından, yakınlaşmanın getireceği hazırlıksızlıktan aldatılmaktan, kandırılmaktan korkarım....
Biraz donkişotluk vardır içimde herkesin yerine (aklı başında olanların) susulması gereken yerde susanların yerine başımı derde sokarım...
Kendi menfaatlerimi korumayı öğrenememişimdir hiçbir zaman çok zarar görmüşümdür insanlardan....
Çabuk yüreğimi açarım sanırım ki herkeste böyle yapar içsesim uyarır beni defalarca kısarım onun sesini
Arkadaşlarım siyah adını koydular bana benim dünyam siyah beyazdır. Doğrularım ve yanlışlarım çok nettir.
Tepkilerimi çok yansıtmam içimde bir çok diken vardır. çıkarılması gereken gerekirse kanaması gereken....

Keşke pembe olsam, mavi olsam yada mor
Ne korksam bu kadar yakınlaşmadan, ölçülerim daha net olsa sınırlarım daha katı, diğer insanlara verdiğim değer kadar kendimede değer versem..

Belki o zaman korkmam ne yanlız kalmaktan nede yakınlaşmaktan

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2007, 12:21 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
97 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PSİKO is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Yakınlaşmaktan Kormak- Yanlız Kalmaktan Korkmak

aslında yakınlaşmaktan kormanın temelinde insanlara güvensizlik ve önyargılarla bakmak yatıyor
bir insana yakınlaşacağımızı hissettiğimizde içimizde acaba bu insan hırlımıdır hırsızmıdır dediğimiz oluyordur
bu sözler kendimizi korumda bi nebze faydalıdır yalnız ileri safhalara taşındığında yalnız kalmak içten bile değildir
Alt 16-08-2007, 08:45 AM   #3 (permalink)
cnb
Üsteğmen

62 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cnb is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Yakınlaşmaktan Kormak- Yanlız Kalmaktan Korkmak

merhaba siyah,
benim ufak bir önerim olacak.
adını değiştirmeye ve "siyah" dışında olmak istediğin rengin adını taşımaya ne dersin,
böylece değişim için bir adım atmış olursun, motive eder seni.
Siyah- beyaz kişilik demişsin, ne kadar doğru bir tanımlama,
ben de değişmeye başlamadan önce böyle bir yapıya sahiptim,
benim öyle olmamın nedeni ailevi geçmişimdi.
tabi Psiko kadar bilgili değilim ama,
bu tür kişilikler genelde mükemmeliyetçi ve aşırı korumacı-müdahaleci aile yapısının getirdiği baskıdan kaynaklanıyor.
oaylaşımlarının devam etmesi dileğiyle
sonsuz sevgiler
cnb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2009, 12:01 AM   #4 (permalink)
Teğmen

sevgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 295
37 Mesajinıza toplam 211 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sevgili is an unknown quantity at this point

bende yanlız kalmaktan ve insanların bana yaklaşmasından korkarım.sanki bana zarar vericeklermiş gibi herhalde kendime olan güvensizligimden kaynaklanıyor
sevgili isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2009, 12:29 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

yakınlaşmaktan ve yalnız kalmaktan korkmanın temeli bence kendini sevmemkte yatar.. kendimizi kabul etmezsek eğer başkalarının bizi sürekli inciteceğinden yaralayacağından korkarız, bundan korkarken belki biz başkalarını yaralarız.. kartları aaçık oynamak gerek.. dünyada bir sürü renk varken neden sadece siyah?? sadece pembe olsaydın da bu soryu sorardım, çünkü ben de uzun bi süre sadece pembe olarak yaşşadm:) dolu renk var dünyada, sınırsız nimet, bir sürü güzel insan var.. bunların hepsi varken tek birşeye takılmak ,kilitlenmek niye??

nil gün ün nlp isimli kitabında şöyle diyordu; bizim bir güvenli bölgemiz var , bir çember gibi düşünün, o çemberin içinde bildiğimiz insanlar, bildiğimiz problemler var.. herşey tanıdık olduğu için korkmuyoruz çemberin içinden.. ama çemberin yuvarlağı ve dışı da var.. evet dışarda sorunlar da var belki ama mutluluklar güzellikler de var.. nil gün o çemberin dışına çıkmamız gerektiğini söylüyordu, o çemberi genişletmemiz gerektiğini.. biz civciv değiliz ki sonsuza kadar küçücük bi yuva olsun ve onun içinde yaşayalım.. insanız biz, herşey bizim için çemberin içi de yuvarlağı da dışı da bizim için..

kırıla kırıla öğreneceğiz.. hayal kırıklıkları yaşayarak belki.. ama çemberin dışına çıkmazsak dışarda ne var hiç görmicez.. bu yakınlaşma korkumuzdan daha büyük bir kayıp değil mi??
yasal06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2009, 08:49 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

canım benım ya ne kadar doğru şeler soylemışsın sankısen anlattıkça kendımı goruorum..o çembere sıkışmış mutsuz kendımı gordum ayna oldun bana..benımde sıyah gıbı duygularım var..kışılığım oyle bı ınsan ya vardır yada yoktur..gri yoktur bende de ara renkler yoktur.halbukı ne guzle ara enkler vardır...parlak canlı..mesela bı kırmızı soksam hayatıma ne kaybederım?renklı renklı bı yaşam yaratsam kendıme..yumuşacık renkler gokyuzu mavisi.....ateş kırmızısı...bal köpüğü...sarılar.eflatunlar.nedne sıyah=?nedne en cok sevdıgım gıysılerım sıyah ve beyaz?neden bu onyargılarım huzusrsuzluklarım neden?nedne dunyaya salt at gozluguyle bakmalarım ?içim acıo....nasıl değişicem ben bu yaştan sonraa?
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2009, 09:52 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
the desert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım benım ya ne kadar doğru şeler soylemışsın sankısen anlattıkça kendımı goruorum..o çembere sıkışmış mutsuz kendımı gordum ayna oldun bana..benımde sıyah gıbı duygularım var..kışılığım oyle bı ınsan ya vardır yada yoktur..gri yoktur bende de ara renkler yoktur.halbukı ne guzle ara enkler vardır...parlak canlı..mesela bı kırmızı soksam hayatıma ne kaybederım?renklı renklı bı yaşam yaratsam kendıme..yumuşacık renkler gokyuzu mavisi.....ateş kırmızısı...bal köpüğü...sarılar.eflatunlar.nedne sıyah=?nedne en cok sevdıgım gıysılerım sıyah ve beyaz?neden bu onyargılarım huzusrsuzluklarım neden?nedne dunyaya salt at gozluguyle bakmalarım ?içim acıo....nasıl değişicem ben bu yaştan sonraa?
merhaba the desert.. elbette hepimizin yaşamında sadece siyahla yaşadığımız dönemler olmuştur, ama bu sürekli devam etmek zorunda değil ki.. insanlarn kesin kanunları yok, şu yaştan sonra değişemem gibi bişey de yok.. istersen bunu şöyle açıklayayım:
joe vitalenin çekim yasası kitabını okurken çekiim yasası ile ilgili bi lamba yandı kafamda:) orda diyordu ki , dünyada önyargısız olduğunuzu düşünün..mesela insanlara güvenemem, ben güzel değilim, insanlar bu yaştan sonra da değişir mi, para kazanmam için çok çalışmam lazım.. buna benzer bi dolu şey yazıyordu orda..diyordu ki hayal edin bunların hiçbiri yok.. gözümü kapadım ve bi an cidden bu önyargıların hiçbirinin olmadığını düşündüm hayatımda..öylece uyudum o gece.. sabah kalktığımda daa yine aynı şekilde hiçbir önyargımın olmadığını düşündüm. mesela ben hep şey derim; ben güzel değilim,kimse beni beğenmez, ben kötü biriyim, kimse benle uğraşmaz falan gibi şeyler..o gün bunların hçbirini düşünmeden yaşadım.. ve dünya önüme serilmeye bşladı..

düşün ki her renk var hayatında, düşünki önyargıların hiçbiri yok..bir de böyle düşünmeyi dene.. inan sana yardımcı olacak bir sürü olay çıkıyor..

naçizane bişey tavsiye etmek istiyorum, bunları çok bildiğimden anlatmıyorum zaten, ama üzülen arkadaşlarımın yanında olmak onlara destek olmak istiyorum, onun için yazıyorum..

yarın mavi bir kıyafet git, ve o gün mavinin etkisi gibi sakin olacağını düşün sanki yıllardır sen sakin biriymişsin gibi davran..

daha sonra pembe giy.. saçlarına bi sürü toka tak, bayansan tabi:) çocuk gibi ol o gün.. kendine pamuk şeker falan al ve içindeki çocukla yaşa sadece o gün, tanıdık birini gördüğünde başnı sallamak yerine el sallayarak karşıla..

sonra yeşil giy.. huzurlu olduğunu düşün.. doğal yanını ortaya çıkar.. aynaya bak ellerine gözlerine.. doğal halinle sen ne kadar da güzelsin aslında..

bu alıştırmayı her gün devam ettir farklı renklerle... emin ol bir süre sonra alışırsın... ve gökkuşağı gibi olursun:)
yasal06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2009, 10:21 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

canımm saol...yarın ılk işim gıdıp renklı tokalar almak olacak:D ya gercekten bu kadar kolaymı onyargısız olmak?yaşanan herşeyı bı kenara atıp korkusuz onyargısız olmak telaşsız.olmak ve mutlu olmak bu kadar kolaymı?hımm yarın bu dedıklerını yapmaya başlayacagım...mesela bana yapışan ağır hanımefendı kız rolumu ustumdne cıkarıp neşeli guleryuzlu sevecen halıme burunecegım ılk başta ol yapcma belkı ama sonra sonra hayatım ole olacak..zor olcak ama yapacagım...
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2009, 11:03 PM   #9 (permalink)
Teğmen

11 Mesajinıza toplam 71 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UĞURBÖCEĞİ is an unknown quantity at this point

Merhaba;
Bence herşey iyi düşünmekle başlıyor. Çekim yasası, secret gibi kitaplarda da o vurgulanıyor zaten. Nasıl düşünürsen o olayları üzerine çeker insan.
Yani iyi düşün, herşey iyi olsun.
HERŞEYE RAĞMEN HAYAT VE YAŞAMAK ÇOK GÜZEL.
BUNDAN ZEVK ALMAYA ÇALIŞMAK GEREKİYOR BENCE.
Herkesin hayatında olumsuz bir sürü olaylar oluyor. Ama sonucunda biraz polyannacılık yapmak herşeyin güzel tarafından görmeye çalışmak lazım.
Bunu yapmak biraz zor gibi görünsede, başardığın zaman hayat daha bir yaşanılası hal alıyor.
UĞURBÖCEĞİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2009, 07:51 AM   #10 (permalink)
Binbaşı

işte bunu başarmak onemlli..nasıl?

Bookmarks

Seçenekler
Stil