Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Yabancı Müzik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yabanci-muzik/)
-   -   Bu şarkı Egomuzu bizi çok iyi anlatıyor :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yabanci-muzik/625640-bu-sarki-egomuzu-bizi-cok-iyi-anlatiyor.html)

tengin 12-03-2016 10:14 AM

Bu şarkı Egomuzu bizi çok iyi anlatıyor :)

WILLY WILLIAM - "Ego

Miroir (Ayna)
Dis moi qui est le plus beau (En iyi kim söyle)
Quitte à devenir mégalo(Hatta megaloman haliye)
Viens donc chatouiller mon ego(Gel egomu gıdıkla)
Allez allez allez (Git git git)

Laisse moi entrer dans ta matrice (Senin içine dönelim)
Gouter à tes délices(Zevkiniz sevindirdi)
Personne en peut m’en dissuader (Siz bana konuşabilirsiniz)

Je ferai tout pour t’accompagner (Sizi desteklemek için her şeyi yapacağız)
Tellement je suis bornée (Yani sınırlı)
Je suis bien dans ma bulle (Ben balonunun içindeyim)

Tout est beau (Her şey güzel)
Tout est rose(Her şey pembe)
Tant que je l’impose (Gerektiği sürece)
Dis moi qui est le plus beau (En iyi kim söyle)

Allez allez allez (Git git git

Klibide Çok Anlamlı Değil mi Sizce :)

https://www.youtube.com/watch?v=iOxz...Zm1tlNJshF83Vp

KıpçakBeyi 14-03-2016 01:22 PM

Cevap: Bu şarkı Egomuzu bizi çok iyi anlatıyor :)

Ne yalan söyleyeyim ne klibi ne şarkıyı o kadar beğendim ama asıl sen nasılsın işte onu merak ediyorum.

tengin 14-03-2016 01:59 PM

Aynıyım kıpçakbeyi herhangi bir değişiklik yok hayatımda,evlilik ilişkimde çok az bir düzelme var onun dışında aynıyım,olumlu düşünme yönündeyim,hayellerimin peşindeyim,sen nasılsın :)

KıpçakBeyi 14-03-2016 02:17 PM

İyiyim Allah'a çok şükür.Hafta sonlarım sıkıcı geçse de hafta içlerim gayet aktif ve heyecanlı.Bir dokuz günlüğüne ailemin yanına gidip kafayı dinleyeceğim.Doğum günümde onların yanında olayım diye düşünüyorum.

Çekim kanunu hakkında bir kitap okuyorum ona başladım.

Ufak mufak dememek lazım. İnş'Allah küçük gelişmeler büyür ve kalıcı hale gelir.Çekim yasasında olumsuz düşünmemek gerekiyor sanki f678h.Bu bitsin sırada eft ve nefes var.

Z'ponopano kitabına başladım ve sanırım çakralarım açılmış.Kitapta o kısımdaydım.

tengin 17-03-2016 12:12 AM

Doğum günün kutlu olsun kıpçakbeyi :)
Benimde çekim yasası ile kendime tarz yöntemlerim var,bunlarla ilgili çalışmalar yapıyorum :) somut bir adım attığımda bunu herkezle ile paylaşacağım,kendimi geliştirmeyi devam ediyorum,arasıra bilinç altımla zıtlaşıyoruz tabi :) ee onada hak vermek lazım,bunca yıldır oturduğu yerden bizi yönetiyordu,biraz rahatını bozdum :))))) Masaya aynı dosyaları koymuş sürekli aynı şeyleri gösterip duruyor bana :)

Geçenlerde söyle bir çalışma geldi aklıma otohipnoz trans haline geçiyoruz orada bilinçaltımızla yüzleşip telkinler veriyoruz,bende kendi sesimi tlf kayıt ettim,tabi bu kendi sesimi bilinçaltım olarak kabul ediyorum,ve ona trans halinde sorular soruyorum istediğim cevabı alıyorum :) bir kere denedim bir rahatlama geldi,sürekli yapmak lazım bunu aslında,sonuçta denemek lazım kendimizle yüzleşiyoruz,önce kabulleniyoruz sonra istediğimiz telkini veriyoruz. kendi sesimiz olunca daha cazip,daha etkili oluyor

KıpçakBeyi 18-03-2016 09:23 AM

Teşekkür ederim daha günüme çok var.Doğum günüm pazartesi günü ayın 21'i.Ekinoks tarihi , gece ile gündüzün eşitlendiği tarih.

Her şeyden önemlisi zaten insanın kendisinde olanı tamamen kabullenebilmesi.Kendinize yüzleşip sen şöyle şöylesin dediği zaman insan değişebiliyor ama diğer türlü direnç oluşuyor.

Mesela biri bize üstüne başına çeki düzen ver dediği zaman bu aile bireyi ve en yakınımız olsa dahi içimizde bir direnç oluşuyor.Aile içerisindeyse azarlandığınızı düşünüyorsunuz.Bir arkadaşınızsa sizde yine etki etmiyor.Burada aslında yapılması gereken kişinin kendisini düzgün bir şekilde analiz etmesi.Ben bu konuda normal birimiyim yoksa gerçekten pejmürde birisimiyim sorularını sormalı.Deve kuşu gibi kafamı gömüp yok öyle bir şey deyip geçerdim.Ego da öyle istiyordu.Pejmürde isem oğlum sen pejmürdesin ve şu şu nedenden değişmelisin dediğinde insan kendisini dinliyor.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:46 AM.