Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Makaleleri ve Yazıları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-makaleleri-ve-yazilari/)
-   -   yazarlık denemelerim:) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-makaleleri-ve-yazilari/625742-yazarlik-denemelerim.html)

firdevsi ala 09-05-2016 12:41 PM

yazarlık denemelerim:)

Daha küçükken bile kendine ait eşyaları vardı.
Onun tabağı,onun kaşığı ayrıydı.Kimsenin tabağından yemezdi.
Kimseye eşyasını vermezdi.daha elifi bilmeden efendimizi gördü rüyasında : dediler alemlerin efendisi hadi yemek ver kaşık ver bakındı kaşık yoktu kendi kaşığından başka peki bunu alın dedi nazikce....
büyüdü aynı huyları devam etti.
Ona ait seccadesi, onun tesbihi vardı.
Gezmeye giderken çantasında ilk o yer alırdı.
Birlikte bir çok camileri gezdiler.
Kimi zaman yastığının altında,kimi zaman uyurken elindeydi
kısaca hep beraberlerdi Tesbihini çok seviyordu.
Yarın ahrette kendisine şahitlik edeceğini biliyordu:
Rabbim bu kul seni çok andı ben şahidim diyecekti...
Fakat bir gün karar verdi dostuna .seni en emin yere bırakacağım orada bir sürü mü'min görüceksin herkesin duasına katılacaksın kıyamete kadar dünya döndükçe ALLAH dostları tanıyacaksın.
Ahrette daha çok insan için şahitlik edeceksin RABBİM Bu Kul Seni Andı Şahidim diyceksin ...
son bir defa daha tesbine baktı öptü öptü ve diğer tesbihlerin yanına koydu.Buruk bir ayrılık içine çöktü.
İçi yandı kolay değildi tesbihi onun dostu olmuştu.
ALLAH için yapıyordu içi çok rahattı .. Kendini toparladı ve sevgili Dostum tesbihim ahirette görüşürüz sakın beni unutma
07 7 2009

firdevsi ala 09-05-2016 01:21 PM

Cevap: yazarlık denemelerim:)

hoşgeldin gönlümün sultanı gül kokulu fahri kainat efendimiz Muhammed Mustafa (sav)
senin adın anılınca kalbim bir yaprak gibi titriyor yeter ki senden konuşulsun kaLbim cız ediyor efendim bilsen sana ne kadar hasretim çıkmıyor benden sana layık sözler seni seviyorum ey resulu server ahhhhhhhhhhhh bu yürek yangınları ahhhh btmez sevdalar benim sana olan hasretim biz seni görmeden sevdik efendim yüreğini sevdik sen mutlu olunca mutlu olduk sen ağladığında biz de ağladık miracını kutladık kutlu doğum günlerinde hediyeleştik birbimizle sen doğdun diye bayram ettik seni hiç öldü kabul etmedik yaşattık gönlümüzde savaşlarında senleydik sana atılan taşlarda bedenimizle olamasakda ruhumuzla siper olduk biz hep seninleydik sen hep bizimleydin kurduğun düşlerde biz de vardık ümmetin için dua ederken ahir zaman ümmetin için onlar sizin kardeşleriniz dedin biz senin ümmetin olma şerefine eiştik rabbimin lutfu ile biliyoruz ki bizi çok seven bir peygamberimiz var ahhhhh yürek yangınları olmaz sabahlar ağlayan kalpler sana sevdalı aşıklar fecirler,güle aşıklar HATEM HOCALAR,ulviler mümine sultanlar,VİSAL hepsi aşık kullar yürekleri aşk ile yanar Allah dostu müminler ALLAH hepsinden razı olsun

2011

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:08 AM.