Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Makaleleri ve Yazıları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-makaleleri-ve-yazilari/)
-   -   Koca Geldi,Şimdi de Bebiş İstiyoruz,Ama Kız Tamam mı?(Deneme-Yanılmalarım) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-makaleleri-ve-yazilari/463132-koca-geldisimdi-de-bebis-istiyoruzama-kiz-tamam-mideneme-yanilmalarim.html)

omer_484 28-12-2009 11:30 PM

Cevap: Koca Geldi,Şimdi de Bebiş İstiyoruz,Ama Kız Tamam mı?(Deneme-Yanılmalarım)

Süpersin Echoo... sonuna kadar devammm devammm.. Ellerine Yüreğine Sağlıkkkk... Teşekkürlerrrrsapkal89

ask_ne_demek 29-12-2009 01:19 AM

Cevap: Koca Geldi,Şimdi de Bebiş İstiyoruz,Ama Kız Tamam mı?(Deneme-Yanılmalarım)

önce üzüldüm sonra sanki hastanede sizinle birlikte sevinç çığlıkları attım...Allah hayırlı ömür versin hayırlı evlatlardan olur ınsallah... sabahtan beri okuyorum yazılarınızı sankı benım bı arkadasım yaşamış gıbı okudum...
ama ben birşeyi merak ediyorum umut arkadasınıza her konuda destek olduktan sonra olumlu düşünce, çekim yasası vs. evli olmadığınızı da belirtmişsiniz bi kaç yerde siz yapmıyormusunuz acaba çünkü bu arkadaş gerçektende umut veriyor insana inanması için bir ışık yakıyor sanki...
her neyse yazılarınız ne kadar uzun olursa olsun çok güzel yazıyorsunuz ve hep güzel yaşanmışlıklar paylaşmanız dileğiyle...(belki bigün sizin eşinizi bulma hikayenizide okuruz buradan)

echoo 29-12-2009 08:44 AM

Alıntı:

gülpor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576844)
Echoo yazını çok sevdim...bir okadarda eğlenceli yazmışsın...arkadaşın keşke oyun hamurundan bebek yapsaydı öncee...y789sevgiylee...

Ya bir dakika,bu iyi bir fikir
ay ben gidip oyun hamuru alsam ve bunu denesem mi acaba acaba Gül:):)

echoo 29-12-2009 08:56 AM

Alıntı:

ask_ne_demek Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576884)
önce üzüldüm sonra sanki hastanede sizinle birlikte sevinç çığlıkları attım...Allah hayırlı ömür versin hayırlı evlatlardan olur ınsallah... sabahtan beri okuyorum yazılarınızı sankı benım bı arkadasım yaşamış gıbı okudum...
ama ben birşeyi merak ediyorum umut arkadasınıza her konuda destek olduktan sonra olumlu düşünce, çekim yasası vs. evli olmadığınızı da belirtmişsiniz bi kaç yerde siz yapmıyormusunuz acaba çünkü bu arkadaş gerçektende umut veriyor insana inanması için bir ışık yakıyor sanki...
her neyse yazılarınız ne kadar uzun olursa olsun çok güzel yazıyorsunuz ve hep güzel yaşanmışlıklar paylaşmanız dileğiyle...(belki bigün sizin eşinizi bulma hikayenizide okuruz buradan)

Tüm başarıların ya da sahip olmaların ya da ulaşmaların(nasıl tanımlarsanız tanımlayın) önce onu İSTEMEK den geçiyor.Doyma noktasına gelmek,sonra yürekten istemek,beyinden istemek,düşünce de istemek.Korkmadan,tereddüte düşmeden,yılmadan,pes etmeden istemek.''Gerçekleşeceği inancını'' doğurmaktan geçiyor.Önce ''siz''den geçiyor yollar..

Ay daha çokk küçüğüm,ne evliliğiii kii dermişim şimdi:44aŞaka bir yana,ben evlilik konusunda henüz o noktaya gelmedim,benim ki sadece çene bazında bir talep,bu yüzden de olmuyor:)

Aaa,dururmuyum hiç?Bulduğum anda yazmaya başlayacam.Hemde böyle deneme filan değil,direk roman yazacam romann:):)

doris 29-12-2009 09:15 AM

ya çok güzel ne diyim ki tesekkürler...

genco 29-12-2009 02:11 PM

iyi ki varsın "echooooo" yine mükemmelsin, yine döktürmüşsün.
yaşadıgın herşey hayırlısı ile sonuçlansın diliyorum "echooo" bize hep böyle güzel haberlerini iletmeni, seninle birlikte mutlu olmayı, bunlardan pay çıkartabilmeyi diliyoruz.

yu_rin 29-12-2009 07:56 PM

echoo ben sana ne diyim bilmiyorumkii.
bu nasıl bir üslub nasıl bir yazış şekli.okumaya nazlana nazlana başlıyorum uzun diye ama sonra da devamı varmı diye bakıyorum.y789

çok şekersin yaa..girlhaha

master8566 05-02-2010 08:53 PM

Nerde bu Echoo ? O güzel yazılarını çok özledik pe Echoo nerdesinn???? Elma dersem çıkkkk,elmaaa,elmaaa,elmaa!!!!!

smyrna1 15-12-2010 09:45 PM

çok güzel ve motive edici, insan okuduktan sonra hiç tanımadığı bir insana ancak böyle yazdıkları için hayranlık ve yakınlık duyabilir, yaklaşık 1 senedir hiç siteyi ziyaret etmemiş İşallah en yakın zamanda yazılarıyla tekrar şenlendirir burayı.

smyrna1 15-12-2010 09:51 PM

ayrıca geçen bir tv programında izledim peygamber efendimizin sağlıkla ilgili şuanda net olarak hatırlayamadığım bir takım hadislerinden söz ediliyordu, işte suyu açık bırakmayın 3 harfliler gelir ağzınız açık kalmasın gibi(tam olarak hatırlamıyorum buna benzer bişeylerdi) habertürkteki din adamının demesine göre ozaman mikrop denen mevzu bilinmediği ve insanlara anlatamayacağı için 3 harflilerle anlatmaya çalışmış peygamberimiz (S.A.)

şurya getireceğim KURANda birçok yerde geçer hadislerde geçer sürekli Allahtan isteyin umutsuzluğa kapılmayın isteyin, siz isteyinki ben vereyim der, alın size çekim yasası ne isterseniz ne düşürseniz o olursunuz, varmı daha ötesi..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:25 PM.