Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/)
-   -   E bu da benim gunlugum olsun (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/626096-e-bu-da-benim-gunlugum-olsun.html)

Nadire 17-04-2017 05:58 AM

E bu da benim gunlugum olsun

Merhaba sevgili hayatimdegisti uyeleri. Ilk once ruhunu iyilestirmek icin cabalayan her bir bireyin gozlerinden opuyorum. Haftalardir okuyorum sizleri, bugun de artik "E artik yeter bekledigin, sira sen de. Yaz bakalim" dedim:-) Ben on yedi senedir depresyon ilaci kullaniyordum, senelerdir uykusuzluk problemi yasiyordum, ayrica bel ve boyun fitigi rahatsizliklarim vardi. Bir kac saat ayakta kalabiliyordum. Senelerdir her sabah yataktan yorgun, bitkin, halsiz kalkiyordum, sanki dunyanin butun yuku omuzlarimdaydi. Ne temizlik, ne de yemek yapmak istemiyordum, zoraki yapiyordum bunlari. Yaklasik bir senedir kisisel gelisim kitaplari okumaya basladim. Youtube'den bazi yasam koclarinin videolarini izlemeye, onlarin gosterdigi olumlamalari yapmaya calistim ama, nafile. Olmuyordu, cunku beynimin icinde bin bir tane negatif dusunceyle konsantre olamiyordum. Ve yine internette dolasirken hayatimdegisti forum sitesine rastladim. Ilk once Atakan beyin iki videosunu izledim, daha sonra saatlerce uyelerin yazdiklari yorumlari okudum ve hayretler icinde kaldim. "Bi dene, ne kaybedeceksin ki' dedim kendi kendime. Ilk once Sucluluk ve Ego Guclendirici cd leri dinledim yirmi bir gun. Yalniz bu cd lere baslar baslamaz depresyon ilaci almayi biraktim degisimi daha net algilayabilmek icin.Daha ilk haftada degisimler basladi:-) Yorgun, bitkin kalkmiyordum artik yataktan, daha enerjiliydim, yeterli uyumuyordum ama, yine de yataktan dinc kalkiyordum, dalgalanmalri cok az yasadim. Artik negatifte dusunemiyordum. Bu yirmi bir gunluk dinleme suresini doldurunca hemen online uzerinden Cekirdek Inanc calismasini yaptik. Cd lerim geldi uc gun sonra ve hemen dinlemeye basladim. Sozun kisasi hayatim degisti:-)) bakis acim degisti, ilac almadan uyuya biliyorum, hem de derin uyku hali. Negatif dusunceler yok, "Gelin bakayim" diyorum, i ihh, gelmiyorlar:-))) Bel ve boyun fitigi agrilarim rahatsiz etmeyecek derecede simdi. Saatlerce ayakta kalabiliyorum. Is yerinde menejerim hayatimda biri var sanmis bende ki degisikligi gorunce:-) Ben ruhumda ki degisikligi biliyorum da, beden dilim de degismis demek ki. Cd leri dinleme programim henuz bitmedi, yariladim:-) Atakan bey, Abdullah bey ve Ozlem hanim:-) Size binlerce kez tesekkur ederim, Gok Tanrim sizleri sevdiklerinize bagislasin. Cansiniz, canimsiniz:-)

kozmodans 17-04-2017 04:22 PM

Cevap: E bu da benim gunlugum olsun

Hoşgeldiniz!.. Güzel gelişmeler yaşamışsınız. Sizin adınıza sevindim.:)

MuminOKAN 17-04-2017 06:00 PM

Hoşgeldiniz. Mutlu paylaşımlar diliyorum. Güzel gelişmelerin devam etmesi dileklerimle.

Nadire 18-04-2017 01:51 PM

Tesekkur ederim, devami gelecek;-))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:29 AM.