Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

müdürüm beni rezil etti arkadaşlarımın içinde

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri müdürüm beni rezil etti arkadaşlarımın içinde Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız telkinleri 1.5 sene önce çok kısa zaman dinledim bugün yasadığım olay çok canımı sıktı çok konuşkan degilim ama çokta sesiz degilim dedi ki seni evlendirelim kaç kez dedi bunu bilmem yasım 23 diger arkadaşlarımda dedi ki aa onun sevgilisi var ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

müdürüm beni rezil etti arkadaşlarımın içinde

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-12-2013, 01:33 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blondish_girl is an unknown quantity at this point
Standart müdürüm beni rezil etti arkadaşlarımın içinde

telkinleri 1.5 sene önce çok kısa zaman dinledim
bugün yasadığım olay çok canımı sıktı

çok konuşkan degilim
ama çokta sesiz degilim

dedi ki seni evlendirelim
kaç kez dedi bunu bilmem
yasım 23

diger arkadaşlarımda dedi ki
aa onun sevgilisi var
çiçek gönderdi barışmak için
diye
bizim müdür demez mi
aaa kimmiş ona gül gönderen
akıllı biri olamaz
özürlüler okulundan biri mi dedi
neden benle ugraşıyonuz dedim
çünkü seni açmamız lazım
BİTKİSEL hayattasın dedi

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

blondish_girl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2013, 02:19 AM   #2 (permalink)

Standart Cevap: müdürüm beni rezil etti arkadaşlarımın içinde

böyle patavaksız müdür
üzdü beni çok
şok oldum
blondish_girl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2013, 02:34 AM   #3 (permalink)
Teğmen

25 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ali1 is an unknown quantity at this point

KİŞİ KİŞİNİN AYNASIDIR Bir gün Peygamber Efendimiz (Selamların en
güzeli üzerine olsun) arkadaşlarıyla otururken
Ebû Leheb meclise giriyor ve Efendimize
- Yâ Muhammed birçok yerleri gezdim, senden
daha çirkinine rastlayamadım.
- Doğru söylüyorsun Ya Ebû Leheb. - Herhalde dünyanın en çirkini sensin.
- Haklısın Ya Ebû Leheb. diyor, Efendimiz.
Biraz sonra Hz. Ali (Selamların en güzeli üzerine
olsun) içeri giriyor ve tevafuk bu ya O da:
- Yâ Muhammed Bu dünyada senden güzelini
göremedim. - Doğrusun, Yâ Ali.
- Sana baktıkça içime huzur doluyor.
- Doğrusun Yâ Ali. deyince, meclisteki sahabe:
- Yâ Resûlallâh, biraz önce Ebû Leheb geldi “Ne
kadar çirkinsin” dedi “Doğru söylüyorsun”
dediniz; şimdi Ali geldi “Ne kadar güzelsiniz.” dedi, O’na da “Doğrusun” dediniz. Hikmeti
nedir? diye sorunca, Efendimiz de: “İnsan insanın aynasıdır. Kişi kendisi nasılsa,
karşısındaki insanı da öyle görür” Daima anımsamanı isterim. Bizim işimim
kalbimizi kıranla oyalanmak değil, kırılan yeri
bulmaktır. Ve kalp kırılmaz. Kırılan bir şey vasa o
gurur, onur, egodur!.. Ve bunu fark etmek , bir
egonun olduğunu kabul etmek, özüne ulaşan
kapıyı açmak demektir. Zihin sana nezaman ne gönderceğini iyi bilir, o tam bir şarlatandır.
Devamlı senin enerjini almak , seni yormak
adına açık bir kapı arar. Senin üzerinde bir
zayıflık anını kollar. Zihnin en sevdiği hilelerden
biride kavga anında suçlu aramak, haklı çıkmak
ihtiyacıdır. O seni devamlı dışarıya yönlendirecektir.
Ali1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2013, 02:01 PM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Bence bu cümleyi söylerken takındığı tavır önemli. Çünkü iyi niyetli değilse mobbing davası bile açılabilir. Tabi ses kaydı yapmadığın için etrafındaki insanları tanık olarak gösterebilirsin. Tabi söz konusu iş olduğunu için onlarında tuzu kuru ise tanıklık etmeye yanaşmayabilirler. Hazırlıklı ol eğer böyle bir şey tekrar ederse bu duruma sessiz kalma. Özel sektörde mi çalışıyorsun?

Ayrıca sadece bir kişinin bakış açısını bu kadar önemseme. Arkadaşların senin nasıl bir insan olduğunu sana değer veren kişilerin olduğunu biliyor. Müdürn duydukları hoşuna gitmemiş olacak ki bu hakaretleri saft etmiş. Arkadaşlarım farklı şekillerde benzer durumlar yaşadı. Bazıları uygun ifadelerle niyetlerini belli ederken bazıları da böyle uygunsuz ifadeler kullandı. İş yaşamında bazı ortamlarda bekar insanlara böyle takıyorlar. Ya etrafında biri vardır evlendirmeyi düşündüğü ya da kendine düşünüyordur.

Bir de şunu unutmayın müdür diye siz her şeyi söylemeye ve yapmaya hakkı yok. Bence sessiz kalmayın. Hatta çok fazla böyle devam ederse iş değiştirmeyi bile düşünürdüm yerinizde olsam.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2013, 05:56 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough

bu dünyada niye böyle insanlar var anlamıyorum niye başkaları ile dalga geçiyolar şuanda içime o müdüre karşı bi nefret doğdu

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2013, 12:40 AM   #6 (permalink)

Alıntı:
Değişmek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu dünyada niye böyle insanlar var anlamıyorum niye başkaları ile dalga geçiyolar şuanda içime o müdüre karşı bi nefret doğdu
bende nefret ettim zaten
var işte öyle acımasız insanlar var ne yazik ki
dalga geçerek kendini üstün çıkarmaya çalışıo
nolcak..
Alt 23-12-2013, 01:00 AM   #7 (permalink)

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence bu cümleyi söylerken takındığı tavır önemli. Çünkü iyi niyetli değilse mobbing davası bile açılabilir. Tabi ses kaydı yapmadığın için etrafındaki insanları tanık olarak gösterebilirsin. Tabi söz konusu iş olduğunu için onlarında tuzu kuru ise tanıklık etmeye yanaşmayabilirler. Hazırlıklı ol eğer böyle bir şey tekrar ederse bu duruma sessiz kalma. Özel sektörde mi çalışıyorsun?

Ayrıca sadece bir kişinin bakış açısını bu kadar önemseme. Arkadaşların senin nasıl bir insan olduğunu sana değer veren kişilerin olduğunu biliyor. Müdürn duydukları hoşuna gitmemiş olacak ki bu hakaretleri saft etmiş. Arkadaşlarım farklı şekillerde benzer durumlar yaşadı. Bazıları uygun ifadelerle niyetlerini belli ederken bazıları da böyle uygunsuz ifadeler kullandı. İş yaşamında bazı ortamlarda bekar insanlara böyle takıyorlar. Ya etrafında biri vardır evlendirmeyi düşündüğü ya da kendine düşünüyordur.

Bir de şunu unutmayın müdür diye siz her şeyi söylemeye ve yapmaya hakkı yok. Bence sessiz kalmayın. Hatta çok fazla böyle devam ederse iş değiştirmeyi bile düşünürdüm yerinizde olsam.

valla iyi niyetle söylediğini sanmıyorum
amacı beni üzmek
rencide etmek
arkadaşlarım sever beni
arkadaşlarım önünde küçük düşürmek
kötü olarak göstermek

kayıt yok ki
böyle davranmaya devam edicek gibi
taktı bana çünkü

söyledikleri karşısında şok oluyorum
o an bişey diyemiyorum
çok vefasız biri
bugünde dedi ki
kozmetik ürünlerinin olduğu
bir çanta vardı
ağzı iple bağlı
ağır bir çanta
bunu senin boynuna asalım ipiyle birlikte
arabaya kadar götür
Alt 23-12-2013, 07:17 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
blondish_girl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
valla iyi niyetle söylediğini sanmıyorum
amacı beni üzmek
rencide etmek
arkadaşlarım sever beni
arkadaşlarım önünde küçük düşürmek
kötü olarak göstermek

kayıt yok ki
böyle davranmaya devam edicek gibi
taktı bana çünkü

söyledikleri karşısında şok oluyorum
o an bişey diyemiyorum
çok vefasız biri
bugünde dedi ki
kozmetik ürünlerinin olduğu
bir çanta vardı
ağzı iple bağlı
ağır bir çanta
bunu senin boynuna asalım ipiyle birlikte
arabaya kadar götür
böyle birşey nasıl der! nerde çalışıyorsunuz? öyle şey mi olur, onu dört ayağı üzerine yere çivileyip üzerine binilse yeridir. Terbiyesiz herif. Her neyse, o işyerinde çalışman şart mı, bir söyler misin?
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2013, 01:40 AM   #9 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

Bende konusu açıldığından sevgilisi olan kızlara ; sevgilinin allah yardımcısı olsun , ne diye sana katlanıyorki diye şaka yapıyorum . iki tarafta bunun iyi niyetten kaynaklandığını biliyor bizde ama bu kadarı da söylenmez . her ne kadar iyi niyet olsa da .
Alt 24-12-2013, 04:15 AM   #10 (permalink)
Teğmen

CHAOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
59 Mesajinıza toplam 86 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CHAOS is an unknown quantity at this point

Bu kesinlikle aşırıya kaçmış bir davranış.

Eğer hazır cevap ve anında karar verebilen biri değilseniz, bir sonraki sataşmasına hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim. İş hayatı rekabet odaklı olduğu için, karşınıza sürekli bu tarz insanlar çıkacaktır. Eğer sessiz kalırsanız sömürülmeye başlarsınız. Önlem alın ama geçiştirilecek basit hareket ve konuşmalar değil sağlam yaptırımlar olsun.
CHAOS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks