Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/)
-   -   Ruh ikizimi de bulduuuum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/622090-ruh-ikizimi-de-bulduuuum.html)

manyakkk 12-10-2012 05:22 PM

Ruh ikizimi de bulduuuum

Heheh şu an tam patlama oldu happy6happy6

Bilmiyorum telkinlerden mii yoksaa evrenin çekim gücünden mi ama 2 yıl önce bu aylarda bir kız ile konuşmaya başladım daha doğrusu o başladı ben o zamanlar sessiz,sakın kimseye zararı dokunmayan kendinden nefret eden bir lise 1 ya da 2. sınıf öğrencisiydim.Herşey zaten o kızın bana yaklaşmasıyla başlamıştı farkındaydım daha da açılıyordum konuşmayı öğreniyordum falaaaan aylar geçti bu kız benden hoşlanıyormuş meğersem y789 sonra bunun da o zaman yakın arkadaşı olan X vardı( ismini vermeyi pek istemiyorum) ben de bu kıza yazmaya başladım işte bu kız niye böyle yapıyo falan. O da bilmiyorum falan derken bizde muhabbet açıldı laaaaappppsss gide günde 3-4 saat konuşur olduk, yıllar geçti baya sırlarımızı bile döker olduk kız meslek lisesinde olmama rağmen güvendiğim 2. ci ve en son kızdı bu.O kadar şey anlatmama rağmen kimseye 1 kelime etmeyen ve aynı şekilde onun söylediklerini de kimseye anlatmıyordum.

İlginç geliyordu bana gerçekten bir kız nasıl böyle olabilir diyordum. Sonra erkek arkadaşı oldu kız o kadar rahat anlatıyordu ki en kıl detaya kadar bile söylüyordu o kadar güveniyordu.yu89 Ben tabi adeta onun bir erkek arkadaşı ya da erkek kardeşi gibi çocuğa nefret biçiyordum ama 1 gram yapmacıklık yok aramızda öyle yılışık davranmalar falan yok yani. Neyse olaylar olaylar yıllar böyle geçti ama herşeyimizi en ince detayına kadar biliyoruz bilmediğimiz bir şey bile yok o bana kızlar hakkında herşeyi anlatır ben ona anlatırım.

Asıl konu şimdi bunun en yakın arkadaşı benden hoşlanıyor.Kız benim eski halim gibi ama öyle bir anlattı ki kız şeytana dönmüş resmen benim okulum başlamadı 30 unda başlayacak fakat kızdan nefret ettim o derece eskiden seni korurdu şimdi ben seni koruyorum falan diyo.ben bu kız hakkında herşeyi öğreniyorum anlatıyo falan benim hakkımda kız hiçbirşey söylemiyor asıl kıza ben deli oluyorum falan sonra yazdığı yazı şu olduğu gibi kopyalıyorum :D

YOK LAN YOK sadece okulda değil yanı dunyada yok ruh ıkızım gıbı bıseysın lan ıt ıkızım olsaymısın keske :D allahaskına benım ıcın de sınır et ben bısey demıyom aranızı bozmayayım dıye ama gotu kalkmıs yanı gıtsın anılla bulussun:D x(seven kız) boyle değildı olsaydı senı uyarırdım ama artık g*t kalkmıs bı kere

Ondan sonra yapıştırdım cevabı laappppsss diye ve soluğumu burada alıyorum gerçekten mutluyum happy6happy6 yarın da doğum günüm ve işin ilginç yanı ben bu anı rüyamda gördüm dün gece.Evet kızla kavga ettiğimizi ve ruh ıkızımle bırbırımızı bırakmayacasına sarıldığımızı O0

MUTLUYUM VE DAHA MUTLU OLUYORUM DOĞUM GUNU HEDIYESI GIBI ADETA ZATEN KIZLARA KARSI PEK YAKIN DAVRANMAM AMA BU KIZ BAMBASKA art56art56 Herşey tamam.Ruh ikizimi buldum,ego tamam,suçluluk yok,kendine güven tam,sosyallik %95 tamam,diksiyon zart zurt tamam KENDIMI SEVIYORUM,MUTLUYUM VE HUZURLUYUM KIMSE ENGEL OLAMAZ s45apk

esmir 24-12-2012 11:29 PM

Cevap: Ruh ikizimi de bulduuuum

bu çok seviyesiz bir konu olmuş ve ayrıca argo tabirler kullanman hiç hoş değil

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:56 AM.