Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

ARKADAŞLAR HAYATIMIZDAKİ DEĞİŞİMLERİ PAYLAŞALIM...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri ARKADAŞLAR HAYATIMIZDAKİ DEĞİŞİMLERİ PAYLAŞALIM... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir üyemiz biraz önce portalda ki deneyenlerin yorumları bölümüne yorum yapmış... Yorumu özel konularıda içerdiğinden portal yerine burada yayınlamak daha uygun olur diye düşündüm. 2.5 yil once ayrildim esimden,15 kilo zayifladim,gunduzum gece oldu,gecem cekilmez oldu.3 defa in... kalkistim,insanlar bana adeta ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

ARKADAŞLAR HAYATIMIZDAKİ DEĞİŞİMLERİ PAYLAŞALIM...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-12-2008, 12:45 AM   #71 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart bir üyemizin yorumu

Bir üyemiz biraz önce portalda ki deneyenlerin yorumları bölümüne yorum yapmış...
Yorumu özel konularıda içerdiğinden portal yerine burada yayınlamak daha uygun olur diye düşündüm.

2.5 yil once ayrildim esimden,15 kilo zayifladim,gunduzum gece oldu,gecem cekilmez oldu.3 defa in... kalkistim,insanlar bana adeta aciyordu.Kiz arkadasim beni en yakin arkadasimla aldatti ve onunla Macaristana kacti.Devlet gorevlisiyim yurt disinda,hayatim karardi adeta.....3 gun bol bol sabah aksam dinledim.EMIN OLUN EMIN ILK DEFA AGLAMIYORUM ARTIK,ilk defa yemek yedim evimde,ilk defa arabamda guven hissetim,inanilmaz ama gercek.ben guluyorum cok hos oldum...yeni bir bayanla tanistim.....adeta uçurumun onunden dondum.ALLAH RAZI OLSUN ALLAH RAZI OLSUN.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2008, 04:05 AM   #72 (permalink)
Teğmen

rak_star_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 323
41 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rak_star_21 is an unknown quantity at this point

Duygularimi sozcuklerle anlatmayi basaramam ve hayatimin her saniyesi yalniz, dinlemekle, okumakla gecti.Bu yasam tarzina acida olsa alistim. Simdi hayat benden cok farkli birsey istiyor.Ogrendigim ve yaptigim yanlislari insanlara anlatmami.Bunu nasil gerceklestirecegimi bilmiyorum .Bilginin batlamasini beklemem veya sozcukleri iyi kullanmayi ogrenmem gerek .Bir delinin soledigi sozu arastirirken bu site ile karsilastim.(Deli;Osmanlinin yikilisi iki seye baglidir .Inanclari ve sihirli muziklerini kaybetmeleridir ).Osmanlilar bu telkin yontemini hastalar uzerinde kullaniyorlarmis .Gunumuzde ise bu yontem tamami unutulmus .Amerikalilar kullaniyorlar. Ben 15 gun boyunca dinledim.Huzuru buldum .Ben mucizeler inan bir insanin.Hem telkin dinliyorum hemde ders calisiyorum.Uc gun boyunca 4 saat uyku ile calismama devam ettim .Sonuc olarak vucudum yorgun dustu.Tekrar negatif enerjiyi ustume cekmeye basladim.Ara vermem gerekiyordu. Camdan gunesin dogusunu seyretmek icin perdeyi araladim.Gunes dogmus ve yerler beyaz kar yagmis .Ben kari cok severim.Hic bu kadar mutluluk vermemisti .Disari cikmak icin can atiyordum .Calismama donmem gerekti ve dondum .Iki gun sonra ciktim ve karda yuvarlandim .Mutluluktan ucuyordum .Hic bu kadar sevinmemistim .Hergun 24 saat boyunca dinliyorum .Hayatimdan negatifleri attim pozitiflerleyim.Hazirlayan herkeze cok tesekkurler.
rak_star_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2009, 10:24 PM   #73 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
48 Mesajinıza toplam 273 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gyhu will become famous soon enoughgyhu will become famous soon enough

Alıntı:
rak_star_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Duygularimi sozcuklerle anlatmayi basaramam ve hayatimin her saniyesi yalniz, dinlemekle, okumakla gecti.Bu yasam tarzina acida olsa alistim. Simdi hayat benden cok farkli birsey istiyor.Ogrendigim ve yaptigim yanlislari insanlara anlatmami.Bunu nasil gerceklestirecegimi bilmiyorum .Bilginin batlamasini beklemem veya sozcukleri iyi kullanmayi ogrenmem gerek .Bir delinin soledigi sozu arastirirken bu site ile karsilastim.(Deli;Osmanlinin yikilisi iki seye baglidir .Inanclari ve sihirli muziklerini kaybetmeleridir ).Osmanlilar bu telkin yontemini hastalar uzerinde kullaniyorlarmis .Gunumuzde ise bu yontem tamami unutulmus .Amerikalilar kullaniyorlar. Ben 15 gun boyunca dinledim.Huzuru buldum .Ben mucizeler inan bir insanin.Hem telkin dinliyorum hemde ders calisiyorum.Uc gun boyunca 4 saat uyku ile calismama devam ettim .Sonuc olarak vucudum yorgun dustu.Tekrar negatif enerjiyi ustume cekmeye basladim.Ara vermem gerekiyordu. Camdan gunesin dogusunu seyretmek icin perdeyi araladim.Gunes dogmus ve yerler beyaz kar yagmis .Ben kari cok severim.Hic bu kadar mutluluk vermemisti .Disari cikmak icin can atiyordum .Calismama donmem gerekti ve dondum .Iki gun sonra ciktim ve karda yuvarlandim .Mutluluktan ucuyordum .Hic bu kadar sevinmemistim .Hergun 24 saat boyunca dinliyorum .Hayatimdan negatifleri attim pozitiflerleyim.Hazirlayan herkeze cok tesekkurler.

ne güzel cümleler bunlar böyle.
ben de tam "ah bir de hiç usanmadan bıkmadan konuşsam bir de bunu öğrensem." diyordum ve bu mesajı gördüm.
bendeki değişimler de umut verici.
artık ben de uluorta şarkı söyleyebiliyorum.
birileri bana bakarken ben yürüyemem mesela.(-mezdim)
ama şimdi..yürüyüşüm bile değişti..heyecanımı kontrol edebiliyorum eskisinden daha fazla. sonra sözümün kesilmesine tahammülsüz oldum
evet tahammülsüzleştim biraz.
egom tavan yaptı desem yeridir.
ama bazen üstüme çöken bir uyuşukluk var bunu yenemedim.telefonda annemle bile konuşurken bazen çok uyuşuk
bi tavırla konuşuyorum.
bunu da yensem ah bir yensem..:D
gyhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2009, 05:43 PM   #74 (permalink)

disev-05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
15 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disev-05 is an unknown quantity at this point

merhaba.. 4 gundur sucluluk + ego cdlerını dınlıyorum.. uykudayken dınlemeyı tercıh edıyorum. şimdıden cok somut degısımler oldugunu soyleyemıyorum ama degısımı farkedıyorum, ılk ıkı gun gece kabuslar gormeye başladım, ucuncu gun yuzumde sıvılceler cıkmaya başladı... 4. gun hersey normale dondu sanırım :) ... bunlar olumsuz gıbı gorunsede, varolan sorunların bılıncaltında uyarılmaları dıye tahmın edıyorum. ama sımdı gayet ıyıyım.. pozıtıfım ve bu degısım yolunda,telkın cdlerının bana cok faydalı olacagına ınanıyorum. sanırım ınanmak cok onemlı.. ınanmadıkdan ve mutlaka sonuca odaklanmak pek sonuc vermıyor.. akısına bırakmalı ınsan, ve faydalı olacagına ınanmalı... sıte yonetımıne ve faydalı bılgılerı paylasan tum arkadaslara burdan tesekkurler..
disev-05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2009, 06:21 PM   #75 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Ben dinledikten sonra 1 ya da 2 hafta içinde hayata daha pozitif bakmaya başladım.İnanmıyordum bu kadar kısa süre içinde değişimin olabileceğine.Tanıdıkların olduğu çok kalabalık ortamları pek sevmem, bu düşüncem değişti.Yolda yürürken bakmazdım kimsenin gözlerine(potansiyel sapık görürdüm çünkü hepsini :D ) biraz da sinirli yürürdüm :) şimdi bakabiliyorum ;ama şunu söyleyeyim bi zaman sonra bir ara dinleyemedim ,1 hafta kadar dinleyememiştim mesela.Geri sardı göz teması olayı.Hemen ara verme sürekli dinle.

Not: disev-05 "olacağına, düzeleceğine inanman gerek" diyor ben buna katılmıyorum.İnanmasan da sende olan değişimleri gözleyebilirsin.Ne kadar zaman alır bilinmez,herkese göre değişiyor bu çünkü.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2009, 12:45 AM   #76 (permalink)

disev-05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
15 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disev-05 is an unknown quantity at this point

FAYDALI OLACAGINA INANMALI INSAN.. her sey ınancla başlar. herhangı bır sey ıcın bıle olsa, ınanc yoksa bu ınsanı zorlar. dedıgınde haklısın YESHAPPY,, ama ınancıda katarsan daha hızlı olur... sevgıler
disev-05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2009, 07:08 PM   #77 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SILENT OCEAN is an unknown quantity at this point

plesebo etkisi olmasın bu değişimler.1 yıl boyunca dinleyin siz SF liler denmiş.ancak değişimlerin hemen başladığını söyleyenler demekki öyle sanıyorlar.bu telkinle destekleyici mi yoksa destekleyici kimliğinin yanında ana çözüm unsuru mu ?
SILENT OCEAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2009, 07:17 PM   #78 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Telkin dinlediğinin farkında olmadan dinleyenlerde de değişimler gözükmektedir.Bu da plasebo olmadığının değişim için inanç gerekmediğinin kanıtıdır.

Ben her zaman şunu söylüyorum.Telkinlerin etki etmesi için inanmak gerekmez.Sadece dirençleriniz olmasın yeter...
İnanmadıkları halde sadece denemek amaçlı dinleyenlerde etkili olmaktadır...

Değişimler kalıcıdır.Bisiklet sürmek nasil unutulmazsa burada ki değişimler de sizinle kalır.
Ancak olumlu düşünmeyi alışkanlık haline getirmek bunu yaşam boyu sürdürmekde önemlidir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2009, 01:02 AM   #79 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

:P:P:P:P bu telkin denen zımbırtılar beni etkilediyse sizi haydi haydi etkiler eger atakan abi ve bu hayatım degişdi ailesinden etkilenmediyseniz gerçekden profosyonel bi tedaviye ihtiyacınız var bi an evel hastaneye gidin ...

bana olan yararları

* Hayatın dünyanın fani yaşamın sadece tek bir kızdan ibaret oldugunu sanıyodum sonsuza kadar onu bekleyecegimi söylüyordum gözüüm kapatıyodum artık gözümü açdım öyle bi açdımki aslında bağğyanların beni potansiyel damat listesine ekledigini gördüm şimdi nişanlıyım hazirandada dügünüm var

* geçmişimde yaptıgım hatalarım hayatımın sonna kadar yakamı bırakmayacagımı bi zavvallı oldugumu dusunuyordum artık söyle dusunuyorum geçmişine bakmayan gelecek hakkında planlar kuramaz geçmişde böyle bi insandım ilerde daha duzgun bi insan olacagım diyorum hayata mutlu bakıyorum mutlu yarınlar kuruyorum kafamda iyi bi iş iyi bi aile vs vs vs vs

*nasılsa ben öldüm diyerek madde bagımlısı oldum sonra yakalandım ametemde tedavi gorup bırakdım fakat her zaman her an tekrar baslayacam korkusu sardı daha sonra tedavilerimi aksatmaya baslamısdım telkin sayesinde onlardanda kurtuldum :P

* gününün 4/2 ni aglayarak yada içine kapanarak geçiren bi insanıydım şimdi yerinde duramayan bi zıpırım :P

böyle böyle binlerce sey yazarım ama aklıma gelen seyler bunlar sadece haaa her seyin aşırısı oldugu kadar bu pozitif zımbırtıların aşırısıda zarar :P gözünüzün önüne bakın hayat dunya yaşayın işte canan teyzemin dedigi gibi şu foton yılı yaklasıyo :D hepimiz toz olacaz az kaldı ,

inanın bakın inanın :P benim gibi umutsuz vakaları bu hale sokduysa size kim bilir neler yapar telkinler :P

bu benmiyim ya :) allahh allahh ksin içine cin girdi
Alt 27-02-2009, 03:31 PM   #80 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
biosezen will become famous soon enoughbiosezen will become famous soon enough

SELAAMbende de acaba ne derler filan diye çekingenlik vardı.Uzun zamandır başvurmak isteyipte reddedilme korkusuyla başvuramadığım stajıma dün başvurdum.Nasıl oldu bende anlamadım.Dışarı çıkmak için hazırlanıyorum giyiniyorum vs. ama hala içimden allahalla ne bu cesaret napıyorum nereye gidiyorum ben diyodum.dün ben napıyorum şaşkınlığıyla staj yapacağım hastanenin kapısına kadar yürüdüm orda durdum.sonra buraya kadar bi his beni getirdi şimdi burdan dönmek olmaz dedim ve attım kendimi içeri!:)sorumlu kişinin odasını girdim ve yaz dönemi için 3 aylık satjımı kabul ettirdim! okadar mutluyum ki şuan yüreğime soğuk sular serpildi.müziklerimi dinlemeye devam edicem.ve ben bu müzikler sayesinde mükemmel bi biyolog olup farkımı ortaya koymak istiyorum ve bunu yapıcam! BU YAZ ÇOOK SÜPER OLUCAK! benim canım telkinli müziklerim:D
biosezen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks