Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/)
-   -   bu da benim hikayemin azıcıgı :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/329290-bu-da-benim-hikayemin-azicigi.html)

kardelen-24 21-04-2009 09:07 PM

bu da benim hikayemin azıcıgı :))

aslında benim kendimle bir problemim yok.yani bir parça güven takviyesine ihtiyacım yok degil.ama bunun sebebi ailem..bilhassa annemin elindeki kumandayla tv ye hükmettigi gibi benim hayatıma yön verme çabası.ve ben de tipik bir yay burcu olarak hayatıma müdahale edilmesinden nefret ediyorum.diyeceksiniz ki annen olarak elbette müdahale edecek.dogru..her ne kadar hoşlanmasam da etmeli tabii.ama bir robotmuşum gibi sadece onun isteklerine göre yaşayamam ki.önceden benim sonuna kadar arkamda olan babam da artık saf değiştirdi.kardeşim ise kendini agabeyim sanıyor..yani anlayacagınız şu anda ailemle iplerimz koptu kopacak...tabii ben size özetin de özetini geçiyorum.anlatırken basit gbi geliyor ama ailesiyle problem yaşayan arkadaşlar varsa anlarlar...hayatım boyunca annemin gölgesiyle yaşadım.her yaptıgımda onun korkusu vardı.bişeyleri ona begendirebilmek ve bir güzel söz duyabilmek arzusuyla yaptım herşeyi.okul hayatım hep başarılarla gecti ama kendi adıma sevinemedim bile...neyse anlatmaya kalsam sonu gelmez.aaah ah..Allahtan sosyal bi insanım ve kitap okumayı yazı yazmayı çok seviyorum.bunlar sayesinde içine kapanık ve tabiri caizse pısırık biri olmadım.yoksa ben diye bişey yoktu bile şimdilerde...bu site bana iyi gelecek ümidindeyim.neden bilmiyorum ama hayatta en büyük korkum sevgisiz kalmak. O0

sanemce 22-04-2009 11:50 AM

Cevap: bu da benim hikayemin azıcıgı :))

sevgisiz kalmaktan korkarsan sevgisiz kalırsın sevgili kardelen b456

korkularımızı kendimiz yaratıyoruz.. sonra da "korktuğum başıma geldi" diyoruz..

enerjimizi hangi frekansta yayarsak çevremize, aynı frekansla bize geri döner daima..

çok sinir olduğumuz birinin bakışlarından bile rahatsız olurken, yüzünü görmek istemezken,

çook ama çok mutlu anlarımızda o sinir olduğumuz kişiyle karşılaştığımızda, bakışlarının aslında hiç o kadar kötü olmadığını görebiliriz hatta sevgiyle merhaba bile diyebiliriz y789

herşey bizim içimizde.. başlar ve biter..

bazı insanların herkesi koşulsuz sevmesi bu yüzdendir.. kendilerine olan sevgilerindendir.. sevgileri o kadar çoktur ki, gözlerine sözlerine fazla fazla yansır bu sevgi seli.. ve aynı şekilde kendilerine geri döner..

"en büyük korkum sevgisiz kalmak" deyince dayanamadım, selamsız girdim söze y789

günlüğün hayırlı olsun sevgili kardelen ark5

güzel haberlerine vesile olsun ttli3

kardelen-24 22-04-2009 07:49 PM

Cevap: bu da benim hikayemin azıcıgı :))

aslında haklısın sanemce...yorum için teşekkürler.ben nasıl böyle olumsuz düşüncelere kepıldıgımı kendim bile anlayamıyrum.hiç böyle degldm..her şeyden mutlu olurdum.inş bu benim için geçici bir dönemdir..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:07 PM.