Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Nur'lu Günlük (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/625288-nurlu-gunluk.html)

Nurkann 25-08-2015 03:52 PM

Cevap: Nur'lu Günlük

Bu aralar gerginlik var üzerimde malum nedenlerinden etkisi var tabi.dilim sivrilesti.herkes kendi istediği olsun istiyor.annemle ablamla devam ediyor sıkıntı.eskisinden daha az üzülüyorum.ablamin bana dayatma çalıştıklarını ona iade ediyorum kabul etmiyorum.annemle suan çözümsüz

Nurkann 25-08-2015 05:27 PM

Sukrediyorum sağlıklıyim,huzurluyum,saglikliyim,ailem,arkadaşla rım var..Bir işim olsun birde sevdiğim 🙏

Nurkann 26-08-2015 01:42 PM

İnanıyorum değiştigime bir takım konularda tepkim aynı olsada..o taraflarımı törpülemeye çalışıyorum..Uzun zamandır yalnızım aslında.Bir erkeğin varlıgını unutmuşumtum..nedendir diye sorarken altından neler çıkmadıkii..çoguyla yüzleştim diğer kısmıyla hala ugraşıyorum..Hiç karşılıklı yaşamamışım aşkı sevgiyi..Bir yere kadar da kalmış hoşlantı.Ya ben çıkıyordum frekanstan ya da karşımdaki.Ergenlikte çok çirkin bir kızdım.giydiği yakışmayan.svilceli.memnuniyetsiz,bencil,suratsız hep ilgi isteyen ama vermeyen taraf.çirkinliğim yüzünden reddelişim ve saf yerine koyulmalarım,acaba ben yanlış mı anlıyorum soruları dolaşırken kendimi tanıyamam,karşımdakine göre şekillenmelerimde cabası..Genlerden miras olan ciddiyetse hiç kaybolmadı üstümden.oysaki samimi eğlenceliyimdir.tabi kendimi korunaklı bölgede tutan,kendini kaybetmeyen,kontrolü elden bırakmayan bi tarafımda var.yanımdakiler ne kadar çılgınsa korkaksa ben tam tersi davranıyordum.akışına bırakmıyordum.Ahh ne kadar AN kaçırmışım ben oysakiii

Nurkann 27-08-2015 01:08 AM

Ego ve üst benlik ayrımı nasıl yapılır pratik olarak tavsiye si olan?

sweeet 27-08-2015 05:51 PM

İzleyerek.

Nurkann 28-08-2015 02:46 PM

Vee güzel bir cuma günüü pırıl pırıl misss gibi..Kafamda sorular sorular cevaplar var.Sadece iş program yapmada..birde ertelemeyi bırakmada..

Dün gece itibariyle öncellikle Gma ilişki şifalandırmayla başladım.Sonra çakra dengelemesi yaptım.
Reikiye bu akşam başlıyorummm ve 21 gün oluncaya kadar devamm etmeye niyet ediyorumm ve öyle oldu... :)

Nurkann 02-09-2015 11:31 AM

Eylül ayını yeni başlangıclarla karşıladım.Yeni bir ajanda aldım.Ve yapacaklarıma start verdim dün itibariyle;

1-REİKİ

2-GMA

3-HOPO,başlandı

Nurkann 02-09-2015 12:54 PM

"Doğru zamanda doğru yerdeyim. İlahi zamanlama benim lehime işliyor. Bolluk ve berekete karşı olan her türlü direncimi, şimdi bırakıyorum. Artık evrenin yardım ve bolluğunu almaya tamamen açığım."

Nurkann 03-09-2015 11:21 AM

Doğru zamanda doğru yerdeyim. İlahi zamanlama benim lehime işliyor. Bolluk ve berekete karşı olan her türlü direncimi, şimdi bırakıyorum. Artık evrenin yardım ve bolluğunu almaya tamamen açığım."

Nurkann 04-09-2015 12:14 PM

Doğru zamanda doğru yerdeyim. İlahi zamanlama benim lehime işliyor. Bolluk ve berekete karşı olan her türlü direncimi, şimdi bırakıyorum. Artık evrenin yardım ve bolluğunu almaya tamamen

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:08 AM.