Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Değişim Günlüğüm :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/624417-degisim-gunlugum.html)

HISTORYMAN 30-09-2014 05:13 PM

Değişim Günlüğüm :)

Forumu incelerken karşılaştığım hatta foruma üye olmamı sağlayan bölüm baktım ki herkesin günlükleri var benimde bir tane olsun dedim.

Kendimden kısaca bahsetmek istiyorum 18 yaşındayım ve Lise son sınıf öğrencisiyim.2015 YGS/LYS hazırlanıyorum.
Küçüklüğümden beridir okumayı ve birşey araştırmayı çok sevmişimdir.Yaşıtlarım sokaklarda gezip eğlenirken ben evde kitap okurum veyahut bilgisayar başında geçiririm vaktimin büyük çoğunluğunu sürekli evde durmak zorunlu birşey olmadıkça evden çıkmazdım.Zamanla evden hiç çıkmak istemediğimi farkettim ailemle beraber bir kafe yada AVM ye gidince ordan sıkılıyorum daralıyorum.Sokakta yürürken veya biriyle konuşurken okulda mesela öğretmenimle konuşurken gözlerine bakamıyorum biriyle göz göze gelince hemen gözlerimi kaçırıyorum yolda yürür iken bir karşı cinsten-yani bayan- görsem hemen heyecan basıyor sanki bana birşey yapacakmış gibi.Orta okula gider iken bir kıza aşık olmuştum çoçukluk aşkı işte ama o kıza aşık olduğumu 2 sene boyunca söyleyemedim en sonunda kız okul değiştirdi ve gitti ben öylecek kaldım.

Genel olarak asosyallik,karşımdaki kişiye kendimi ifade edememek veya ederken güçlük çekmek, sessizlik,her şeyi(gerekli-gereksiz) kafaya takıp üzülüyorum,kendine güvensizlik sorunları ile mücadele eden bir bireyim.Ve eminim ki bu sorunlarımı yeneceğim.

Şuan Atakan beyin önerdiği suçluluk ve ego telkinlerini dinlemeye başladım.4 gündür dinliyorum her boş ve fırsat bulduğum zamanımda dinlemekteyim.Şuan bir faydasını göremedim gibi ama sanki içimde bir değişim hissediyorum.

Günlüğe her geçen gün değişim ve gelişmelerimi yazacağım sağlıcakla kalın.

Sevgilerimleactionsmile

Funk1903 30-09-2014 07:59 PM

Cevap: Değişim Günlüğüm :)

Umarım herşey dilediğin gibi olur :)

elisya 30-09-2014 09:43 PM

En büyük hayrınıza olmasını seçiyorum.. :)

aaysegul07 01-10-2014 08:55 AM

Çözüm aramaya başlayınca,çözüm üretmeye de başlarsın.Doğru yoldasın kardeşim vazgeçme...

HISTORYMAN 01-10-2014 04:48 PM

Hepinize iyi dileklerinizden ötürü teşekkür ederim.

Telkinlerin faydasını görmeye başladım galiba eskiden herşeyi kafaya takardım artık biraz daha rahatım ,yarın sorumluluk sınavım olmasına rağmen.Zamanla yeneceğim bu sıkıntıları herkes gibi.

Değişmek 03-10-2014 11:07 PM

hey gidi günler bende bu foruma kaydolup günlük açtığımda senin gibiydim hayatımın berbat olduğunu düşünür herşeyi kafaya takardım insanların gözlerine bakamazdım ezik büzük bi tip tiptim ama şimdi çok değiştim bu foruma kaydolduğumda sen şimdiki halin gibi olacaksın deseler şimdi yaptığım şeyleri tecrübe edip yapacaksın deseler inanmazdım.Benden sana tavsiye sakın yarı yolda bırakma ve değişeceğine inan herşeyi kafaya takma çok düşünme unutma bu sorunları yaşayan sadece sen değilsin ve kafaya takıp hayıflanarak birşey değiştiremezsin şikayet etmek yerine çözüm ara çabala ve değişimin tadına var hadi ben sana inanıyorum ben yapabildiysem sende yapabilirsin bak gazıda verdim değişim yazılarını bekliyorum herhangi bir sorunun olduğunda sorabilirsin gördükçe yardım etmeye çalışırım.

HISTORYMAN 06-10-2014 12:16 PM

Alıntı:

Değişmek Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851840)
hey gidi günler bende bu foruma kaydolup günlük açtığımda senin gibiydim hayatımın berbat olduğunu düşünür herşeyi kafaya takardım insanların gözlerine bakamazdım ezik büzük bi tip tiptim ama şimdi çok değiştim bu foruma kaydolduğumda sen şimdiki halin gibi olacaksın deseler şimdi yaptığım şeyleri tecrübe edip yapacaksın deseler inanmazdım.Benden sana tavsiye sakın yarı yolda bırakma ve değişeceğine inan herşeyi kafaya takma çok düşünme unutma bu sorunları yaşayan sadece sen değilsin ve kafaya takıp hayıflanarak birşey değiştiremezsin şikayet etmek yerine çözüm ara çabala ve değişimin tadına var hadi ben sana inanıyorum ben yapabildiysem sende yapabilirsin bak gazıda verdim değişim yazılarını bekliyorum herhangi bir sorunun olduğunda sorabilirsin gördükçe yardım etmeye çalışırım.

Her türlü desteğin için şimdide teşekkür ederim.Herhangi bir sorunum olduğunda rahatsız edeceğim, burada günlüğünü de takip ediyorum.:)

Sorumluluk sınavımdan geçtim biraz daha huzurluyum ve rahatım.Akraba ziyaretlerine önceden gitmezdim bugun gitmeye karar verdim ailem ile birlikte.Görüşmek üzere günlük.

HISTORYMAN 12-10-2014 02:08 PM

Bayadır yazmıyorum youğunluktan dolayı ,fırsat buldukça olumlamalara devam ediyorum ve telkinler dinliyorum .Pek bir değişim görmedim ama işe yaracağına inanıyorum.Görüşmek üzere...

Değişmek 12-10-2014 02:19 PM

Değişim göreceksin şıp diye olmaz o işler ama bu forumda her okuduğun yazıda dinlediğin her telkinde yaptığın her olumlamada değişiyosun değişimi su damlası gibi düşünürsen damlaya damlaya göl olucak bi zaman gelecek geçmişe bu günlüğü açtığın ilk günü hatırlayacaksın ve kendindeki değişimi o zaman göreceksin umarım sana mesajda yazdığım şeyleri yapıyosundur onları yaparsan mutlu olacağına eminim çünkü hepsini tecrübe ettim ve ona göre tavsiyeler verdim

HISTORYMAN 21-10-2014 01:30 PM

Merbaha günlük baya bir zaman oldu görüşmeli, olumlamaları yapıyorum ve telkinleri dinliyorum suçluluk ve ego telkinine birde topluluk karşısında konuşma telkini de ekledim.Telkinleri artık geceleri dinliyorum gündüzleri vaktim olmuyor.

Değişim olarak artık yolda daha dik yürüyorum ve sesli kitap veya yazı okurken daha az takılıyorum...

Görüşmek üzere...

Alıntı:

Değişmek Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851900)
Değişim göreceksin şıp diye olmaz o işler ama bu forumda her okuduğun yazıda dinlediğin her telkinde yaptığın her olumlamada değişiyosun değişimi su damlası gibi düşünürsen damlaya damlaya göl olucak bi zaman gelecek geçmişe bu günlüğü açtığın ilk günü hatırlayacaksın ve kendindeki değişimi o zaman göreceksin umarım sana mesajda yazdığım şeyleri yapıyosundur onları yaparsan mutlu olacağına eminim çünkü hepsini tecrübe ettim ve ona göre tavsiyeler verdim

Yapıyorum çoğunluluğunu uygulamaya çalısıyorum smil56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:09 PM.