Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

himmel

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri himmel Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Tüm yazılarını okudum ve bundan sonrada takip etmeyi düşünüyorum. Yüksek motivasyonla başladığın bişeyin arkasını getirememe durumu var sanırım, sonrada erteleyerek yeni bir başlangıç arama fikri. Film izlemek ve kitap okumaktan bahsetmişsin, 2 önerim var, ikiside çok eglenceli olacaktır umarım. Film: ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

himmel

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-12-2010, 01:06 PM   #21 (permalink)

Orizzonte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
11 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Orizzonte is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: himmel

Tüm yazılarını okudum ve bundan sonrada takip etmeyi düşünüyorum.
Yüksek motivasyonla başladığın bişeyin arkasını getirememe durumu var sanırım, sonrada erteleyerek yeni bir başlangıç arama fikri.

Film izlemek ve kitap okumaktan bahsetmişsin, 2 önerim var, ikiside çok eglenceli olacaktır umarım.
Film: Sherlock Holmes
Kitap: Dublörün Dilemması (Murat Menteş)

Bu arada sevdiğin kişiyle buluşcaksın galiba, ne diycek acaba..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Orizzonte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2010, 09:35 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 29
45 Mesajinıza toplam 121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
himmel will become famous soon enoughhimmel will become famous soon enough

Alıntı:
Orizzonte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tüm yazılarını okudum ve bundan sonrada takip etmeyi düşünüyorum.
Yüksek motivasyonla başladığın bişeyin arkasını getirememe durumu var sanırım, sonrada erteleyerek yeni bir başlangıç arama fikri.

Film izlemek ve kitap okumaktan bahsetmişsin, 2 önerim var, ikiside çok eglenceli olacaktır umarım.
Film: Sherlock Holmes
Kitap: Dublörün Dilemması (Murat Menteş)

Bu arada sevdiğin kişiyle buluşcaksın galiba, ne diycek acaba..
teşekkür ederim sevinirmm :)
tespitin gerçketen çok dogru bunun bi çaresi var mı acaba

kitabı umarım bulabilirim.filmide en kısa zamanda izliycm çk tşkrler..evet sevedgim kişiyle buluşacak-tık ama ertelenndi.:( onun kafası karışık napcanı bilmyio..keske bana aşık olsa.. :))
himmel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2010, 07:43 PM   #23 (permalink)
Teğmen

45 Mesajinıza toplam 121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili Günlüğümm :))
telknileri pek dinlemiyorum.aksatıyorumm :S ama yinede mutluyum yaa.. ben böle bi hislermi belirtince aferinn dedim kendimee keşke demektensee rahatladım diyee =) güvende geldi baana..bide olumlu düşünüyorum artık.. hep en kötüsünü düşnme bardgn boş tarfna kafayı takma huyum vardıda..artık diyorumm ben olumlu düşiim herşey güzel olurr.. :) arada aklımaa gelmio değill ama kötü düşünceler ! kovalaya çalşıyorum. snra çok yan bi arkadasm var ona anlatıyorum o bana gsteriyor bardagın dolu tarafnı :) ben çekingen bi insanım ama çokta aşırı değil .karşı cins olunca özellkle.ama kendmi ii ifade etmek istirum.kızlardan çeknmiorumda:D nesee işte gnlükcgmm.herşey güzellll..ve böle devam edicek bnu umuorum... :)
Alt 16-12-2010, 09:08 PM   #24 (permalink)
Teğmen

offffffffffffffffffff offfffffffffff kendmi iyi hissediyordum olumlu düşnüyorumdum bugn biraz tökezliyorum sanırım..kötü sesler bağırıyor .susturmakk lazım.rahatsız ediyor iyi seslerii !!!
Alt 18-12-2010, 02:42 PM   #25 (permalink)
Teğmen

mutsuzluğma sebeb ney? aşk nedir?beni ben yapan unsurlar nelerdir?kendmi seviyormuyum?seviyorsam neden sevmiyorsam neden? nelerden hoşlanırım?beni dierlerinden farklı kılan özelliklerim varmı?en'lerim neler?benim için hayyata en degerli insanlar kim?katlanamadgın olaylar neler?en güzel anım neydi?en kötü anım neydi?bana göre aşk nedir?boş zamnlarda neler yaparım?nerede olmak isterim?yalnızlık hhakkında ne düşnüyorum?dürüstlük nedir?en etkilendiğim kitap,film needir?kendimi ifade edememdeki ölçüt nedir çözmü nedir? sinirlimiyiyim?en çok kime sinirlenirim,nden? en sevdiğim renk? başkalrının düşünceleri önemlimidr?karakteriyle sanatyla begendiğim sanatçılar? ..

Alt 19-12-2010, 05:48 PM   #26 (permalink)
Teğmen

kendmi tnımak için yaptıgım bi uyuglama.

mutsuzluğma sebeb ney? kendimi dilediğimce ifade edememem,kararısz kişilik,kendime yeterince güvenemem,hayallrim için çabalamyı ertelemem.
aşk nedir? karşı konulmaz bir çekimle bağlanmatır karsındakine bni ben yapan unsurlar nelerdir? ---

kendmi seviyormuyum? bazen :))
seviyorsam neden kendi haatalarmı görebiliyorum,güvenilirim,nerde nasıl davrancgmı bliyorum ölçülüyüm,empati kurabiliyorum,düşünmeyi çözüm aramayı seviorum.
sevmiyorsam neden? sinirliyim,kararsızım,baskalarının düşüncelrni çok önemsiyorum,kendime pek güvenmiyorum,rahat olamıyorum,kendmi ifade istedgm gb ifade edemiyorum,kafamda olaylrı çok büyütyorum,çok ayrtıntı düşünüyorum,insanlara güvenmekte çok zorlanıorum
nelerden hoşlanırım? sevdiğim insanlarla vakit gerçirmekten,yalnız basıma kalıp bir müzik eşliğinde düşünmekten,yagmuru izlemekten,yagmurda yürümekten,fotorf çekmekten,hayal kurmaktan..beni dierlerinden farklı kılan özelliklerim varmı? ---
en'lerim neler?
En sevdiğim kişi : annem
En sevdiğim yemek : hamur işi çok severm
En sevdiğim renk : beyaz
En sevdiğim hayvan : minik yavru köpek:)
En sevdiğim spor dalı : voleybol
En sevdiğim müzik aleti : saz
En sevdiğim oyuncu : ahmet kural,shane west
En sevdiğim ders : her dersi aynı severim=))
En sevdiğim şehir : eskişehir
En sevdiğim dizi : doktorlar
En korktuğum şey : iftira
En kötü özelliğim : kararsızlık
En Dayanamadıgınız Şey: haksızlık,ihanet
En Sevdiğiniz Eşyanız:bilgsyrm:)
en güzel anım ?
henüz o anı yasamadım:D
en kötü anım ? şükür hafızamda böle bi an yok illa kötü anlarım olmuştur ama beni çok etklyen yok
nerede olmak isterim? esişehir yada istanbul
yalnızlık hhakkında ne düşnüyorum? arada kendinle yalnz kalmk dışndaki yalnzlıgı ruhsal yalnızlıgı kalabılık içindeki yalnzlktan nefret ederm.
dürüstlük ne ifade edior? en önemli değerdir.olmazsa olmaz!
kendimi ifade edememdeki ölçüt nedir çözmü nedir? özellkledekarşı cinse karşı kendmi pek ifade edemem.çzümü çok kitap çok bilgi kendine güven rahatlık .) ama nasıl :) sinirlimiyiyim? malesef
en çok kime sinirlenirim,nden? anneme çogu zaman beni anlamaz başkalrının düşünceleri önemlimidr?
malesf ..
Alt 21-12-2010, 09:05 PM   #27 (permalink)
Teğmen

yeni yıla 10 gün kala şöyle bi düşündüm.yenı yıl benim için ne ifade ediyor diye.bir yaş daha büyümekmi ölüm yoluna bir yaş daha yaklaşmak mı? yoksa yaşanmış iyi kötü tecrbüleri geride bırakıp bu yıl hataları tekrarlamayacağm,hayallerm için ugrasacagm diyebilmek mi?
bence heryeni yıl en bastan başlamaktır.hatalarını,pişmanlıklarını,umutsuzlukl arını eski yılın içinde bırakıp,iyi yaşanmışlıklarını yanına alarak ömür yolunda yürümeye devam etmektir.
bende aynen böyle yapicam iştee kötü olan herşeyi bu yılda bırakıp..güzel herşeyi yanıma alıp mutlu bir yıla girmenin sevincini yasıcam 10 gün sonra.nasıl bir hayat yasamak istiyorsam onu dilicemm.dilediğim gibide yaşıcm..bir yıl daha yaklaşmadık mı sonsuzluga. ben yaşlandıgımda ölümü beklerken sonuna kadar yasadımmm diyebilmeyliym.pişmanlıklarım olamamlı yasayamadıklarımdan ötürü.
ben idaellerim dogrultusunda çalışmak fakat çalışırkende hayatı dolu dolu yasamak istiyorum..içimdeki mutluluk hiç sönmesin istiyorum.insanlar içinfaydalı birşeyler yapmak istiyorum.içimde güzel olan herduyguyu barındırmak,sıcak bir gülümseyiş istiyorum kalbimi ısıtan..şiirler tutmak ezberimde,kendime ait satırlarım olsun istiyorum..azim istiyorum azim o olmadan olmaz hiçbirşey,,çalışmalıyım ki istedgim bölüme gireyim.ama öyle sıkıntılarla çalışmak değğil.amacıma ulaştıgım anı düşünürek zevkle çalışma istiyorum..kendimi en iyi şekilde ifade etmek istiyorum bikere.,.sakin olmak istiyorum .tamam haksızlıkta bagırmak sonuna kadar ama olmadık şeye sinirlenmek değil.! sabır istiyorum..sevdiklermi mutlu görmek istiyorum.savundugum bi amaç ugrunda gerkrse ölmek. cesurr korkusuzca yaşamak isitiyorumm.
yenii yılllda herkesin dilediği gibi yaşamasını diliyorum!
Alt 10-04-2011, 11:27 PM   #28 (permalink)
Teğmen

nerdeyse 4 aydır hiç günlüğüme dokunmadım..belki beni yeniden yazmaya iten şu durumum.Nasıl bi ruh halindeyim çözemiyorum.nasıl bir yapım var. kendimle çok konşuyorum.bazen adeta bi iç savaş yaşıorum.içimden insanları yargılıyorum ve çoğu zaman yalnız oldgumu düşünüyorm beni seven insanlar oldgunu bilsemde..bi bakıyorum yeniden başlamışım bi bakıoyurm suratım 5 karış olmuş.. çok alınganım orası bir gerçek bazen lafa tahmül edemiyorum.espiri kaldıramıorum..yada bazen insanlar naptıklarını bilmiyorlar..ama beni en üzende anneme karşı sinirlennce kendme hakm olamıorum bagırıyorum sonrada nerdeyse bir dk geçmioyr.davranışlarımdan dolayı pişmanlık duyuorum..ama en önemlisi kendimi yargılamaktan vazgeemioyrum..kötü yanlarımı görüyorum düzeltmek için hep yarın yeni bigün olucak diyorum sakin mutlu pozitif.ama olmuyor.keşke sakin biri olabilseydim.keşke tam anlamıyla iyi,neşeli biri olabilsem.keşke hayatımı ertelemesem.keşkee istediklerim olsa..keşke çekim yapabilsemm...:( hayat çok kısa ve ben istediğim gibi yaşayamassam yaşamışş sayılmamm..:(

Bookmarks