Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   neseli ceni'nin günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/616125-neseli-ceninin-gunlugu.html)

neseli ceni 05-11-2010 06:46 PM

neseli ceni'nin günlüğü

merhaba arkadaşlar, benim günlüğüme hoş geldiniz... Telkinleri dinlemeye DÜZENLİ olarak yeni yeni başlıyorum. Öncesinde çok kereler forumda gezinmiş, hani bakiyim nasılmış bu telkinler deyip dinlemiş, ilk günlük dinlemede etkiyi görmüş ama düzenli dinleme alışkanlığı edineme miştim. Bir de bir senedir annemin deyimiyle depresyonda olmam, benim deyimimle sadece geceleri uyuyamama ve (yine bana göre genetik olduğunu düşündüğüm iştahsızlık, ama öyle değilmiş) iştah kaybı nedeniyle doktora gitmiş, ve bütün sorunları tek ilaçla çözmüştüm(sanmıştım). İki gün oluyor bırakalı. Kendim kendimce azaltarak bıraktım. Yan etkilerinden korkmuştum bıraktığımdaki ilacın çekilme belirtilerin ama şu ana kadar bi sorun yaşamadım (maşallah bana). Neyse bunları zaman zaman paylaşırım...
Şimdi hem ilaçsız yaşamayı hem de telkinleri deniyor sayılırım.
İyi ki varsınız!

FeaRLeSS_KiNG 05-11-2010 06:53 PM

Cevap: neseli ceni'nin günlüğü

günlüğün hayırlu olsun neşeli ceni.iyi haberlerini duymayı dilerim.rumuzun gibi neşeli olman dileğiyle.

neseli ceni 05-11-2010 07:10 PM

Neşeliyimdir yanımda rumuzum halt etmiş ama, ama'lar oluyor :)
Teşekkürler...

FeaRLeSS_KiNG 05-11-2010 07:22 PM

amaları mümkün olduğunca azaltmak çok iyidir.aklımdaydı yazmadan edemedim.ilaçların etkisini çok iyi biliriz aslında.bende 3 senedir antideprasan ve diğer psikolojik ilaçlardan kullanıyordum.en az 3 kere değişmiştir ilaçlarım.kendimde gördüğüm tek etkisi uyuşturması.kendime falan getirmiyordu hiç bir ilaç.içsemde içmesemde pek bir fark göremiyordum.ilaçlarda göremediğim etkileride burada görmeye başladım.telkinlerin sanada çok faydalı olacağına eminim.ama yinede düşün derim ilaçları kesmeyi.

neseli ceni 05-11-2010 08:06 PM

İlacı kestim zaten ben :) Bir daha başlamayı düşünmek bile istemiyorum. Ben ben'in her sorununu çözecek güçteyim. Çok çok zor durumda olmadıkça kimse kullanmasın, gelsin biz yardım edelim ona...
Telkinleri ben de dinliyorum, önemsiyorum hatta, fırsat bulunca aklıma ilk o geliyor :)
HAYAT GÜZEL.

neseli ceni 06-11-2010 01:54 AM

Şu an anladım ki burda okuduğum hiçbir olumlu şeyi unutmuyorum. Olumlamaları okurken olumlama yapmayı öğrenmişim mesela. Bunu (bazen) kendimi hiç zorlamadan yapabiliyorum. Günlük hayatta farketmeden kullanıyorum. Sanırım ben çabuk öğreniyorum. Paylaşma ihtiyacı hissettim. Mutlu kalın!

neseli ceni 07-11-2010 09:21 PM

İlaçlarımı bırakalı da kaç gün oldu, harika gidiyorum, başardım yahu! İçimden sevinç nidaları yükseliyor, yalnız şu 'stres' dediğiniz 'şey' var ya ondan elimden geldiğince uzak durmalıyım... Tamamen uzak durmalıyım...

neseli ceni 08-11-2010 04:04 PM

Bugün iyice anladım ki beni mutlu edecek çoğu şey ilerde bi yerde- eninde sonunda parada kitleniyor...

bigokyanus 08-11-2010 05:14 PM

Çok süper anılar yaşaman ve bu anları paylaşman dileğiyle , günlüğün hayırlı olsun.

neseli ceni 08-11-2010 05:37 PM

Alıntı:

bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 777653)
Çok süper anılar yaşaman ve bu anları paylaşman dileğiyle , günlüğün hayırlı olsun.

teşekkürler...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:15 AM.