Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim.

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugün sizlere bugüne kadar olduğu gibi yine güzel şeyler yazabilmeyi isterdim ancak iyi de kötü de bizler için. Daha önce de bahsettiğim gibi kendi içimdeki annem ve babamla olan kavgamı bitirmiştim ve yeni yıla onları kucaklıyarak girmek istwedim ve bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-01-2011, 09:35 PM   #151 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice
Standart Cevap: İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim.

Bugün sizlere bugüne kadar olduğu gibi yine güzel şeyler yazabilmeyi isterdim ancak iyi de kötü de bizler için.

Daha önce de bahsettiğim gibi kendi içimdeki annem ve babamla olan kavgamı bitirmiştim ve yeni yıla onları kucaklıyarak girmek istwedim ve bu sebeple 25 Aralık 2010 da İzmire gittim.
Onların ellerini öptüm.Sarıldım kucaklaştım.Herşey güzeldi ancak 27 Aralık 2010 günü 19.00 sıralarında Antalyadan gelen bir telefon haberi ile bütün dünyam bir anda yıkıldı.Arayan komşumdu ve evimde yangın başladığını haber veriyordu.
Zaten yapılabilecek birşey yoktu.Evimin tavanı ağaç kaplama idi ve çıra gibi tüm evim ve herşeyim yarım saat içinde yanıp gitmiş geriye dört duvardan başka birşey kalmamış olduğunu ertesi sabah Antalya ya ulaştığımda gördüm.
Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın.
Yol boyu eşyalarımın zarar görmüş olabileceği hayali ile geldim.Ne yazık ki geriye bir kül yığınından başka birşey kalmamıştı.

Yangına sebep çatı arasındaki kabloların kısa devre yapması sebep olmuştu.Kabloların zarar görmelerine ise fareler.
O anda ben evde uyuyor olabilirdim diye düşünüyorum.Üzerime birşeyler düşebilir ve ben de o yangınla birlikte hayatımı kaybedebilirdim.Bunları düşünerek biraz olsun teselli bulmaya gayret ediyorum şimdilerde.

Bahçe içine çektiğim karavanıma yerleştim.

Kendime bugün bir laptop ve bir de modem aldım.
Dünya ile bağlantımı kurup ilk olarak bu satırları yazmaya başladım.
Bundan sonra güzel şeyler olacak.
Bunu istiyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-01-2011, 04:42 AM   #152 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Çok geçmiş olsun karavan..
O evin içinde olmamanız tesadüf değil.Vaktiyle ben de bir seyahat dönüşü,depremle evimin yıkıldığını öğrenmiştim..Geriye aynı şekilde hiçbirşeyimiz kalmamıştı..Ne ev,ne eşya ne de komşularımız :(
Böyle bir durumun ardından hayata yine de olumlu bakabilmek ve sıkı sıkı tutunmak çok önemli..Karavanınız olması bir artı..Nereye gitseniz eviniz yanınızda,eğlenceli gibi..Ben de ilk fırsatta karavanlılar kervanına katılmak istiyorum hayırlısıyla..
Tekrar böyle bir acı yaşanmaması dileğimle..bence de bundan sonra güzel şeyler olsun..
Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2011, 08:29 AM   #153 (permalink)
Sultan
Guest

çok geçmiş olsun.çok üzüldüm..
bu arada ev yanarken içinde olmamanız büyük şans.
sevgiyle mutlu kalın
Alt 07-01-2011, 10:21 AM   #154 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

çok büyük geçmişş olsun .iiki evde değilmişisnizzz .
tez vakitte yeni ir düzen kurmanız dileğiyleee

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2011, 04:51 PM   #155 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Ne yapalım yaşanacakların önüne geçilmiyor.Yaşanacaksa illaki yaşanıyor.
Hepinize her zaman olduğunuz gibi bugün de yanımda olduğunuz desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ediyorum.
Elbette ki bunu da aşacağım.
Maddi kayıplarımdan çok manevi bir üzüntü var içimde.
Evimi,hatıralarımı ocağımı kaybetmenin üzüntüsü bu.
Çok büyük paralar değil kaybettiğim aslında.Bir şekilde yerine konabilir elbet.Belki aynısı hatta daha da iyisi.
Ben bu tarafına bakmak istiyorum öyle olunca daha iyi hissediyorum.
Diğer taraftan baktığımda üzüntüm artıyor.

Evimin yanmasındaki bir diğer gerçek ise şu.
Daha önce de yazmıştım Ağustos ayıiçinde evimin çatısını onarmıştım.
O kadar güzel tamir ettiler ki ben bile seyrederken zevk alıyordum ve kafamda sürekli şu düşünce ile yaşadım o günden bu yana.
"Ya elektrik kontağından yangın çıkarsa diye düşündüm hep".Bu düşünceden kaçmak istedim aklıma başka şeyler getirmeye çalıştım ama sürekli bunu düşünmekten kendimi uzaklaştıramadım.
Bir anlamda çekim yasası çalıştı.
Kısaca dört ay gibi kısa bir sürede düşüncelerim gerçeğe dönüştü.
Bu bendim düşüncelerimin gücünün bir ispatı oldu kendime.
Şimdi ise eskisinden daha iyi şeyler istiyorum.Onların hayalini kuruyorum.
Eğer benim düşüncelerim bu kadar güçlüyse şu an düşündüklerimi de gerçekleştirebilmem için önümde hiçbir engel yok.
Sadece biraz paraya ihtiyacım var.
Onu da Şubat ayı sonunda daha önce çalışmayı zorunlu olmadığım için pek düşünmediğim bir iş teklifine evet diyerek gerçekleştireceğim.Hem ortamdan biraz uzaklaşmak iyi de gelecek sanıyorum.
Tanzania da bir bakır madeni işletmesi kurulacak.O projede ben de yerimi alamk üzere görüşme yaptım ve kabul ettim.
Böylece hayallerime daha kısa sürede kavuşabilmem mümkün olacak.
Yazdıklarınızla bana desteğinizi esirgemediğiniz için sizlere tekrar teşekkür ediyorum.
İyiki varsınız.
Sizleri tüm hayatımdeğişti ailesini çok seviyorum.
Alt 07-01-2011, 05:03 PM   #156 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 70
31 Mesajinıza toplam 114 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Andromeda_ is an unknown quantity at this point

Öncelikle çok geçmiş olsun.Evet hiç bir şey tesadüf değil ama neyazıkki bazı düşüncelerimizi engelleyemiyoruz.Aslında o düşüncelerde olacakların bir ön hazırlığı.Bunu yaşamamız gerekiyorsa yaşıyoruz.Önemli olna bundan ne ölçüde ders çıkardığımız.Önünüzdeki tüm yolların açık olmasını diliyorum.İnşallah bugün ve daha sonraki günlerde mutlu,huzurlu günlerle birlikte olursunuz.
Andromeda_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2011, 05:03 PM   #157 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Sevgili karavan,

Çok çoookk geçmiş olsun. Umarım bir daha böyle talihsizlikler yaşamazsınız. Yıllarca çalışıp emek verip, içinde yaşanmışlıklar olan, maddi - manevi yatırım yaptığınız evinizin yanması çok üzücü. Yanıp kül olan hatıralarınız belki geri gelmeyecek ancak en silinmeyecek anılar sizin zihninizdeki capcanlı duracaktır bir ömür boyu.

Yeni bir iş projesini kabul etmişsiniz. Size uğur getirmesini ve yaşamınızda hayırlısıyla yepyeni kapıları ardına kadar açmasını dilerim. Bolluk ve bereket, şans, sevinç, mutluluk, başarı içinde hayatınıza yerleşsin.

Sevgilerimle.
Alt 07-01-2011, 05:09 PM   #158 (permalink)
bigokyanus
Guest

Karavan abi aradım ama sana ulaşamadım , bir de burdan geçmiş olsun demek istiyorum demek ki tamamen yenilenmen gerekiyormuş. Şimdi daha huzurlu ve daha rahat bir ortam oluşturma zamanı.
can sağlığı önemli sana bir şey olmadı ya gerisi çokta mühim değil.
Çok çok geçmiş olsun , demek ki güçlüsün ve bu gücünü farketmen gerekiyordu. Hadi bakalım tamamen yenilenme zamanı , 2011 demek ki senin de yılın olacak .
Sağlıkla ve sevgiyle , her daim gülekal ...
Alt 07-01-2011, 05:12 PM   #159 (permalink)
Sultan
Guest

sevgili karavan
2011 sizin yılınız olsun.
sevgiyle hep mutlu kalın..
iyi ki varsınız
Alt 07-01-2011, 05:28 PM   #160 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim.

Ah Karavan,

İnanamıyorum, geçmiş olsun canım. Okuduklarıma inanamayıp dönüp bir daha okudum.
Büyük badire atlatmışsın.
Çok şükür orada değildin, çok şükür sağlığın yerinde.
Cana geleceğine mala gelsin.
Çok iyi anlıyorum insanın alıştığı eşyaların kaybı da çok zor.
Yenisini alınmaz mı, alınır, eşya bu...
Ama anlıyorum hissettiklerini... İnsanın evi sonuçta.
Neyse... Sen içinde değildin ya, şükürler olsun.

Yalnız sonra okuduğum haber daha da şaşırttı beni.
Yani şimdi yeni iş için Tanzanya'ya gidiyorsun öyle mi?
Hayırlı olsun canımcım.
Bunlar bir zincirin parçaları. Sanırım senin kendin için biraz hareketlenmen gerekiyormuş
ya da belki daha deneyimleyeceğin başka güzellikler
ya da tanıman gereken başka insanlar varmış.

Hep deriz ya, bir şey çıkmadan yenisi girmez kolayına diye...

Sen yeni deneyimlerini yaşayıp yeniden para kazanacaksın,
evren bu badire üstüne hızır gibi yetişip sana planı kurmuş bana kalırsa.
İşi de göndermiş.

Döndüğünde yepyeni eşyalarla yepyeni bir hayata başlayacaksın.

Senin için yepyeni bir safha... Kimbilir, belki hiç olmadığın kadar mutlu ve huzurlu yaşayacaksın.

Yüreğini ferah tut Karavancığım. Bilemiyorum internet ulaşımın nasıl olur ama,
arada da bizi habersiz bırakma.

Ben manen hep seninle sana destek orada olacağım.
İyi şeyler imgele...

Tüm güzelliklerin yanında olmasını diliyorum.
İyi insanlarla tanış,
İyi bir yerde, iyi şartlar altında çalış,
İyi bir parayla dön ve kendine yepyeni muhteşem bir yuva hazırla.

Bir şeye ihtiyacın olursa yaz bana.

yeni haberlerini bekliyorum canım benim:))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks