Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   AhmetTuranZTRK'nın Muhteşem Günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/464210-ahmetturanztrknin-muhtesem-gunlugu.html)

zeyz 16-03-2010 02:58 PM

AhmetTuranZTRK'nın Muhteşem Günlüğü

Selam Dostlar...

Günlük konusunu açıyorum çünkü telkinin etkisinin küçük olduğunu zannedenler ya da etkisinin olmadığını sananlar için rehber olacağını umut ediyorum.

4 Telkin Dinliyorum.

1.Zeka Ve Zihin Artırma
Ders çalışırken muhteşemler yaşatıyor.Her ders çalıştığımda etkisini hissettiğim yeri ders bitiminde oluyor.Daha çok çalışasım geliyor.Sadece derste dinlediğimden dolayı günlükte fazla yer almayacak ancak yeni etkilerini buldukça yayınlayacağım.

2.İçinizdeki Devi Uyandırın
Şelalenin güzel sesi ve etkili bir telkin.Okuldan önce-sonra Yatmadan önce - sonra dinliyorum.Etkisi Büyük.İçimde bir dahi var.Ve ortaya çıkmaya çalışıyor.Ama o Dahiyi istediğim şekle sokabileceğimi de biliyorum.Ergenekon Destenının belgeselinde kullanılan müzik.

3.Sosyallik Artırıcı Telkin
Gerçektende etkili.İnsanları kendime çekiyorum.Hiç konuşmadıklarımla aynı safta yer alıyorum.Hiç konuşmadıklarımın samimi şakalarına maruz kalıyorum.Bu sitede yüklü.Bence en önemlilerinden birisi bu telkin.

zeyz 16-03-2010 03:04 PM

Cevap: AhmetTuranZTRK'nın Muhteşem Günlüğü

4.Ertelemeyi Bırak
Bu Telkinin etkisini bugün gözlemleyebilme şansım olmadı.Yenilikleri daha sonraki günlerde belirteceğim.
Teşekkürler.İyiki Varsınız.

YESHAPPY 16-03-2010 05:31 PM

Değişime dair güzel ne varsa yaşayıp yazman dileğiyle. Hayırlı olsun ;)

zeyz 17-03-2010 05:39 PM

Bugün tam anlamıyla bir zafer kazandım.Sebep...İçinizdeki Devi Uyandırın telkiniydi.TGB'nin Kırmızı Beyaz Dergisini sattım.Ve Emperyalizme karşı büyük savaş kazandım.İnsanları kendime yaklaştırıyordum.Bugün soyallik telkinini dinlemedim ama İçimdeki devin ne olduğunu keşfettim.İnsanları etkiliyorum.Çevrem genişliyor.Kendimi üstün bürokrat gibi hissediyorum : )

Bugünüm hoş geçti.Sizinkinin de kusursuz geçmesi dileğiyle Hoşçakalın.

zeyz 22-03-2010 02:45 PM

Bugün harika iş çıkardım doğrusu.Para imgeledim.Ve bir anda bana borcu olanlar para verdi.Size de söyuliyim sizde kazanın dostlarım
Hayalinde kafanı göre.Sonra beyninde bir mıknatıs olduğunu hayal et.Sonra o mıknastısı eline al.Ve üzerinde bulunan küçük tuşa bastığın an demirleri çeker gibi paraları çektiğini hayal et.
Bu hayali günün belli saatlerinde sık sık yapın.Göreceksiniz para sizinle olacak.Yaptıktan sonra gğlmsemeyi unutma.Ve sonucu burada paylaşmayı unutmaki iyilik yapıp yapmadığımı bileyim ;)
Kolay gelsin.Sağlıcakla kalan.Hür olun mutlu olunzengin olun.Türk ulusundan olun.

gunesim 22-03-2010 03:13 PM

Alıntı:

zeyz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 590230)
Selam Dostlar...

Günlük konusunu açıyorum çünkü telkinin etkisinin küçük olduğunu zannedenler ya da etkisinin olmadığını sananlar için rehber olacağını umut ediyorum.

4 Telkin Dinliyorum.

1.Zeka Ve Zihin Artırma
Ders çalışırken muhteşemler yaşatıyor.Her ders çalıştığımda etkisini hissettiğim yeri ders bitiminde oluyor.Daha çok çalışasım geliyor.Sadece derste dinlediğimden dolayı günlükte fazla yer almayacak ancak yeni etkilerini buldukça yayınlayacağım.

2.İçinizdeki Devi Uyandırın
Şelalenin güzel sesi ve etkili bir telkin.Okuldan önce-sonra Yatmadan önce - sonra dinliyorum.Etkisi Büyük.İçimde bir dahi var.Ve ortaya çıkmaya çalışıyor.Ama o Dahiyi istediğim şekle sokabileceğimi de biliyorum.Ergenekon Destenının belgeselinde kullanılan müzik.

3.Sosyallik Artırıcı Telkin
Gerçektende etkili.İnsanları kendime çekiyorum.Hiç konuşmadıklarımla aynı safta yer alıyorum.Hiç konuşmadıklarımın samimi şakalarına maruz kalıyorum.Bu sitede yüklü.Bence en önemlilerinden birisi bu telkin.

Zeka ve Zihi artırma telkini ile İçinizdeki devi uyandırın telkinlerini nerden indirdiniz

zeyz 23-03-2010 01:32 PM

Alıntı:

gunesim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 591173)
Zeka ve Zihi artırma telkini ile İçinizdeki devi uyandırın telkinlerini nerden indirdiniz

Ben günlüğüme yazıp gönderirim.Şuan Telkinleri Yüklüyorum.

prenses1 23-03-2010 01:39 PM

günlüğünüz hayırlı olsun

zeyz 23-03-2010 01:42 PM

Alıntı:

prenses1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 591317)
günlüğünüz hayırlı olsun

Teşekkür Ederim.

zeyz 23-03-2010 01:58 PM

Sitede msn yayinlamak yasaktir.Lütfen bu tür paylasimlari konu içinde yapmayiniz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:06 PM.