Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Cadi_bm Değişim-Gelişim Güncesi

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Cadi_bm Değişim-Gelişim Güncesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hooobaaaa forum kardeşşş günaydııııııııııııınnnnnnnnnnn Sabah sabah coştumm yine bu şarkıyla ;) Sözleri çok anlamlı olmasa da kıpır kıpır oluyo insann Günayyyyyyyyyyyydııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn nnnnn eyy ahaliiii sandığın keçeleri kız doldur peçeleri bu güzellik sendeyken duran ağabey öldürür niceleri dura dura duran ağabey ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Cadi_bm Değişim-Gelişim Güncesi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-03-2011, 10:27 AM   #271 (permalink)
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold
Standart Cevap: Cadi_bm Değişim-Gelişim Güncesi

Hooobaaaa forum kardeşşş günaydııııııııııııınnnnnnnnnnn
Sabah sabah coştumm yine bu şarkıyla ;) Sözleri çok anlamlı olmasa da kıpır kıpır oluyo insann
Günayyyyyyyyyyyydııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn nnnnn eyy ahaliiii

sandığın keçeleri
kız doldur peçeleri
bu güzellik sendeyken duran ağabey
öldürür niceleri

dura dura duran ağabey duran ağabey
paraları yedin duran ağabey duran ağabey
muradın alasın duran ağabey duran ağabey
hurilere kalasın duran ağabey duran ağabey
…………………………………………………………………..

…………………………………………………………………..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2011, 10:48 AM   #272 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Cadi_bm Değişim-Gelişim Güncesi

hahahahahahaah.....

Delisin, yemin ederim delisin sen... Kızım her sabah bir başka türlüsünü nereden buluyorsun...

Çoğunu da ilk defa sen yazınca görmüş oluyorum....

Ay sabah şekeri gibi Cadısın walla ya... inanılır gibi değil...

Forum kardeşin neşesi....

Ya ben nasıl göremedim seni, hayret walla... neyse, başka sefere...

Öptüm en koccamanından...

who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2011, 11:10 AM   #273 (permalink)
Yüzbaşı

784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold

Alıntı:
Alexandra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hahahahahahaah.....

Delisin, yemin ederim delisin sen... Kızım her sabah bir başka türlüsünü nereden buluyorsun...

Çoğunu da ilk defa sen yazınca görmüş oluyorum....

Ay sabah şekeri gibi Cadısın walla ya... inanılır gibi değil...

Forum kardeşin neşesi....

Ya ben nasıl göremedim seni, hayret walla... neyse, başka sefere...

Öptüm en koccamanından...

İlham perilerim sağolsunn ve ilham CADI'MMMM SEN
Alt 23-03-2011, 02:30 PM   #274 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Cadi_bm Değişim-Gelişim Güncesi

Alıntı:
cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlham perilerim sağolsunn ve ilham CADI'MMMM SEN

Çok şekersin Cadıcımmm,

Her zamanki gibi.... İlham Cadın seni bir daha öper ve kazanının başına geri döner, bu aralar kaynatılacak ne kadar çok şey var...

Cadı'nın yoğununu da ilk defa kendimde gördüm pes yani....
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2011, 04:25 PM   #275 (permalink)
Yüzbaşı

Heyyyyyoooo forumm kardeşşş naberrrr Sabah gelemedim kafam yoğundu, kendimi yazmaya ikna etmek zamanımı aldı Günün şarkısına geçmeden önce bişey sormak istiyorum cevabı veren şarkıyı dinleyip eşlik edebilir Susmak mazlumu mu oynamaktır, yoksa olgunluk mu?? Olgunluk yanıtı züğürt tesellisi midir? Biraz karışık oldu ama anladınız sizz Hadi bakalım şarkıya geçiyommmm

Nasıl anlatsam bilemiyorummmm gözlerim kararıyorrrr
O deli dolu neşe dolu kişi ben değilimm sankiiiiiiiiiiiii
Sankiiiiiiiiiiiiiiiii
Sannkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Dışarısı buz gibi lapa lapa kar var
Benimmmm içimm yanıyooorrr
Eksi kırk derece soğuk suda bile yüzerimmm
İnan kiiiiiiiiiiiiii
İnan kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Gerisini biliyosunuzz
Alt 24-03-2011, 04:38 PM   #276 (permalink)
bigokyanus
Guest

Sevgili forum kardeşin tatlı cadısı :)
Susmak yeri geldiğinde olgunluk , yeri geldiğinde en güzel cevap , yeri geldiğinde de bilmemenin verdiği cevaptır :)
Benim cevabım da karışık oldu ama anladın sen ;)
Alt 24-03-2011, 04:54 PM   #277 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili forum kardeşin tatlı cadısı :)
Susmak yeri geldiğinde olgunluk , yeri geldiğinde en güzel cevap , yeri geldiğinde de bilmemenin verdiği cevaptır :)
Benim cevabım da karışık oldu ama anladın sen ;)
Anladım canımmmm
Alt 25-03-2011, 10:13 AM   #278 (permalink)
Yüzbaşı

Günayydııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn forum kardeşşşşş Bugüne çok sevdiğim birinin bana aktarmış olduğu bir tespit ve cümleyi paylaşarak başlamak iistiyorum. Söz kime ait bilmiyorum ama ondan duyunca çok sevdim. Birincisi anlam yüklediğimiz şey büyür! Kesinlikle, o nedenle şöyle yapıyorum artık; olumsuz bişey düşünüyorsam eğer "anlam yüklüyorsun büyümesine izin verme" diyorum ve büyümesini istediğim şeyi koyuyorum yerine İkincisi de şu cama bakmakla camdan bakmak arasında kocaman bir fark vardır;) Artık daha çok camdan bakıyorum. Sizi seviyorumm. Çok güzelll bir gün olsun diliyorum
Alt 28-03-2011, 02:47 PM   #279 (permalink)
Yüzbaşı

Heyyyyooooooooooooo forummm kardeşşşşşş nabeeerrr Güzell bir öğleden sonrası, huzurrrrr, temizz hava, değişimler, dönüşümler ve mucizeler Çok mutlu, hareketli bir gün olsunn eyyyy ahaliii
Veeeeeeeeeee gününn şarkısııııı

Kara çalı gibi girdin aramızaaa
Kara çalı gibi girdin aramızaaa
Al kızınnn koyy çuvalaaa
Salla salla vur duvaraaaaaa

Not: Sözlere katılmıyozz ama melodi oynamalık ;))

Alt 28-03-2011, 02:58 PM   #280 (permalink)
bigokyanus
Guest

Hu hu tatlı cadıcık nasılsın?
Bir türlü nasip olmadı şöyle yüzyüze görüşüp tanışmak , iki lafın belini kırmak ..
Neyse o da olur bir gün değil mi şeker?
Gülekal emi...

Bookmarks