Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Nasıl yani?Artık günlüğüne devam etmeyecek misin?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-04-2010, 07:54 AM   #401 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Nasıl yani?Artık günlüğüne devam etmeyecek misin?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2010, 05:44 PM   #402 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
iloscuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nasıl yani?Artık günlüğüne devam etmeyecek misin?
canım burası fena alışkanlık yapıyor yeni mesaj gelmişmi diye kontrol etmekten kendimi alamıyorum..yoruyor ve vaktimi alıyor..bazı konularda kendimi geliştirmekten geri kalıyorum...bilgisayar başına bağlıyor beni...o yüzden bu kararı almak zorunda kaldım...hem artık telkin dinlemeyi de bıraktım...bilmeyip de okumaya devam eden arkadaşlar beni hala dinliyor sanıp yeni yazacaklarımı da ona göre değerlendirebilirler...onları da yanıltmak istemiyorum...

Alıntı:
Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlüğüne son nokta koydun..Yine buralarda ol seni özlerim canım arkadaşım..Herşey gönlünce olsun.
İyi ki varsın.
olucam tabiki sağol canım iyiki varsın mutluluk seni bırakmasın

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2010, 03:40 PM   #403 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım burası fena alışkanlık yapıyor yeni mesaj gelmişmi diye kontrol etmekten kendimi alamıyorum..yoruyor ve vaktimi alıyor..bazı konularda kendimi geliştirmekten geri kalıyorum...bilgisayar başına bağlıyor beni...o yüzden bu kararı almak zorunda kaldım...hem artık telkin dinlemeyi de bıraktım...bilmeyip de okumaya devam eden arkadaşlar beni hala dinliyor sanıp yeni yazacaklarımı da ona göre değerlendirebilirler...onları da yanıltmak istemiyorum...
İlerde bende düşünüyorum. Kesinlikle alışkanlık haline geliyor. Gözlerim iflas aşamasında İzindeyim;) Hayırlı olsun diyorum.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2010, 04:59 PM   #404 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Ya nereye gidiyorsun ama:( ben çok üzüldüm tamam haklısın bağımlılık yapıyor, sende o zaman 2 güne bir aç günlüğüne bak yaz. O zaman daha ii olur hem biriktirirsin düşüncelerini sonra yazarsın buraya. Nasıl olur?
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2010, 11:03 AM   #405 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya nereye gidiyorsun ama:( ben çok üzüldüm tamam haklısın bağımlılık yapıyor, sende o zaman 2 güne bir aç günlüğüne bak yaz. O zaman daha ii olur hem biriktirirsin düşüncelerini sonra yazarsın buraya. Nasıl olur?
seni ve diğer üzülen arkadaşlarımı üzdüğüm için özür dilerim
hani ne biliyim hergün de aynı şeyleri yazdığımı farkettim..ben bile sıkılmaya başladım ki okuyanlar haydi haydi sıkılmıştır...yada bir süre sonra sıkılacaktı...en azından hayatımın bazı temellerini tam oturttuğumu hissedersem ve kendimce gözle görülür değişim sağlarsam belki o zaman devam edebilirim tekrar...ama şimdilik zamana ihtiyacım var...buralara takılmaktan sınavıma bile düzgün çalışamadım...aynı tutuma devam edersem bir arpaboyu bile yol alamayacağımı farkettim....tabi ki sitedeki ilgimi çeken konulara katılırım ancak günlük konusunu (tamamen bitirmek demeyim zaten bunun istenilmediğini anlıyorum ama) askıya aldım diyim..

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2010, 11:07 AM   #406 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlerde bende düşünüyorum. Kesinlikle alışkanlık haline geliyor. Gözlerim iflas aşamasında İzindeyim;) Hayırlı olsun diyorum.
sağol canım

Alt 15-04-2010, 05:01 PM   #407 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Hayatında, hedeflerinde başarılı olacağından eminim, sevgiler.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2010, 06:13 PM   #408 (permalink)
Yüzbaşı

tekrar geldim sevgili günlük
sınav sonuçlarım açıklandı...6 dersim vardı ancak 3 dersten sınava girebildim..diğer derslere hasta olduğum için ve mesafe uzak olduğu için giremedim...ancak girdiklerimden birisi çok güzel geçmişti ve sonucu da 70 geldi 100 üzerinden şimdi vakit kaybetmeden final sınavlarına çalışmayı düşünüyorum...

hava çok güzel ortalık pırıl pırıl...içimden süslenmek geliyor...dün zaten alışverişe çıktım şapka ve güneş gözlüğü falan aldım gümüş rengi oje aldım sürmek için...
itiraf etmeliyimki bu süreç içinde daha fazla kilo veremedim ancak varolan kilomu korudum geri almadım....bunu da hergün düzenli spora borçluyum....en kısa sürede 1500 kalorilik diyete tekrar başlamayı düşünüyorum...

artık şimdiki zamana odaklanma konusunda sıkıntı çekmiyorum...bilgisayar başında vakit öldürme huyum büyük oranda azaldı..ve başkalarının düşüncelerini önemseme huyum.....tabi tamamen kaybolmadı ama eskisi gibi olumsuz eleştiri veya davranışlar karşısında sinir krizlerine girmiyorum...

dün yine babam hayatımda en sinir olduğum cümleyi söyledi bana...." en ufak şeyde gerilirsen hayatla nasıl başa çıkacaksın" dedi...sanki bugüne kadar elimden hiç iş gelmemiş de evin düzeni kendi kendine yürümüş gibi.....sonradan anladım ki babam bu lafı bana sıkça söylüyormuş yani ağzına sakız etmiş alışkanlık birnevi...eskiden bu lafı karşısında kendimi savunmaya geçer ıspatlamaya çalışır ve bugüne kadar yaptıklarımı sıralardım...ama dün buna ihtiyaç duymadım ve bu sözden olan rahatsızlığımı dile getirdim....tekrar birşeye tahammül edemediğimde söyler mi söylemez mi bilmiyorum ama söylemeye devam etse de artık bana kalbime saplanan bıçak misali acı vermeyecek...çünkü içimde kalmadı söyledim...dedim ki bu cümleye çok sinir oluyorum işte dedim...sinirlenmek yapamamak demek mi dedim....hem gerilirim hem başederim dedim....iyi demişim dimi.....kendisi de oysa en ufak pürüzde sinirlenen gerilen biridir oysa....
yok ama ben anladım ki onunki ağız alışkanlığı..ağzımla kuş da tutsam yine birşeye sinirlendiğimde aynı şeyi söyleyecek biliyorum...en azından artık beni acıtmayacak...çünkü babamın içinde belli bir plağın yerleşik olduğunu ve belli durumlarda o aynı plağın aynı yüzünün dönüp çaldığını keşfettim...yani olay aslında benimle ilgili değil.....aynı şekilde dışarıdaki insanların da sırf ben evde oturuyorum diye saçma sapan can sıkıcı sözlerine de aldırmayacağım artık....anladım ki insanlar beni kendi gözlerinde nasıl görmek istiyorlarsa öyle görüyorlar ve ona göre dillendiriyorlar....ne malum arkadaşlarıyla arası iyi olmayan biri oldukları ve benim asosyalliğimi yüzüme vurarak kendini rahatlatmaya çalışmadıkları.....veya ne malum babamın benim büyüdüğümü yetişkin olduğumu ve hatta onu bile geçtiğimi kendisine bile itiraf etmekten korkmadığı ne malum....bence bu can sıkıcı eleştiri sözleri kendi korkularının tezahürü gibi gelmeye başladı bana dünden beri ve kendimi daha iyi hissediyorum...

Alt 29-04-2010, 07:00 PM   #409 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

Canım seni çok ama çok özledim.Ara sıra yazmalısın.Açıkçası bende ara verdim aynen bahsettiğin gibi aynı şeyleri tekrar tekrar yazdığımı ve okuyanları sıkabileceğimi düşündüğüm için.Ama tamamen kopmadım.İyi olmana sevindim.Sınav sonuçlarına da.
Finallerde başarılar şimdiden.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2010, 08:57 AM   #410 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Senin adına çok sevindim derslerine başlamışsın bence bu yük üstünden kalktı en iyisini yapıyorsun.
Fazla kendini özlettirme yine aramıza katıl.İdeal kiloda kalmakta güzel sonuç ..Bu arada şapkan,gözlüğün,ojen hayırlı olsun canım..
evet canım kendimi daha rahat hissediyorum artık
bazen ara da versem sizleri tamamen yanlız bırakmam merak etmeyin arkadaşlar teşekkür ederim

Bookmarks