Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

CANIM GÜNLÜĞÜM :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri CANIM GÜNLÜĞÜM :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba Sen benim günlüğüm olacakmışsın. Bir haftadır bu karşılaşmayı erteliyordum. Sanırım artık vakti geldi. Sanırım artık çok şeyin vakti geldi. Uzaktan yaklaştığını hissettiim şeyler bir bir yakınlaşıyor. Ama yakınlaştıkça aradaki mesafeler oluşuyor gibi. Görüş açısı netleştikçe yapılacak şeyler kendini gösteriyor. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

CANIM GÜNLÜĞÜM :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-07-2009, 04:13 AM   #1 (permalink)
Şifalı Bitki Uzmanı

_EliF_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 172
104 Mesajinıza toplam 727 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_EliF_ will become famous soon enough_EliF_ will become famous soon enough
Standart CANIM GÜNLÜĞÜM :)

Merhaba
Sen benim günlüğüm olacakmışsın.
Bir haftadır bu karşılaşmayı erteliyordum.
Sanırım artık vakti geldi.
Sanırım artık çok şeyin vakti geldi.
Uzaktan yaklaştığını hissettiim şeyler bir bir yakınlaşıyor.
Ama yakınlaştıkça aradaki mesafeler oluşuyor gibi.
Görüş açısı netleştikçe yapılacak şeyler kendini gösteriyor.
Bu belirsizlikten daha iyi. Sonunu göremediğin bir yolda ilerlemektense kilometre taşlarını sayarak ilerliyorum hedefe.
Hedef ne?
Şimdilik huzur ve kafa dinginliği.
Mutluluk istemenin zamanıda gelecek.
Ama şu an hatırlamıyorum mutlu olmak nasıl bir şeydi.
Bana 'kendine hedef olarak belirleyeceğin bir mutluluk seç' dediler.
2 haftadır düşünüyorum aklıma bir komedi filmi seyrederken dondurma yemekten başka bir şey gelmiyor :)
Bu kadar dar kapsamım.
Şaşırtıcı bir şey uykum geldi :)
yarın devam ederim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bilmediğimiz sıkıntılar, bildiğimiz sıkıntılardan daha çok korkutur bizi. Ama bilmediklerimizin sonucunda bildiklerimizde iyi olacak gibi bir alternatifi asla düşünmeyiz. Ya da belki bilmediklerimiz bildiklerimizden daha iyi. Risk almak lazım. (Elif Kaya)

Değişim=zor=ama=imkansız değil=yapacak mıyım=evet=bu benim.
_EliF_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2009, 08:38 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

asiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,494
433 Mesajinıza toplam 2,700 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asiyah is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: CANIM GÜNLÜĞÜM :)

Günlüğün hayırlı olsun.
asiyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2009, 11:00 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

serkans674 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
176 Mesajinıza toplam 870 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkans674 is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: CANIM GÜNLÜĞÜM :)

Günlüğün Hayırlı Olsun Kardeşlik...

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil...
serkans674 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2009, 12:25 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Elif'cim günlüğün hayırlı olsun...zamanı gelmiş artık...
Alt 21-07-2009, 01:44 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

günlüğün hayırlı olsun elif
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2009, 02:45 PM   #6 (permalink)
Şifalı Bitki Uzmanı

104 Mesajinıza toplam 727 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Herkese çok teşekkür ederim. :)
Bilmediğimiz sıkıntılar, bildiğimiz sıkıntılardan daha çok korkutur bizi. Ama bilmediklerimizin sonucunda bildiklerimizde iyi olacak gibi bir alternatifi asla düşünmeyiz. Ya da belki bilmediklerimiz bildiklerimizden daha iyi. Risk almak lazım. (Elif Kaya)

Alt 21-07-2009, 03:20 PM   #7 (permalink)
Şifalı Bitki Uzmanı

uykum geldi demiştim ya.
Yine uyuyamadım ancak 6 da uyudum yine. Bu konuya bir çözüm üretmem lazım.
Aslında neden uyamadığımı biliyorum:
Bu telkinlerden sonra arttı iyice uyumama isteği.
kabus göreceksin dinlediğin zamanlarda dediler. Sanırım o yüzden uyumuyorum uykum geldiği halde.
Ben rüyalarımı kapatmıştım. Çok kabus görüyordum. Rahatsız ediliyordum rüyalarımda son 6 denedir. Bende bir şekilde Rüyalarımı kapattım ya hiç görmüyorum ya da görsemde hatırlamıyorum. Çok yoruldım artık rüya görmekten, korkuyla sıçramaktan ya da ağlayarak uyanmaktan. Bu telkinler bana rüya gördürüyorsa bile hatırlamıyorum.
Onun için rüya bazında etkili oldu mu olmadı mı bilmiyorum.
15, gün bugün. Sadece bir gün az dinledim. Onun haricinde günlük 12 saate kadar çıktı dinlemem.
İlk hafta başım sürekli çatlayacak gibi ağrıyordu. Mehmet geceleri açık uyu dedi evde olduğum sürece sürekli açık. Doğa sesini dinliyorum.
Sadece geceleri dinledim ve baş ağrılarım geçti. Ve sonra gündüzleride dinlemeye başladım. Şu an açık mesela. Ama diğr telkinlere geçmeye hazır hissetmiyorum kendimi.
Faydası oldu mu? Evet. Şu an daha dinginim. Dendiği gibi yürüyüşümde bir farklılık olmadı zaten oldu bitti kendimi beğenmiş biriyimdir. :) O konuda bir farklılık yok.
Ama kafam rahat. O beynim çok dolu hissiyatı azaldı.
Şu an bir arayış içindeyim. Huzuru, düşünce sistemini daha çok kuvvetlendirecek bir şey.
Taşlara baktım bir haftadır onlarla ilgilniyorum. Zaten dükkanımda sattığım bulma konusunda sıkıntım olmadı. Eksik olanları netten aldım, kitaplarımda gelecek bu hafta.
Taşlar çok ilginç gerçekten. Takana kadar bu kadar kuvvetli olduklarını bilmiyordum.
Ametist taktım önce bir ay kadar pembe kuvarsla birlikte. Sonra bir sinir anımda ikiside çatladı. O zaman şaşırdım gerçekten.
Sonra sodalit taktım (avatarımda da sodalit resmi var) o taş çağırdı beni cidden. Ne olduğunu bilmeden takmaya başlamıştım.
Onu takarken bir şey oldu bir senedir söyleyemediğim içime attığım herşeyi bir gecede kustum resmen.
Tam benim taşımmış ve beni çağırdı.
Lenf dolaşımı üstünde de etkiliymiş ki bende lenf bozukluğu ve karaciğer sorunları var.
Sodalit taktığım 2 haftalık dönemde bacaklarımdaki şişi indirdi.
Ve sonra kayboldu taş.
Bu bana şunu da gösterdi: Taşların 2 haftada bir temizlenmesi gerekiyormuş ve ben bunu bilmeyince taş kendiliğinden kayboldu.
hani kuruntu diyecektim ama en son dün yaşadığım olay daha bir inanmama neden oldu.
Kaplan göz<ü taktım geceden dinlendirdim temizledim filan. Sabah taktım işe gitmeden 10 dakikalık yolda resmen ben boğdu taş, dükkana gelir gelmez çıkardım.
Nedenini taşları tanıdıkça anlıyorum.
kaplangözü bazı alamadığınız kararları hayata geçirmeye yarıyor, ama ben henüz bir karar vermediğim için taş beni istemedi.
Elif sen önce düşüncelerini tam manasıyla yoluna koy, kararlarını yapacakalrını belirle ondan sonra benim sıram gelecek demeye getirdi :)
Hala gözüm sodalitte. Bir tane daha alıp takmaya devam edeceğim onu. Şimdilik akik ve aquamarin kullanıyorum.
Ha birde yorgun uyananlara bir tavsiye. Yatığınızın altına ametist koyun farkı görünce çok şaşıracaksınız. :)

Alt 21-07-2009, 03:34 PM   #8 (permalink)
Şifalı Bitki Uzmanı

Siteyi inceledikçe daha önce hiç duymadığım kavramları görüyorum ama gariptir zaten yaptığım şeyler oluyor bazıları sadece adı konmuş. Ben yaparken neyi neden yaptığımı bilmeden yapıyordum.
Mesela imlegeleme benim küçükten beri yaptığım bir şeydi. Misal bir ağrı çekerken o ağrının geçtiği rahat olduğum anı düşünür ona adapte olur ve çektiğim ağrıyı hissetmez olurdum. Günlerce başımın ağrıdığı zamanları bilirim ama hep bu yöntemle yok sayardım ağrıyı geri plana iter ağrısız zamanıma adapte olurdum.
5 sene önce bir psikoloğa gitmiştim. o bana bir şey öğretmişti imgelemeymiş onun dediği şeyde.
Bana kendimi korumam için bu diğer varlıklın bana yaklaşmaması için kendimi oval bir cam fanusun içine koymamı, mavi bir ışık yaydığımı düşünmemi istemişti. Sonra yukarı bak orda bir halka göreceksin ne renk demişti, beyaz dediğimde çok şaşırmıştı. Bunu ilk keresinde yapmanı hiç beklemiyordum demişti. Sonra o halkadan dünyanın bütün enerjisini en küçük hücrelerine kadar yaymamı istemişti. Yaptım. Bunu sürekli yaparsan kendini koruma altına almış olursun demişti. cidden çok yararını gördüm.
2 gün önce nette araştırmalarımda bu imegelemeyi buldum, deneyimlemelerine baktım ve bende daha bilinçli kullanmaya karar verdim.
Dün dolmuşta o kalabalıkta ayaktayken kendimi beyaz bir çerçeveyle sardım ve bana yaklaşmak isteyen diğer varlıkların o kalkana dokunup yandığını düşündüm. Bir kaç kere yaptım bunu.
Dün gece evde yine dolandıklarını hissettim ama artık bana yaklaşamıyorlar. Bu korkularım konusunda bana çok güven verdi. Az sonra yine yapacağım hatta her gün yapacağım bunu.

Alt 22-07-2009, 03:27 AM   #9 (permalink)
Şifalı Bitki Uzmanı

Ya niye herşey böyle oluyor. Tam biraz bir şeyler düzeldi derken bir tetik ve bakıyorum bazıları hala yerinde duruyor ve yine beni birden sinirlendiriyor.

Alt 22-07-2009, 12:12 PM   #10 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

ben geldiiim

nereyi dağıtıyoruz

son mesajına istinaden söyledim bu dağıtma işini

Elif'çim şimdilik günlüğün hayırlı olsun diyeyim ve gideyim..

İşyerimdeyim ve mesaj defalarca bölündüğü için ne yazacağımı unuttum.. Sonra yine gelirim

sevgiler

Bookmarks

Etiketler
canim, gunlugum