Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Canım benim ben meditasyon yaparken ve mektubumu okurken çok mutlu bir ruh haline giriyorum...Sürekli gülümsememe neden oluyor...Bunun nedeni o kişinin en iyi ve gördüğüm zaman hoşuma giden yönlerini kağıda aktardığım için olsa gerek...Bütün bir sayfa olarak olumlu ve eğlenceli sözlerden ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-11-2008, 07:34 PM   #441 (permalink)
Antuza
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Canım benim ben meditasyon yaparken ve mektubumu okurken çok mutlu bir ruh haline giriyorum...Sürekli gülümsememe neden oluyor...Bunun nedeni o kişinin en iyi ve gördüğüm zaman hoşuma giden yönlerini kağıda aktardığım için olsa gerek...Bütün bir sayfa olarak olumlu ve eğlenceli sözlerden oluşuyor...Ve tabi duygu dolu...
Sende böyle yazmışsındır ama herkesde aynı duygu yoğunlukları yada tepkiler olmayabilir...Duygu boşalımları yaşıyor olabilirsin...Ama bence bırakma devam et...Zaten çok değil 21 gün...Sonra bırak,ve duygularınıda serbest bırak...
Bakalım neler olacak...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-11-2008, 12:40 AM   #442 (permalink)
Antuza
Guest

İyi geceler günlüğüm...
Bugün güzel şeyler yaptım...Akşam annemle çene yaptık,kahve içtik fal baktık yine...Çok güzel şeyler çıktı ikimizede...Bir yıldır inatla kahve fallarımın hepsinde çıkan ve kahve falımın vazgeçilmezi figürün anlamını biliyoruz artık ve olduğunuda görüyorum:)
Neyse ders çalıştım verimli bir şekilde,kitap okudum...Yıllardır elimde olan ve hakikatende çok doğru taktikler veren Kurallar diye bir kitabım var...Ona göz gezdirdim ve içten içe ben o kitabı uygulamışım dedim...Gerçekten her kızın elinde olması gereken bir kitap...Maalesef bulmanız zor,basılmıyodur bile artık o kitap...Ama ilişkide bayanların yaptığı yanlışları hataları anlatıyor...Erkek doğasını anlamamızı sağlıyor...
Ben çocukken sıkıntıdan okumuştum bi yaz o kitabı...Demekki bilinçaltıma yermi etti ne,ben karşıma çıkan herkese öyle davrandım ve prensesler gibi ilgi gördüm...
Neyse özet olarak bugün güzel ve verimli bir gündü...
Bu arada kendime modelleme yapacağım insanlar araştırıyorum...Modelleme güzel bir teknik,bu tekniği hayatıma geçirmeyi planlıyorum...
Bakalım hayırlısı...
İyi geceler günlüğüm...
Alt 18-11-2008, 01:48 AM   #443 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stubborn is an unknown quantity at this point

Superız bız yaa hakketten ahahahhaha
Alt 18-11-2008, 01:53 AM   #444 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Gamzecim kitabi merak ettim simdi, kitabin adini ve yazarini ogrenebilirmiyim canim

sevgiler
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-11-2008, 12:20 PM   #445 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point

ne gibi taktikler gamze ya açsana şunu bir ara
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-11-2008, 12:40 PM   #446 (permalink)
Antuza
Guest

valla erkekleri süründürme taktikleri ehuheh:)
şaka bi yana,kitapta benimde düşündüğüm gibi erkek neslinin mücadeleci yapısından bahsedilmiş...O mücadeleci yapıyı ortaya çıkaran taktikler var...Mesela çoğu erkek,erkeğide geç insan zor olanı sever...Mesela ilgilenmediğiniz kişi nasıl etrafınızda dört döner,siz ilgi göstermesenizde o bir şekilde sizi ister aynen öyle...
En önemli prensip ilgisiz olmak...Aslında kitabın birçok yeride saçma...Çok eski kafaca taktikleri var...
Ama bir yandanda fena değil...Ben mesela hep bilmeden uygulamışım:)
Ben size burda kısa bir özetini yazacağım şimdi...
Bu anlattıklarımı yapsanız yeter,kitabı almaya gerek yok,zaten istesenizde bulamazsınız basımı durmuş...

Alt 18-11-2008, 12:57 PM   #447 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point

Saol gamze bekliyoruz canım dört gözle yazacaklarını Ben geçen sene şu yazar var hani uçkan soyadı adı aklıma gelmiyor onun kitabını almıştım.O nasıl taktikler öyle ya Efenim ağlayın olmadık yerde, hatta çekip gidin telefonlarını bir kere açın iki kere görmezden gelin falan filan.Dengesiz ve şirret olun diyo kadın ya onları yapmayada uzun bir mesai harcamak lazım.Hem ağzımızdan çıkan her lafı yaptığımız her hareketi önceden belirleyemeyiz ya.Eee nerde kaldı içten gelen samimi hareketler canımm, ben ben olamayacaksam yerim o ilişkiyide o şahsıda
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-11-2008, 01:10 PM   #448 (permalink)
Antuza
Guest

KURALLAR

Kural1;Benzersiz Biri Olun
Benzersiz biri olmak zeka işidir...Kendinizi böyle hissetmek için;zengin,güzel veya çok akıllı olmanız gerekmez...Bu duyguyla doğmuş olmanızda gerekmez...Benzersiz biri olmak,tepeden tırnağa benliğinize ışıltı veren bir özgüven ve tutum biçimidir...Işıl,ışıl gülümseyin,konuşurken kelimeleri ağzınızda geveleyerek gevezelik etmeyin,karşınızdaki kişiyi dikkatle dinleyin,ağırbaşlı davranın,insanlara gözünüzü dikip bakmayın,omuzlarınızı arkaya atıp dimdik yürüyün...Özgüvenininizi asla yitirmeyin...
Günlük olayları izlememeniz,üniversite eğitimi almamış olmanız veya güzellik kraliçesi olmamanız hiç önemli değil...Daima yeterli olduğunuzu düşünün...
Sizi istemeyen insanlarla çıkmayın ve peşinden koşmayın...Siz dünyada herşeyin bereketine ve iyiliğine inanıyorsunuz,o olmazsa ondan daha iyisini bulurum diye düşünün...Hüsranla biten ilişkiden sonra ümitsizliğe kapılıp,pes etmeyin...Huysuzluklar yapmayın...Birlikteliğiniz yürümezse üzülmeyin...Tarifsiz kederlere kapılmaktansa süslenip,püslenip başkalarıyla çıkın...Birlikte olduğunuz kişiye,evlenmenin vs. sizin için önemli bir konu olduğunu asla belli etmeyin...Ağırbaşlı davranın ve birkaç evlenme teklifini geri çevirdiğinizi düşünmesini sağlayın...Ağır ağır içeceğinizi yudumlayın ve sizin hakkınızda herşeyi öğrenmeye çalışmasına göz yumun...
Bakımınıza özen gösterin..."Ben yeterince güzelim" gibi olumlu sözlerle moralinizi yükseltin...
Birlikte çıkacağınız kişi size aşık olabilirde,olmayabilirde...Sizi bir daha aramazsa kendinizi suçlamayın...Eğer o değilse bile bir başkası kesinlikle size aşık olacaktır...Ruhunuzda dış görünüşünüz kadar güzel...
Gittiğiniz yerlere,partilere yüksek moralle gidin...Bir film yıldızıymış gibi davranın...Paris seferinden dönen Concorde uçağından yeni inmişçesine başınızı dik tutup,kurumla yürüyün...Sanki bir gece sonra kentten ayrılıyormuş gibi davranın...Eğer hoş biri sizi kapmazsa derdine yansın:)
Alt 18-11-2008, 03:04 PM   #449 (permalink)
Antuza
Guest

Kural 2:İlk Adımı Siz AtmayınEvet bu çok basit ve hadi canım denicek türden bir kural olmasına rağmen çok doğrudur..Asla bir kahve içelimmi?yada buraya sık gelirmisin? türünden sorular bilemi sormayalım? dediğinizi duyar gibi oluyorum...Evet bu zararsız konuşmalar bile yapmayın...Yoksa size ilk gördüğü andamı çarpıldığını ya da yalnızca nazik davranmaya çalıştığını anlayamazsınız...
Utangaç onun için konuşmuyor diye düşünebilirsiniz...Gerçekten utangaçmıdırlar?Hayır!Belki terapistler size evet utangaçtırlar diyebilir ama biz onların utangaç olduğuna inanmıyoruz...Sizinle ilgilenmedikleri için yanınıza yaklaşmak istemiyordurlar...Çünkü ilgilenilen kişiye ne olursa olsun cesareti toplayıp,hiç değilse konuşmak için bahaneler yaratırlar...

Kural 3:Çok Fazla Gözünüzü Dikip Bakmayın Ve Çok Konuşmayın:Birine gözünüzü dikip bakarsanız,ilginizi ölümcül bir şekilde açığa vurursunuz...Onun size bakmasına fırsat verin...Eğer ilk o sizi farketmiyorsa,sizinle ilgilenmiyor demektir...Onu önemsemeyin,sonuçta sizinle ilgilenecek başka biri vardır elbetteki...
Bulunduğunuz yerde güleryüzlü,sevimli ve neşeli olursanız,gözünüzü dikip bakmadanda birinin ilgisini çekebilirsiniz...Kaygılı bakışlar atmayın...
İlk buluşmanızda onun gözelrine baygın baygın bakmayın...Sürekli ona bakarsanız kendisini rahatsız hissedebilir ve sizden kaçabilir...
Çok fazlada konuşmayın...Bazı kişiler vardır daha ilk buluşmada hayat hikayesini karşınındakine anlatır...Bunu yapmayın...Sizinle ilgili bilmediği ve merak ettiği konular olsun...O konular yalnız kalınca kafasını kurcalasın...Buda sizi düşünmesine sebeb olur...
Ona terapistinize davrandığınız gibi davranmayın,sorunlarınızı daha önce yaşadığınız zor hayatı bilmesine gerek yok...Bu ilk başta yarattığınız benzersiz kadın imajınızıda zedeler...İlk zamanlarda neşeli,sevimli ve uyumlu davranmakta yarar vardır...İllaki bir konu hakkında konuşacaksanız güncel ve ikinizinde ilginizi çekecek konularda konuşun...Ama çok entellektüel ve kasıntı bilgilerden kaçının...Kendinizi olmadığınız biri gibi göstermenin alemi yok...Biz yapmacık değil bunun aksine samimi ve sevimli olmalıyız...Karşınızdaki kişi hem sizi çok yakın ve yanında rahat hissetmeli,hemde merak edip,gizemli bulmalıdır...
Çok aşırı konuştuğunuz zaman,istemediğiniz şeyleride söyleyebilirsiniz...Konuşma boşlukları olduğunda doldurmaya uğraşmayın...Bırakın o doldursun ve çabalasın...
İnsanlar çok konuşan kişilerden sıkılabilirler...Onun için ölçülü konuşmakta yarar vardır...
Alt 18-11-2008, 03:29 PM   #450 (permalink)
Antuza
Guest

Kural 4:Onu Aramayın Ve Telefonuna Seyrek Karşılık Verin:Birini sürekli olarak aramak,konu yaratmak onun peşinden koşmak demektir...Onu sık sık ararsanız,ona ilginizi açığa çıkaracaksınız ve büyük olasılıkla size ilgisini yitirecektir...
Onu aramazsanız sizi daha çok arzu edecek ve daha çok üstünüze düşecektir(Bunu ben hep yaptım ve aşırı etkilidir)
Hakkınızdaki herşeyi bir çırpıda öğrenip sizden sıkılmasına engel olacaktır...Bunun yanında onu kırk yılda bir ararsanız gözünde gizemli olacaksınız...Şaşıracak ve çok mutlu olacaktır...Kaba davrandığınızı düşünmeyin,size gerçekten aşıksa yada görmek istiyorsa kaba davrandığınızı düşünmeyecektir...Sizin yalnızca meşgul ve güçlü biri olduğunuzu düşünecektir...Hoşlandıkları kişiyi defalarca aramaktan çekinmezler...
Eğer sizi hafta sonuna doğru hafta sonu görüşmek için ararsa kabul etmeyin...Nazikçe geri çevirin,başka işlerinizin olduğunu söyleyin...
Eğer sizinle çıkmayı çok istiyorsa hafta başında aramalı...Sürekli elinin altında ve ne zaman isterse görüşebileceği biri olursanız baştan,zamanla size hep bu şekilde düşüncesizce davranır...
Ama siz baştan tavrınızı bu şekilde koyarsanız,daha önceden planlar yapıp,sizden randevu koparmayı önceden akıl edecektir...

Kural 5:Telefon Konuşmalarını Kısa Kesin Ve Siz Sonlandırın:Güzel ve eğlenceli konuşmanın tam hararetli yerinde,benim bir işim var gitmek zorundayım diye kapatırsanız,sizi düşünmeye ve merak etmeye başlayacaktır...Ona detaylı bir şekilde anlatmayın ne yaptığınızı,biraz gizemli olun...
Kendinizi çok çabuk tanıtmayın,yoksa onu sıkar ve yorarsınız...Çılgın kız kardeşi,geveze annesi yada dedikoducu komşusu gibi olan biriyle olmayı kim isterki?,o neşeli ve arkadaş canlısı biriyle olmayı ister...Telefonu siz kapatırsanız,onu çok meşgul edip etmediğinizi,sizden sıkılıp sıkılmadığını düşünmek zorunda kalmazsınız...
Telefonu kısa kestiğiniz zaman sizin hakkınızda kaba biri diye düşünmesinden korkabilirsiniz...Fakat korkmayın!Sizi tekrar arayacaktır...Çünkü insanlar aşık olduğunda mantıksız davranırlar...

Bookmarks