Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Lahanayı iç,suyunu fln,çok etkili ödem atıyor...Ama sakın diyetini yapma,malum ben yaptım ordan biliyorum:) İkinci gün acayip halsiz düştüm,tansiyonum fln düştü gece yarısı:) Onun için bence diyeti sağlıklı değil... Ama lahana çok gerekli bir besin...Suyunu her yemekten önce içersen,hem zayıflamaya yardımcı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-10-2008, 12:55 PM   #361 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Lahanayı iç,suyunu fln,çok etkili ödem atıyor...Ama sakın diyetini yapma,malum ben yaptım ordan biliyorum:)
İkinci gün acayip halsiz düştüm,tansiyonum fln düştü gece yarısı:)
Onun için bence diyeti sağlıklı değil...
Ama lahana çok gerekli bir besin...Suyunu her yemekten önce içersen,hem zayıflamaya yardımcı oluyor,hemde baya ödem atıyorsun ve yağların yanıyor...
Pilatesi bende yapıyorum,hakikaten çok etkili...Hem kaslarını çalıştırıyor,yağ yakıyor ve en önemliside esneklik sağlıyor...Ben netten yeni pilates videolarıda bulmaya çalışıyorum...Bulunca isterseniz sitede paylaşırım...
Fıstık gibi olucaz valle:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 22-10-2008, 11:28 PM   #362 (permalink)
Akulina
Guest

Günlüğüm...
Çok güzel bir günün,güzel bir akşamı...
Günüm hakikaten güzel geçti...Çok şükür...
Sabah kalktım erkenden,tartıya çıktım anam 1 haftada 1kilo vermişim!...Sevindirik oldum...Dün kondisyon i geldi bize...Annemin 5 yıl önceki yaptığı bir çekim:) ...
Neyse anneannemlere gittik...Orda pilates yaparak kendime geldim...Sonra kakara kikiri ve harala gürele ile(nasıl tabirler allahım:)günümüz hızlı geçti baya...Ama çok eğlendik...Eve geldik,bilgisayarı açtım,bloğuma baktım bir,sonrada arkadaşım olan blogırlara,ulusal dostluk ödülü diye birşey varmış,birçok blogger arkadaşım beni dostları olarak seçmişler ödüle layık görmüşler,bir mutlu oldumki...Kısa sürede hayatıma girdiler ama,çok merak etmeye başladım hepsini...
Sonra çok çok sevdiğim özel biri ile sohbet ediyorum akşamdan beridir...Görüyorumki ben yalnış anlamayım diye özenle seçiyor kelimelerini bile...Anam bir sevindim sormayın:)
Diyorum her hemde en umutsuz ve önümü görmediğim zamanlarda "HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK!" diye...Ve gerçektende düzeliyor,sisler dağılıyor,acayipte güzel oluyor...
Çok güzel bir his...Çok...
Alt 23-10-2008, 01:37 AM   #363 (permalink)
Akulina
Guest

canıımcım...Biri ele geçirmedi,ben kapattım...O bloğun teknik baya sorunları vardı...Sana msj atmıştım,gelmedimi acaba dusun...

http://sycoroxsal.blogspot.com/

Artık buradan devam ediyorum...
Blogger arkadaşlarım ödül vermişler öyle simgesel birşey,gerçek bir ödül yok:),ama mutlu oldum:)
,inşallah devamıda gelir ödüllerimin:)...
Alt 23-10-2008, 04:48 PM   #364 (permalink)
Akulina
Guest

Merhaba günlük...
Sessiz,sakin ve güzel birgün...
Mutluyum,sarhoş gibiyim birazda...O kadar herşey kendiliğinden gelişiyorki,hayret bile etmiyorum artık...Sedona tekniğini hayatıma geçirdim geçireli,serbest bıraktığım herşeyin hayatıma geri dönüşümü harika oluyor...
Güzel şarkılar dinliyorum...Güzel insanlar tanıyorum her geçen gün...
Hayatın tadına vararak yaşamak meğerse ne güzel şeymiş...Birde herşeyin zamanı varmış...O zaman dolmadan acele ile yapılan işlerin,olgunluğuna varmadan yenilen meyveler gibi tatsız olduğunu anlıyorum...Zamanı bekliyorum...Hissediyorum...

Birde böyle güzel bir göl evinde,yada denize karşı bir yerde zaman geçirmek istiyorum...
Tüm sevdiklerim olsunlar...Güzel kahkahalar olsun...Gün batımını izleyelim...Pikabımdan en güzel şarkıları dinleyelim...
Dinlendirici,huzur verici şarkılar olsun...
Zamanı gelicek ama...Bekliyorum...

Alt 24-10-2008, 06:51 PM   #365 (permalink)
Akulina
Guest

Biraz önce geçtim pc'me...Bloğumu açtım yazacaktımki!!!,bu siteye erişim mahkeme kararıyla durdurulmuştur,yazısıyla karşı karşıya kaldım:(
Yasaklar ülkesi haline geldik artık...Özgürlükler fln hakgetire...Bunun niye olduğunuda az çok tahmin edebiliyorum...
Söylenecek çok söz var...Komik...
Bugün youtube,blogger vs...Birgün gelecek,internete bile çok sayılı yerlere girebileceğiz...Birkaç tane bulursak şükredin...
Hayır girende giriyor,ktunnelden...Neyin yasağı...
Off sinir oldum cidden:(
Alt 24-10-2008, 07:37 PM   #366 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Ben de senin sayende tam bir blogger okuyucusu olmaya başlamıştım ki bu haber çok canımı sıktı.Bakalım yasaklar konusunda ne kadar daha sınırı aşacaklar ben de çok merak ediyorum.Yakında sadece isimlerinin bile değiştirildiği yemek siteleriyle yetinmek zorunda kalıcaz korkarım.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2008, 04:30 AM   #367 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Gamze'ciğim, bloğunun kapatılmasına hayret ettim dusun
Acaba neydi gerekçeleri..
Neyse,bence de üzülme.
Herşeyin bir çaresi var..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2008, 09:31 AM   #368 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alen is an unknown quantity at this point

benim blogta kapatılmış...niye kapatıldı ki? bir sürü notum vardı içinde :=) madem kapatıyonuz niye haber vermiyonuz,
alen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2008, 03:31 PM   #369 (permalink)
Akulina
Guest

Maalesef mahkeme kararıyla kapatılmış blogger...Dünyada tek böyle yasaklar uygulayan ülke bizim ülkemiz...2-3 yaş varsa,binlerce kuruda yanında yanıp gidiyor...Buna bir dur demek lazım ama nasıl,onu bile kestiremiyoruz...
Ama ben bloğuma yazmaya devam edeceğim...Bırakmayacağım...Belirli proğramlar var...Onları kurup tekrar yazacağım...Yakında zaten hep bu tarz programlarla internette dolanacağız...Sizler çok rahat girip okuyamayacaksınız ama:(,başka yere taşımayı fln düşünmüyorum...
Alt 27-10-2008, 05:43 PM   #370 (permalink)
Akulina
Guest

Merhaba günlüğüm...
Bu aralar halen susturulmayı hazmedemedik...Açıkçası çok zoruma gitti,ama ben halen yazıyorum...Yurtdışına hitap ediyoruzya neyse:)...Ama halen yazmaya devam ediyorum ve yazacağım...Nerde olursa olsun...Aynen resimdeki moddayım bu aralar...

Bunun yanında tahmin edersinizki güzel şeyler oluyor...Zat-ı Alim,bilirsinizki birinden hoşlanıyoya,onla gayetten iyiyiz...Her akşam bir sürü mesajlaşıyoruz...Pek bir mutlu oluyorum...Çoğu günlük saçma konular aslında...Müzikten bahsediyoruz,şu albümü indir,şunu dinliyorum bunu dinliyorum fln diye...Hayatımda kimse ile bu kadar müzik muhabbetleri yapmamıştım...
Bu güzel bişey,ondan yeni ve çok güzel gruplar fln öğreniyorum...
Bu arada şunu farkettim...Erkeklere yaptığı salakça bişey konusunda bile olsa öv,senden iyisi olmuyor,çok mutlu oluyolar...Ben genelde kimseyi övmezdim ama haleti ruhiyem değiştiği için farkında olmadan,teşekkür ediyorum,bunları diyorum ona...Nasıl mutlu sorma...Bana geçen ne zaman konuşsam senle yüzümde kocaman bir gülümseme ile karşılaşıyorum dedi...Çok şaşırdım...Düşünsene günlük,birisi senin yazdığın birşeyi okuyo yada sohbet ediyor ve mutlu oluyor...Bu çok enteresan bişey...Genelde çok olmayan bişeydi...Kim benle konuşsa içi kararırdı...Yada küfredip,laf çarpıp yada yada kaale almadığımda şu ana kadar kimsenin yüzünün güldüğünü sanmıyorum...Yok ya abartmıyım o kadarda canavar değildim...Hatta bazen çok komikte olabiliyorum...Ayrıca şirinim:) ehuheh:)
Birde farkettim benle konuşurken cümlelerini seçiyor sanki...Onun için bir kibarız bir kibarız sorma:),aslında bu iyi,böyle devam etsin...Ben böyle kibarlıktan kırılayım,o böyle kibarlıktan kırılsın nolacağız bilemiyorum...

Herkes hemen bişeyler yap et diyoda istemiyorum ya,biraz tadını çıkarayım olayın...Sonra bunu düşünürken düşünceler uçuşuyor beynime "delimisin kızım nolacağımız belli değil,sen böyle yaparsan bide belki bundan pişman olursun"lar beynime doluşuyo...
Ama şimdiye kadar hep oluruna bıraktım isteyerek yada istemeyerek,ve başarılı oldum...2 yıl önce deseler dergide yazılarını okuduğun,ne zaman kızılaya gitsen L.A Guns tişörtüyle gördüğün ve ne hoş kişi ya diye baktığın biriyle çok samimi konuşacaksın,imkan vermezdim...Ama olabiliyormuş meğersem...Ve ben hiçbirşey yapmadım...Tırnağımı bile kıpırdatmadım...O geldi bana...O konuşmak için uğraştı...Enteresan hakkat!
Şimdi bu çekim yasası değilde ne?

Bookmarks