Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mesut'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mesut'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Biran da bişeyleri değiştirmek imkansız.Size de oldu mu hiç bilmiyorum.Eskiden yılbaşı geldiğinde o gün değişme kararı alırdım.Bu sene daha dolu dolu yaşayacam.eski hatalarımı yapmayacam filan.Bir bakıyordum yine aynı şeyleri yapıyordum.Değişim istemekle olmuyor.Uygulamak gerekiyor.Zaman daha çok gibi yanlış bir yanılgıya düşüyoruz.Erteliyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mesut'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-08-2010, 10:00 AM   #171 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

Biran da bişeyleri değiştirmek imkansız.Size de oldu mu hiç bilmiyorum.Eskiden yılbaşı geldiğinde o gün değişme kararı alırdım.Bu sene daha dolu dolu yaşayacam.eski hatalarımı yapmayacam filan.Bir bakıyordum yine aynı şeyleri yapıyordum.Değişim istemekle olmuyor.Uygulamak gerekiyor.Zaman daha çok gibi yanlış bir yanılgıya düşüyoruz.Erteliyorum da erteliyorum.Kendimi güçsüz hissettiğim şeylere bakarsam onlarda hala aslında bir bebek olduğumu görüyorum.İnsan ancak emekleye emekleye sürekli denye deneye düşe kalka yürümeyi öğrenir.Bu hayat içinde geçerli.Ne kadar güçlü olursan o kadar kolay kazanıyorsun...O zaman eksik olduğum yönler için ayağa kalkmak için uğraşmaya devam...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010, 12:17 PM   #172 (permalink)
Yüzbaşı

745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

Hayattan nefret ediyorum.Yok yapamıyorum...
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010, 12:21 PM   #173 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
kumsal1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayattan nefret ediyorum.Yok yapamıyorum...

Bazen hepimiz nefret ediyoruz , yaşamak istemiyoruz, kimseyle görüşmek istemiyoruz, içimiz sıkılıyor ve kalbimizi sanki birileri sıkıyormuş gibi oluyor .

Sonra tekrar güneş açıyor hem de çok daha güzel , yeni birilerini tanıyoruz tam kafa dengi hayatımıza anlam katan , ailemizin desteğini üzerimizde hiç olmadık anda hissediyoruz, farklı bir yöne bakıyor ve güçlü olduğumuza şükrediyoruz.
Senin de farklı bir alana bakma , hayatına yenilik katma vaktin gelmiş demek ki! Hadi kalk silkelen ve bu kasvetli durumdan kurtul. Eeee hadiiii durma !!!
Alt 12-08-2010, 12:23 PM   #174 (permalink)
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about

İnsanlar sık sık hayatlarında gerçekleştirmek istedikleri değişikliklerden söz ederler. Ama bu söylediklerini yapmazlar. Eyleme geçmeleri gerektiğini bildikleri için de kendilerine kızar, öfkelenirler, ama bir türlü eyleme geçmezler. Benliğinizin bir düzeyinde şimdi eyleme geçmenin, ertelemekten daha fazla acı vereceğini biliyorsunuz. Ama bazen de bir şeyi öyle çok ertelersiniz ki, birden bire üzerinizde onu yapmanın baskısını hissedersiniz, yapayım da bitsin dersiniz. Bu size hiç oldu mu? Nedeni nedir peki? Acıyla zevki bağladığınız şeyi değiştirdiniz. Birden bire eyleme geçmemek, ertelemekten daha acılı oldu.
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010, 01:16 PM   #175 (permalink)
Yüzbaşı

Ben bu siteye üye olduğumda çok kötüydüm.Birini sevmiştim ama kız benden pasif diye ayrılmıştı.İsyan ettim.Çok kötü oldum.İntiharı düşündüğüm oldu.Kendimi aşağılanmış hissettim.O olaydan sonra yaşamak bana daha zor geldi.Utangaçtım ben sırf bu yüzden 28 yaşına kadar ilk kez ciddi anlamda biriyle görüştüm.Hemen inandım bağlandım.Ama kız beni sevdiğine inandırıp tek günde ayrıldı.Şoktaydım.İlkkez o gün ağladım.Ondan bi türlü vazgeçemedim.hayatıma birini sokamadım.Sokmaya çalıştımsa da yapamadım.Bir sürü şey geçti başımdan.Onun peşinden koştukça daha çok acı çektim.Hergün aklımdaydı.Benden ayrılışı aklıma geliyoru.Sözleri aklıma geliyordu.Bazı şeyleri görüyordum ozaman isyan ediyordum.Sevdim olmamıştı.Yaşayan ölü haline geldim.Yeni yeni bu durumdan kurtulmaya başladım.Üzerinden 2 seneden fazla geçmiş.Nişanlandığını duydum kötü oldum.Kötü olmam da saçma.Şimdi daha iim.Ama ben çok bağlanmıştım.Benim için en önemli şey sevgiydi.O da elimden gitti.Ben geç yaşadım ve benim için çok kötü tecrübe oldu.Bu ara da yorumlarınız için teşekkürler ii ki varsınız...
Alt 12-08-2010, 01:31 PM   #176 (permalink)
Yüzbaşı

Bu kadar kötü olmamın temelinde de geçmişteki utangaçlığımın etkisi büyük oldu.Ondan sonra değişim için daha çok uğraştım.Eskiye nazaran kendimi daha ii hissediyorum ama bugün nedense kötü oldum...
Alt 12-08-2010, 01:46 PM   #177 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
kumsal1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu kadar kötü olmamın temelinde de geçmişteki utangaçlığımın etkisi büyük oldu.Ondan sonra değişim için daha çok uğraştım.Eskiye nazaran kendimi daha ii hissediyorum ama bugün nedense kötü oldum...

Seni çok iyi anlıyorum aynı şeyi yaşadım ve elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi hissetmiştim kendimi , hemen kafamı dağıtacak bir şeyler aramaya koyuldum. Sevdiğim dostlarımla görüştüm , farklı ve uzun zamandır istediğim bir spor dalına kaydoldum, resim yapmaya başladım.

Evde durup onu düşünme derim, hemen dışarı at kendini , samimi bir dostunla buluş ve muhabbet et . Uzakdoğu sporunu seviyorsan kaydol ve o sporu öğrenmeye çalış. Ama mutlaka bir şeyler yap , boş durmakla olmaz . Çok daha iyi ve kıymetini bilenlerle karşılaşacağına da kendini inandırmayı ihmal etme sakın. İnan başına ne geliyorsa senin için en hayırlısı. İlerde evlendiğin insanı çok sevdiğini ve sana hakettiğin değeri verdiğini görünce dediklerimi daha iyi anlayacaksın.
Alt 12-08-2010, 02:02 PM   #178 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Kumsal, yazılarını okumayı çok seviyorum.
İyi ki varsın. Paylaşımların için çok teşekkürler
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010, 02:05 PM   #179 (permalink)
Guest

Tesekkür: 828
273 Mesajinıza toplam 1,033 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nice

şu hayata bir yere varabilmek belli bir servete sahip olmak belli bir hayat standartı, belli bir sevgiyi yakalamak yani varılacak bir hedef için gelmiyoruz, üzerinde yürüdüğümüz yoldan keyif almak için varız yani hayat bir amaçlar kalıbı değil bir süreç ve bundan zevk almak için varız, ilkokuldaykayken arkadaşlarım arasında pasif çekingen kaldığımı utandığımı hatırlarım eski fotoğraflarıma bakınca, onları şuanda hatırlayınca ne kadar gereksizmiş bütün korkular varsayımlar hepimiz çocukmuşuz safmışız niyeymiş o geriadımlar!!! akıl erdiremiyorum, aynı korkuların çoğunu atsamda, birazı hala var, bundan 20 yıl sonra niye hayatımı yaşamamışım boş kokrkularla kendimi kısıtlamamışım dememek için şuanda bilerek bazen saçma yada yanlış diyebileceğimiz davranışlarda bilinçli olarak bulunuyorum, aldığım tepkileride bilinçli olarak umursamama egsersizleri yapıyorum işe yarıyor. mesela evvelki akşam koşu parkurunda idman yaparken 10-15 kişilik takım yanımdan geçerken elemanları alkışladım "tempo tempo hadi hadi!!! " diye umursamaz cool bir tavırla sslendim:):)

son 6 aylık çalışmlarım gerçekten işe yaramayabaşladı değişim var bende, sende de olacak, hata yapmaktan yadırganmaktan gerekirse tartışmaktan kavga etmekten korkma kır zincirlerini güveniyorum başaracaksın:))

son olarak herkesin bazen keyisiz olduğu zamanlar olur, bu durumlarda, "olmuyor ben böyle geldim böyle gideceğim" diye düşünme en mükemmel insanda bazen olur yeter ki karakterin olmasına izin verme, bu dünyadan miryarlarcası geldi geçti daha milyarlarcası gelip geçecek çoğunun adı sanı bilinmeden bir izi kalmadan gitti, sende, ben de bu kadar aciziz bu dünyada herkes bu kadar basit ve hayat kısa ve çok çok basit...
smyrna1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010, 02:05 PM   #180 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Umarım her şey senin de istediğin gibi olur delimanyak. Ne enteresan bir nick seçmişsin.
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
günlükler