Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mesut'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mesut'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 5.gün Uykumdan uyanıyorum.Biraz başım ağrıyor.Ne uzun rüyaydı öyle.Hala etkisindeyim.Bir hayat gördüm.Bana benziyen bir insanın hayatı.Ama o rüyadaki ben değildim ki.O hep başkalarının hayatını yaşıyordu.İpi başkalarının eline vermişti.Anlayamamıştı bu hayat onun.Başklarının değil.Farkettiğinde ettiğinde ise onun gibi bir sürü insan vardı.Çoğu kendine ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mesut'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-06-2010, 02:53 PM   #151 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

5.gün
Uykumdan uyanıyorum.Biraz başım ağrıyor.Ne uzun rüyaydı öyle.Hala etkisindeyim.Bir hayat gördüm.Bana benziyen bir insanın hayatı.Ama o rüyadaki ben değildim ki.O hep başkalarının hayatını yaşıyordu.İpi başkalarının eline vermişti.Anlayamamıştı bu hayat onun.Başklarının değil.Farkettiğinde ettiğinde ise onun gibi bir sürü insan vardı.Çoğu kendine benzetmeye çalışıyordu.Başarısızlık yüklüyordu.O bişeyler yapmaya çalışsa başaramazsın diyorlardı.Engelleyiciler iş başındaydı.Haa ordaki çocuk hep aynı hataları tekrarlıyordu.Sonuç yine aynı olaylar aynı insanları olumsuzlukları kendine çekiyordu.Bu aynı çocuğu olanların onları hastalanmazsın diye dışarı çıkarmamasına benziyordu.Ama o çocuklar güzel hava da dıaşrı çıktığında hastaalnıyordu.Çünkü bağışıklık sistemi güçlenmemişti.Anne babalar haklıydı kendince.Ne diyorlardı milletin çocuğu sabahtan akşama kadar dışardaydı onlar hastalanmıyor ama biz herşeyi yapıyoruz hastalanıyor diyorlardı.Hayatta ancak düşe düşe olgunlaşıyorsun,risk ala ala olgunlaşıyorsun,hata yapa yapa tecrübe kazanıyorsun,başarısız ola ola başarıyı öğreniyorsun ve dışarı çıka çıka bağışıklığın güçleniyor.Engelleyiciler öyle görmüştü.Onlara öyle öğretilmişti.Biz babadan böyle gördük diyorlardı .Kendisi başaramamışsa diğerleri de başaramazdı.Hemen dirençlerini kırmaya çalışırlardı.Bu hayatın kişiye özel tahsis edildiğini unuturcasına.Sen yaşamıyorsan bırak ben yaşayacam :) kendim olarak uyandım.Nelerim olduğunu baktım.Yüreğim vardı sonsuz sevgi üreteceğim,aklım vardı eninde sonunda doğru yolu bulmamı sağlayacak olan.Eee daha nolsun.Nedir bu şikayet diyorum uyandım kötü bir rüyaydı.Ama ders dolu bir rüya.Bugün ne güzel birgün...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2010, 07:40 PM   #152 (permalink)
Yüzbaşı

745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

6.Gün

Bir bankta oturuyoruz.Sen başını omuzuma dayamışsın.Denizi seyrediyoruz.Ellerimiz sevgiyle birbirine kenetlenmiş.Martılar uçuyor.Sana gece gördüğüm rüyamı anlatıyorum.Rüyamda gördüğüm dünya çok farklı bir dünya.Bu dünya da yaşam kaynağı sevgi.Gökten sevgi yağıyor.Onu içtiğimizde mutlu oluyoruz.İçimiz sevgiyle dolu.Herkes birbirine selam veriyor.Yardım ediyor.Kimse kimseyi küçümsemiyor.Herkes eşit.Para diye bişey yok.Kimse kimseye gösteriş yapmak zorunda değil.Sevgiler gerçek.Kimsenin kalbi kırık değil.Çevre çok temiz.Her taraf yeşil.Hayvanlar da mutlu.Böyle bir dünya.Birden rüyamdan uyanıyorum.Yüzüm de tebessüm dolu.Ne güzel rüya görmüşsün diyorsun.Ve bana hayat biziz.Dünya bizi.Biz dünyayı nasıl görürsek dünya öyledir.Biz dünyayı sevgi olarak görelim.Sevgi hep bizi bulacaktır.İkimizde yüzümüze gülümsüyoruz...
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 12:30 AM   #153 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 74
25 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pericem is an unknown quantity at this point

rüyandaki gibi hayat bayram olsa..
pericem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 05:24 PM   #154 (permalink)
Yüzbaşı

7.gün
Ben mükemmelim.Kendimi seviyorum.Aşığım.Ben dünya ya aşığım.Dünya da sevgime kayıtsız kalmıyor.Sevgisini sürekli gösteriyor.Ben dünyayı sevdikçe dünya daha güzel oluyor.Bendeki güzellikleri ortaya çıkarıyor.Arasıra engeller çıkıyor.Kulağıma fısıldıyor sakın pesetme.Kendin olman için yapıyorum bunlkarı diyor.Bende öğüdünü tutuyorum.Olumsuzluklar yaşıyorum takılmıyorum engelerin üzerinden atlayıp daha güçlenerek yoluma devam ediyorum.Hayat bir armağan.Bana dünyanın evrdiği en büyük armağan.Dünyayı seviyorum kendimi seviyorum...
Alt 22-06-2010, 09:19 PM   #155 (permalink)
Yüzbaşı

8.Gün

Monoton bir gündü.Zamanın ne getireceğini bilmeden yaşamaya devam ediyordum.İşte böyle bir anda karşılaştık.Kendimi işe vermiştim.Sen dükkana gelmiştin.Başımı kaldırmamla bir çift göze takılı kaldım.O an içimde bir sıcaklık oluşmaya başladı.Çok kısa bir zaman gözgöze geldik ama benim için uzun bir zamandı.Noluyordu böyle bana.Sonra gittin sen.ama ben hala o göz göze geldiğimiz andaydım.Yıllar içinde hayatıma kimseyi sokmamıştım.Biraz cesaretsizdim.Sen çok güzeldin.Ya kabul etmese.Neyse korktuğum başıma gelmedi.Hayatımdaydı işte.İnanılmaz duygular içindeydim.Düşünce duvarlarımda hep o vardı.Yanımda değilse bile yüreğime koymuştum onu hep yanımdaydı.Bir fotoğrafını almıştım arasıra çıkarıp öpüp iyi ki varsın bitanem dedikten sonra yüreğime koyuyordum.O an yüzümde bir tebessüm oluşuyordu.Çok tatlı bir tebessüm.Biri görse bu adam aptal mı derdi.Evet aptalım deliyim derdim.Çünkü aşığım.Aşk delilik değilmiydi.Kör gibiydim tek gördüğüm sendin.Dünya da sadece sen ve ben var gibiydik.Diğerleri sanki bizim mutluluğumuz için vardı.Biz sevgiydik.Dünyanın sevgi kaynağı gibiydik.Biz gülüyorduk insanlar gülüyordu dünya gülüyordu.Dünya ya hiç bakmadığım gözle bakıyordum.Sevgiyle bakıyordum olumlu bakıyordum Dünya nasıl da güzelmiş diyordum.Bunca yıl gözümde bir perdeyle yaşamışım sanki.Sen gelmişsin o perde kalkmış.Dünya çok güzel bir yer olmuş.Aşk ölmeden cenneti yaşamak gibiydi.Seviyordum işte dağlara taşlara haykırmak istiyordum.Hani birgün bana mesaj atmıştın.O gün dolunay vardı.Ne güzel ay değil mi demiştin.O an senin de baktığını biliyorum ya bende bakmıştım.Senin gülen yüzünü görmüştüm.Gülen gözlerle aya bakmıştım.Biz bir damlaydık sonra damlalar artmaya başladı.Sevgi paylaşıldıkça büyüdü büyüdü.Göl oldu :)) sen başıma gelmiş en güzel şeysin.Aşk yüreğinin içinde sevgiyle sevdiğini büyütmekti.Çok büyüdün aşkım :)) (kurgudur)
Alt 23-06-2010, 10:28 PM   #156 (permalink)
Yüzbaşı

9.Gün
Kendimi seviyorum.Kendimi olduğu gibi kabul edip seviyorum.Sevgiyle büyüyorum...
Alt 25-06-2010, 09:13 AM   #157 (permalink)
Yüzbaşı

10.Gün
Mutlu olmayı seçiyorum.İsteemidklerime değil,istediklerime odaklanıyorum.Hayat kolay.Herşey istediğim gibi giidyor.Sorumluluklarımı yerine getiriyorum.Takılıp kalmıyorum.Yaşamdan keyif alıyorum.Herşey mükemmel...
Alt 25-06-2010, 09:58 AM   #158 (permalink)
Üsteğmen

Parlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 851
418 Mesajinıza toplam 1,764 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Parlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of light

Alıntı:
kumsal1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
10.Gün
Mutlu olmayı seçiyorum.İsteemidklerime değil,istediklerime odaklanıyorum.Hayat kolay.Herşey istediğim gibi giidyor.Sorumluluklarımı yerine getiriyorum.Takılıp kalmıyorum.Yaşamdan keyif alıyorum.Herşey mükemmel...
Harikaaa..Ne güzel cümleler bunlar,okuyunca içimde bir çoşku hissettim. Mutlu olmaya devam...
Alt 25-06-2010, 02:31 PM   #159 (permalink)
Yüzbaşı

Bugün numune almaya giderken ters dönmüş bir kaplumbağa gördüm.Daha küçüktü hemen baışını ayaklarını içine çekti.Hemen düzelttim ve oradan ayrıldım.Düşündüm de ne kadar bizim hayata benziyor.Yaşıyoruz olumsuz bişey başımıza geliyor ve kaplumbağanın ters dönmesi gibi hareketsiz kalıyoruz.Hayatı seyrediyoruz.Hayat devam etmekte ama biz hala aynı yerdeyiz.İlerleyemiyoruz.O bizi sarsan olaya başka yönden baksak,düzelip yolumuza devam etsek herşey daha güzel olmazmıydı.Hareketsiz kaldığımız için sorunlar içimizde büyüyüp bir girdap gibi bizi içine çekiyor.O halde kararlı olamlıyız.Çırpınıp hemen olumsuzluk yaşadığımızda tekrar başa dönmemeliyiz.Benim yeğenim var daha henüz dört aylık.O günleri dönmek için uğraşıyordu.Evde tekrar uğraşmış.Dönmüş babası annesi çok sevinmiş.Kararlılıkla dönmek istediği için bunu başardı.Bizde yaşadığımız olumsuzlukları kabul edip kaplumbağa gibi hareketsiz kalırız ya da dönüp hayatımıza devam ederiz.Seçim bizim...
Alt 28-06-2010, 08:14 PM   #160 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

harıka cumlelerrr gercektennn ...

senı mutlu gormekk ne guzell

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
günlükler