Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

yeni başladım.

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri yeni başladım. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız aslında çok neşeli , eğlenceli biriyim.birlikte vakit geçirdiğim insanlar hep benim gibi olmak istediklerini söylerler.vurdumduymaz,hiçbişeyi takmayan,komik hep gülen..hiç kötü bişey yaşamadımdı? evet yaşadım.hayatımın dönüm noktası dediğim unutmak istediğim ama hergün uyandığımda suratıma tokat gibi çarpan gerçekleri yaşadım,yaşıyorum bende.yinede kaybetmedim neşemi.bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

yeni başladım.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-02-2009, 04:23 AM   #1 (permalink)
Teğmen

fomenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
12 Mesajinıza toplam 63 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fomenter is an unknown quantity at this point
Standart yeni başladım.

aslında çok neşeli , eğlenceli biriyim.birlikte vakit geçirdiğim insanlar hep benim gibi olmak istediklerini söylerler.vurdumduymaz,hiçbişeyi takmayan,komik hep gülen..hiç kötü bişey yaşamadımdı? evet yaşadım.hayatımın dönüm noktası dediğim unutmak istediğim ama hergün uyandığımda suratıma tokat gibi çarpan gerçekleri yaşadım,yaşıyorum bende.yinede kaybetmedim neşemi.bu belki kendim için değil ailemi arkadaşlarımı kandırmak içn,ağlarsam onlara nedenini söyleyemediğim içindi.böyle böyle öğrendim rol yapmayı.sonra yaptığımı doğru buldum.ağlayıp kendimi perişan etmektense hüznümü hiç yaşamamayı iyi sandım hatta bunu kontrol altına aldım mesela hiç slov müzik dinlemedim beni etkileyen şeylerden uzak durdum fakat sonra nöbetlerim başladım.ortada hiç bişey yokken başlayan ağlamalar titremeler,garip garip korkular...doktora gittim ve panik bozukluk başladığını söyledi.şimdi kendimi serbest bıraktığımı söyleyemem ama en azından yalnız kaldığım zamnlarda bunca zamandır içimde biriktirdiklerimi atmaya çalışıyorum.şimdide burayı buldum.umarım hepimiz içn herşey yolunda gider.hala ümidimi yitirmedim.gün geçtikçe herşey güzelleşecek..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fomenter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2009, 04:32 AM   #2 (permalink)
Teğmen

belginbesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 277
83 Mesajinıza toplam 499 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
belginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nice

Merhaba;

Bişeylerin farkında olup bunlara çözüm aramak, bişeyler yapmaya çalışmak zaten problemlerimizi alt edeceğimizin en önemli işaretidir. Sizi kutluyorum zaten bunu yapmaktasınızsuper
Ayrıca gerçekten hepimiz benzer şeyler yaşayıp, benzer yollardan ama ayrı ayrı geçiyoruz. Yalnız değilsin...
Alt 07-02-2009, 10:14 AM   #3 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhaba fomenter;

Öncelikle yanımıza hoşgeldiniz..

Hepimizin hayatta bazen gelgitler yaşadığı dönemler olur. Önemli olan bu durumdan hayatımızı geliştirecek bir sonuç çıkarabilmek..Daha iyi şartları yaşamak için mücadelemizi kaybetmemek..
Yazınızdan hayata sıkı sıkıya tutunan bir kişilik olduğunuz anlaşılıyor..Neşenizi hiç kaybetmemenizi diliyorum.

Telkinlerin bu anlamda ciddi faydaları var. Etkisini göreceğinizi umuyorum.Ayrıca forumumuz çeşitli konulardaki zengin konu paylaşımıyla da farkındalıklarımızı artırıyor..

Paylaşımlarınızın devamını diliyorum..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2009, 01:38 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

fomenter aramıza hoşgeldin.. bu sitede kocaman bir sevgiyle sarıp sarmalandığını göreceksin, olumlu ve pozitif olmak ne demekmiş nasıl gerçekleşiyormuş gerçekten bunları hissedeceksin,ve gün gelip kendini gerçekten iyi hissettiğinde yine bizim aramızda olacak ve sen de etrafındakilere ışık saçacaksın.. değişim yolculuğunda hepimiz yanındayız, sevgilerle...
yasal06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2009, 01:49 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Renklerin Türküsü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 311
61 Mesajinıza toplam 319 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Renklerin Türküsü will become famous soon enoughRenklerin Türküsü will become famous soon enough

Merhaba hoşgeldiniz..günlüğünüz güzel haberlerle dolsun...

(bu arada ben karşılama yapacak kadar eski bir üye olmamama rağmen..kendi günlüğüme yazacak'' iyi bir haberim'' _çünkü iştahım çok açık ne zaman geçecek bu..?_olmadığından..komiteye katıldım:)....)
Alt 07-02-2009, 04:50 PM   #6 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
Renklerin Türküsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba hoşgeldiniz..günlüğünüz güzel haberlerle dolsun...

(bu arada ben karşılama yapacak kadar eski bir üye olmamama rağmen..kendi günlüğüme yazacak'' iyi bir haberim'' _çünkü iştahım çok açık ne zaman geçecek bu..?_olmadığından..komiteye katıldım:)....)
Sevgili Renklerin Türküsü,

Karşılama yapmak için eski bir üye olmanıza gerek yok..

Bütün üyelerimiz karşılama ve partilere katılabilir,her konuda paylaşımda bulunabilirler..
Ben bu konuda biraz pişkin bir üye olarak şiddetle tavsiye ediyorum..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2009, 05:48 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 977
219 Mesajinıza toplam 1,274 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the rough

Alıntı:
fomenter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında çok neşeli , eğlenceli biriyim.birlikte vakit geçirdiğim insanlar hep benim gibi olmak istediklerini söylerler.vurdumduymaz,hiçbişeyi takmayan,komik hep gülen..hiç kötü bişey yaşamadımdı? evet yaşadım.hayatımın dönüm noktası dediğim unutmak istediğim ama hergün uyandığımda suratıma tokat gibi çarpan gerçekleri yaşadım,yaşıyorum bende.yinede kaybetmedim neşemi.bu belki kendim için değil ailemi arkadaşlarımı kandırmak içn,ağlarsam onlara nedenini söyleyemediğim içindi.böyle böyle öğrendim rol yapmayı.sonra yaptığımı doğru buldum.ağlayıp kendimi perişan etmektense hüznümü hiç yaşamamayı iyi sandım hatta bunu kontrol altına aldım mesela hiç slov müzik dinlemedim beni etkileyen şeylerden uzak durdum fakat sonra nöbetlerim başladım.ortada hiç bişey yokken başlayan ağlamalar titremeler,garip garip korkular...doktora gittim ve panik bozukluk başladığını söyledi.şimdi kendimi serbest bıraktığımı söyleyemem ama en azından yalnız kaldığım zamnlarda bunca zamandır içimde biriktirdiklerimi atmaya çalışıyorum.şimdide burayı buldum.umarım hepimiz içn herşey yolunda gider.hala ümidimi yitirmedim.gün geçtikçe herşey güzelleşecek..
Sevgili fomenter,
Yaşadıklarını, düşündüklerini, duygularını çok fazla bastırmışsın. diğer insanlara karşı takındığın maske seni daha da bir yormuş yıpratmış. Tabii tüm bu biriktirdiklerin, bastırdıkların "panik bozukluk" olarak dışarı çıkıvermiş.
Ağlayabildiğin kadar ağla. Mesela slow müzk dinlemiyormuşsun ya, dinle. Bazen üzülmek, ağlamak iyidir. Bu bilimsel olarak da kanıtlanmış ağlayınca züldüğümüzde salgılanan şeyleri, gözyaşı yolu ile dışarı atıyormuşuz. ağlamanın rahattlamasının nedeni bu. Tabii ağlama sadece bir örnek...
Demek istediğim daha fazla bastırma. Tamam,Yaşanılanları düşünüp düşünüp kafaya çok fazla takmak çok kötü ama bastırmak da en az onun kadar kötü.
Önemli olan yaşanılannlardan bir ders almayı başarabilmek. İnan bana en kötü şeyde bile bir hayır var. Sanırım bu bir kozmik yasa ya da ilahi bir mucize...
Bu arada sakın akıl verdiğimi falan düşünme. Senin yaşadıklarını birebir yaşadım. Daha yeni yeni kendime geliyorum. Hep bastırdım, o şeyi düşünmemeye çalıştım. Başkalarına karşı güleryüzlü, melek, vurdumduymaz maskeleri taktım. Ne mi oldu bastırdıklarım bir anda fışkırıverdi, patladım adeta ve soluğu psikiyatristte aldıım. Beni tanıyan herkesin tepkisi hemen hemen aynıydı: "Ne oldu bu kıza?Ne kadar da aldırmaz ve mutlu görünüyordu?"
Bir de telkinleri aksatmadan dinlemeye devam et. İnan bana işe yarıyorlar...
gökçe y. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2009, 02:34 AM   #8 (permalink)
Teğmen

12 Mesajinıza toplam 63 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Smile :)

hepinize teşekkür ederim yalnız olmadığımı hissettirdiniz çok sağolun :) ben hiç birzaman yitirmedim ümidimi.en çok bu huyumu seviorum:)
Alt 08-02-2009, 03:18 AM   #9 (permalink)
Teğmen

ya içimden ağlamak gelio :(
Alt 20-02-2009, 05:20 AM   #10 (permalink)
Teğmen

slm.. uzun zamandır yazamıorum çünkü acaip yoğundum.işle ilgili değil ama :) gezmekten fırsat bulamadım. :) ama otobüste,durakta,uyurken,yemek hazırlarken her fırsatta dinledim müziğimi(telkin diyesim gelmio o zman kendimi çıldırmış psikopat gibi hissediyorum:) neyse çok fazla inanarak başlamadım çünkü etkileri olarak okuduğumda burda yazılanları işte ne bilim dik durmaya başlanıo daha neşeli,pozitif,rahat vs. söleniodu ben zaten öle biriyim(görünüşte:).ama sıkılmadım inandım.farkettimki zaten yaptığım şeyleri daha bi emin yapıorum mesela ben ezelden beri dik durup dik yürürüm ama bunu(nasıl ifade edeceğimi bilemedim :) daha içimden gelerek yapıorum.herneyse anlatamadım ama kendim nası olduğunu biliorum:) iyiyimmm:) i am fine :) es gehts mir gut :)

Bookmarks

Etiketler
basladim., yeni