Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Özlem'in günlüğü :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/227037-ozlemin-gunlugu.html)

özlem35 02-02-2009 02:19 PM

Özlem'in günlüğü :)

Herkese merhaba, bu harika siteyi keşfetmemin 7. günü 956k ben çok karamsardım aman yine olmuycak, neden ben hiç mutlu olmuyorum, hep beni mi bulur böyle terslikler diye sürekli kendi kendime ve hatta çevremdekilerede bunu söyler dururdum, böyle olduğum sürecede gerçekten de terslikler hiç yakamı bırakmıyordu ta ki bu siteyi keşfedene kadar.
Yine evde oturmuş kara kara bütün olumsuz şeyleri düşünüp oturup ağladığım bigündü internette dolaşırken nasıl oldu, nereye girdim de bu site karşıma çıktı inanın bilmiyorum. Çok ilgimi çekti hemen üye oldum, yapılan yorumları okudum, çok olumlu ve güzel şeyler vardı içimde bir heyecan ve mutluluk belirdi sanki, güzel şeyler olacağını hissettim.. daha sonra telkinlerden kendine güven dikkatimi çekti önce,dusun2 çünkü kendime güvenmiyordum, umutsuzdum çekingendim, neden olmasın dedim herkes olumlu şeyler yazmış, denemeliydim bunu.. sadece "kendine güven su sesi telkinini indirdim" başladım dinlemeye...
bir yandan da yatağıma uzandım, o su sesi öyle güzel geliyordu ki, uyumuş kalmışım. O kadar deliksiz ve güzel uyumuşum ki uyandığımda yeniden doğmuş gibiyidim, belki uykuya çok ihitiyacım vardı o an biliyorum ama kesinlikle o telkin beni çok rahatlattı, bunun üzerine bütün telkinleri indirdim music45 nasıl dinlemem gerektiğine baktım, önce ego ve suçluluk telkinleri dinlemek gerekiyormuş, listeme onları ekledim .. bütün gün dinledim fakat biraz baş ağrım oldu, gece yatıncada mp3 player de dinledim.. ertesi gün yine devam ettim.. artık uyanır uyanmaz ilk işim telkinleri açmak oluyor sevincli kendimi o kadar alıştırdım ki bu telkinlere dışarı çıkarken de mp3 player takıp öyle çıkıyorum yani sürekli dinliyorum.... smileydance
kendimde ciddi ciddi gelişme farkettim artık ağlamıyorum, mutluyum içimde huzur var ve herkesi affettim gerçekten eskiden beni üzmüş ve çok canımı yakmış kişiler bile aklıma gelince gülüp geçiyorum kendimdeki bu değişime ben bile şaşırıyorum alk78
Bugün telkinlere yenilerini ekledim, daha uzun süre dinlemek gerekiyor belki ego ve suçluluk telkinlerini ama ben kendimde işe yaradığını farkettiğim için başka telkinlerde eklemek istedim... şuan listemde ego ve suçluluk hala duruyor yanına zinde uyanma, erteleme, kendine güven ve başkalarının görüşlerini önemsememe telkinlerinden ekldim çok abartmamışımdır umarım y789 kendi kendime nasılda karartmışım günlerimi şaşkın hayatın gerçekten çok güzel ve yaşamaya değer olduğunu hissetmeye başladım.. gelişmeleri yazmaya devam edicem... sitede emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum... t678

Belgin ∞ 02-02-2009 02:39 PM

Merhaba özlem35.

Şöyle bir geçiyordum uğradım y789

Günlüğün en güzel haberlerinle dolsun taşsın dilerim. Ufak bir güldürmece de eklerim, sonra tekrar gelirim sevincli

http://www.arkamarka.com/blog/upload...ilignlkjn9.jpg

Sevgiler.

özlem35 02-02-2009 02:44 PM

iyi dileklerin için teşekkür ederim redflowers ne iyi ettin uğradığına actionsmileO0

perilice58 02-02-2009 03:24 PM

Merhaba özlem

Kendini geliştirmek adına attığın bu adımda sana başarılar dilerim... Buraya bizlerde geldiğimizde senin gibiydik fakat her geçen gün öğrendiklerimizle telkinleri bıkmadan usanmadan dinleyerek çok yol aldık.. Seninde bu adım attığın yolda bıkmadan usanmadan yürüyerek kendi mucizelerini yaşayıp hayatın mucizelerine tanıklık etmeni temenni ederim.. Yeni günlüğün hayırlı olsun içinde sevgi tomurcukları açsın... Hoşgeldin aramıza ...

SEVGİLER

MuminOKAN 02-02-2009 03:32 PM

hoşgeldiniz.
mutlu paylaşımlar. sapkal89

özlem35 02-02-2009 03:52 PM

perilice58 ve mumin Okan çok teşekkür ederim ikinizede... t678

m_k 02-02-2009 09:59 PM

sevgili özlem bende yeni üyeyim,bende öylesine uğradım çok hoşuma gitti.suçluluk telkinlerini dinlerken unuttuğum bir çok şey aklıma geldi hepsini bağışlamayı düşünüyorum.sevgiyle kalın

özlem35 02-02-2009 11:17 PM

sende hoşgeldin m k actionsmile telkinleri dinlemeye yeni başlamışsın dilerim sende aradığın huzuru bulursun, ben buldum.. art56art56 sevgiler...

Renklerin Türküsü 03-02-2009 12:32 AM

bravo 7 günde bunca etki..yok ya ben bişeyi yanlış yapıyorum sanırım:)))

özlem35 03-02-2009 01:44 AM

Ben dinlemeyi biraz abartıyorum sanırım y789 ondan olabilir, gerçekten çok dinliyourm...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:47 AM.