Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Ince Ince Yasemince...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Ince Ince Yasemince... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız benım yasadıgım yer de var alternatıf tıp orneklerı , fızyoterapıste gıttım ben, fızyoterapı dısında bu kemıklerle yapılan uygulamayı yaptılar ben de, hakıkaten etkılı ve cok cıddı muayene ucretı alıyorlar 50 eurocuk , bana yapan egıtımını hawaıı unıversıtesınde almıstı , ıse ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Ince Ince Yasemince...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-08-2007, 08:30 PM   #31 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ince Ince Yasemince...

benım yasadıgım yer de var alternatıf tıp orneklerı , fızyoterapıste gıttım ben, fızyoterapı dısında bu kemıklerle yapılan uygulamayı yaptılar ben de, hakıkaten etkılı ve cok cıddı muayene ucretı alıyorlar 50 eurocuk , bana yapan egıtımını hawaıı unıversıtesınde almıstı , ıse yarıyor gercekten de

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2007, 01:13 AM   #32 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasemince is an unknown quantity at this point

Alıntı:
25emel Nickli Üyeden Alıntı
anladım hayatım karışık deil türkiyede yok malesef ben diplomam olsun istiyorum.reiki ile başladım ben 44 baya dikkatimi çekiyor bu konular oldum olasıı
bende suan diplomam olsun diye ugrasiyorum ..bu egitimi gördükden sonra reikiyi secebilir kkurslar ve seminerlere katilip onunda diplamasi alip uyguluyabilirim anca..inan bu iki senin cabucak bitmesini ve elime diplomami almayi cok istiyorummmm
yasemince isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2007, 01:17 AM   #33 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
tresor Nickli Üyeden Alıntı

benım yasadıgım yer de var alternatıf tıp orneklerı , fızyoterapıste gıttım ben, fızyoterapı dısında bu kemıklerle yapılan uygulamayı yaptılar ben de, hakıkaten etkılı ve cok cıddı muayene ucretı alıyorlar 50 eurocuk , bana yapan egıtımını hawaıı unıversıtesınde almıstı , ıse yarıyor gercekten de
senin yasadigin yer ??? o kemikleri catirdatma cok ilginc ya görüntü olarak birazz ighhh denilecek kadar var bu adam ne yapyior böyle kadinin kafasini koparacak aggh bide catirdadi ah giti güzelim kelle ama cok rahatlatiyormus dneyen arkadaslar söyledi ben henuz cesaret edemedim alamnyada yani benim yasadigim yerde artik alternativ tip ücretlerini saglik sigortasi üstleniyor ama sanirim onunda belli sartlari var
Alt 17-08-2007, 01:45 AM   #34 (permalink)
Teğmen

bugun eft ,alternativ tipla ilgili birde kizima konsantre ile kitablari aldim son zamanlarda kafayi kitablardn kaldiramiyorum dedim bi film kiralayim..filmcide cok gezindim asagilarda duran bi film dikkatimi cekdi ... beyaz önlüklü bir adam vardi dedim alayim bunu ögretmenimde tavsiye ediyor tipla ilgili filmler izlemeyi neyse elime aldim aaaaa robert de niro ve robbin williams ok dedim iyi bir secim ...yaaaa cok keyifli sürükleyici bir filmdi zeit des erwachens türkcesi sanirim uyanma zamani olabilir youtubdan aradim buldum ve eklyiorum mutlaka izleyin ben izlerken bogazim dügümlendiii

[youtube=425,350]
Alt 17-08-2007, 01:50 AM   #35 (permalink)
Teğmen

aaaa bugun birde beethoven mozart ve von bachin cdlerini aldim ya aslinda ben sanat müzigi yada klassk hic mi ama hic dinlemezdim genelde türkü dinlyiordum teklinlerden sonra bu müzik dalina merak sardi ablam ve yegenlerim cok gülüyorlar ya giygidi giygidi bu ne yasemin neoldu sana diyorlar
Alt 21-08-2007, 01:38 AM   #36 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

şöyle 1 hafta uzak kalmak istedim yasemin uçmuşsun maşallah sana valla
harika devam et keşke Türkiye içinde böyle şansımız olsa ama maalesef çocuklarımızın döneminde olur artık inşallah onlar yaralansın bari 44
Alt 23-08-2007, 02:39 PM   #37 (permalink)
Teğmen

evettt bayadir yazmiyordum günlügüme salonu badana yaptim neden bende bilmiyorum koyu yesildi beyaza boyadim simdilik beyaz duvarlar kullanayim...telkinleri dinlyiorum neye ihtiyacim olursa onu dinlemeye devam ediyorum ..kararlarim daha net iafadelerim cok kararli gelyior bana dik yürümeye calsiyorum simdlik cok iyi gidiyor hersey dersleride kavrayabildim ilk günler cok zor gelmisti derslerim agirlasiyor ve yogunlaiyor kitablara kafayi gömüyorum birde bakmisim sabah olmus günlük telas zaten devam ediyor cocukalri okula yolla geri kresden al yemek yap surayi topla ders calis kütüphaneye git vs derken günlerin gectigini farketmiyorum bile ..basimda bi halbur sorun var aslinda suan cok depresiv olmam gerekir ama olmuyor yani telkinlerden mi bilmiyorum esimle sürekli sorun yasayan biriyim önceleri aglar üzülür tavir yapardim simdi öyle degilim nasil anlatsam aslinda sorun büyük ama ben cok normalmis gibi davraniyorum ya bu durumu anlatacak kelime bulamiyorum .. ama bi tuahfim iste cok takmiyorum aldirmiyorum öyle bisey oldum iste artik telkinlerdenmi yoksa yogunlukdanmi bilemiyorum .... dusun
Alt 23-08-2007, 03:31 PM   #38 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
yasemince Nickli Üyeden Alıntı
evettt bayadir yazmiyordum günlügüme salonu badana yaptim neden bende bilmiyorum koyu yesildi beyaza boyadim simdilik beyaz duvarlar kullanayim...telkinleri dinlyiorum neye ihtiyacim olursa onu dinlemeye devam ediyorum ..kararlarim daha net iafadelerim cok kararli gelyior bana dik yürümeye calsiyorum simdlik cok iyi gidiyor hersey dersleride kavrayabildim ilk günler cok zor gelmisti derslerim agirlasiyor ve yogunlaiyor kitablara kafayi gömüyorum birde bakmisim sabah olmus günlük telas zaten devam ediyor cocukalri okula yolla geri kresden al yemek yap surayi topla ders calis kütüphaneye git vs derken günlerin gectigini farketmiyorum bile ..basimda bi halbur sorun var aslinda suan cok depresiv olmam gerekir ama olmuyor yani telkinlerden mi bilmiyorum esimle sürekli sorun yasayan biriyim önceleri aglar üzülür tavir yapardim simdi öyle degilim nasil anlatsam aslinda sorun büyük ama ben cok normalmis gibi davraniyorum ya bu durumu anlatacak kelime bulamiyorum .. ama bi tuahfim iste cok takmiyorum aldirmiyorum öyle bisey oldum iste artik telkinlerdenmi yoksa yogunlukdanmi bilemiyorum .... dusun
Özellikle ego güçlendirici telkinin boyle bir etkisi olduğunu bir çok üyemiz belirtti.Daha önceden kolayca yıkılabileceğiniz üzülebileceğiniz olaylara karşı çok daha sakin olabiliyor ve kendinizi eskisi kadar kolay depresif ve kötü hissedemiyorsunuz...
Oldukça sevindirici boyle etkileri kisa sürede hissetmeniz...
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2007, 11:57 AM   #39 (permalink)
Teğmen

bugun aksam okul var ama hicc gidesim gelmiyor cok yorgunum haftasonu dolap tasiyip kurdum hemde kendi basima simdi agrilarini cekiyorum telkinlere devam ediyorum ...muzik zevkim tamamen degisti klassk ve rock dinlyiorum dusun önceden koyu bir neset ertasi hayrani olan ben alla alla kendime buaralar hayret ediyorum ya ablam zaten anlamaya calisiyor ..yasemin neoldu sana diyor biraz bahsettim ablama burdaki konulardan ama ablam töbee töbeee degince kapadim hemen konuyu ..kendimi cok iyi hissediyorum ..kararli ve kendinden emin ..rotami belirlemis kaptan gibiyim istikrarli ve hedefe ulasmanin keyfi icerisinde... annem ariyor sürekli sorunlardan bahsediyor.. ya ciddi olmam mümkün degil ya gülüyorum yada baska konu aciyorum annemde kem küm edip kapatiyor super ya buarada gecen gün kizim okuldan geldi ama aglamkli bi sekilde anne bisey diyecegim ama neolur kizma dedi dedim yok kizmam kizim gercekdenmi anne dedi evet kizim kizmam sen söyle anne ögretmenimin yazdigi kagidi oku aldim ve okudum annnnaaaa kizim kopya cekmis shoockkk oldum ama icimden gülmek geldi tipki annesi masllah hick demis burnumdan düsmüs diye gecirdim icimden tabiki kizima kopya cekmenin diger ögrencilere karsi adil olmadigini falan anlattim göbegim catlati ama yaaaaa ya ne zormus icimden aaa kizim hadi kopya cekiyorsun bunu anlyiorumda niye yakalniyorsun diye gecirdim testi yeniden yazmak zorunda kalmis ve sonuc husran simdi ana kiz ders calisiyoruz cok calismamizz lazimmmm
Alt 27-08-2007, 12:21 PM   #40 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

allahım ya kopya cekmenin bi adabı var kesin yüzü kızarmıştır ya ben olsam ona tüm yöntemleri anlatırdım bu yüzden allahım bana çoluk çocuk nasip etmedi henüz hele sen bi akıllan sonra çocuk falan
e hadi size allah zihin acıklıgı nasip etsin
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks