Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   ANGELİN KANATLARI ÇIKIYOR :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/1615-angelin-kanatlari-cikiyor.html)

angel2030 14-07-2007 05:20 PM

ANGELİN KANATLARI ÇIKIYOR :)

Yaklaşık 15-20 gün önce dinlemeye başladım telkinleri. İlginçtir artık “kaç gün oldu, günde kaç saat dinliyorum” diye düşünmüyorum bile. Temmuzun ilk haftası tatile gitmiştim 1 hafta dinlemedim sadece. Gelir gelmez ilk işim tam gaz dinlemek oldu. Ama artık “fayda eder mi” diye düşünmüyorum yada bağımlılık hissetmiyorum dinlemezsem her şey eskisi gibi olacakmış korkusu da yok. Sadece ney sesini duymak zevk veriyor onun için dinliyorum. Gün geçtikçe kendimi küllerinden yeniden doğan zümrüdü anka kuşu gibi hissetmeye başladım. Her geçen gün kendime olan güvenim katlanarak artıyor. Gözlerimin gülüşü dudaklarıma yansıyor artık. Dün akşam bir düğüne gittik eşimle (bahsetmedim hiç ama eşim oldukça çapkın ve benim dışımdaki tüm bayanlar onun için güzeldir ve “işte kadın dediğin bu, ben neyim ki” diye düşündürür insanı. Yani onun yanında kendimi inanılmaz çirkin, içi geçmiş 60 yaşında gibi hissederim hep. ) Dün akşam her zamanki gibiydim yani düğün için özel bir şey yapmadım kuaföre dahi gitme ihtiyacı duymadım, ve ilk defa eşim kime bakıyor kimi kesiyor diye hiç düşünmedim, aslında umurumda da değildi doğrusu, çünkü ben kendimi o düğünde kül kedisi gibi hissediyordum ve kendimi öyle görüyordum, bunun doğru olup olmaması da umurumda değildi önemli olan benim ne hissettiğimdi.
İş hayatına gelince asıl fırtına burada kopuyor, hikayemde telkinlerden önce nasıl olduğumu anlatmıştım size. O embesil yaratık yok artık yine eskisi gibiyim tuttuğumu koparmaya başladım buna çok seviniyorum sesim her geçen gün daha güçlü çıkıyor artık. Yapmam gereken hiçbir şeyi ertelemiyorum artık. Yapmam gerekeni yapılması gerektiği gibi yapıyorum. Sorunlar benim için eğlenceli bir hal almaya başladı. Sorun çıktıkça çözüyorum çözdükçe daha çok eğleniyorum. Artık kendimi hiç kasmıyorum.
Şu bir gerçek ki bize dokunan sihirli bir değnek yok sadece içimizdeki gücü keşfettik ve Allahın izniyle o gücü kullanabiliyoruz. Burcumunda dediği gibi bizim dallara ihtiyacımız yok artık. Ben bir Zümrüdüanka kuşuyum ve BENİM KANATLARIM ÇIKIYOOOORRRRR

25emel 14-07-2007 05:36 PM

Ynt: ANGELİN KANATLARI ÇIKIYOR :)

25889 harikasın ya bunları duymak çok güzel bizler evrenin tüm renklerini ustaca üzerimizde taşıma kabiliyetine sahip güçlü ve güzel varlıklarız bunun farkına varıp kullanabiliyor olmana çok sevindim.
http://myimgs.net/images/nrud.jpg

YAZGÜLÜ_81 16-07-2007 04:32 AM

Tek kelimeyle bravo sana ve ne şanslısın ki bu kadar kısa bir sürede etkisini çok açık bir şekilde görmüşsün telkinlerin,içindeki seni ortaya çıkarmışsın, hep böyle olman dileğiyle sevgiler. 25889 art56art56

elif2 16-07-2007 07:34 AM

angel merhaba ...senin yasadigin doneme benzer bi donemde ben yasadim...busene basindaydi gecis donemi..oglum 4 yasinda ve ben dogumdan birgun sonrasi ve tam 3 sene kendimi oyle bir havaya soktumki sanki birden yaslandim,birden her yerim agirmaya basladi (onceden spor yapan ben kipirdamaya bile useniyordum) neydi beni buhale getiren cevap BEN kendim
bu sene yilbasina yakindi ögut veren hikayeler diye bir kitap okudum
kitapta cok yasli bir adamin o yasta bircok spor dalinda madalyalar aldigini
bir kuru temizleme firmasinda son gaz calistigi anlatiliyordu
ona bu yasta bu dincligin dinamikligin nerden geliyor diye soruyorlar
adam benim hic vaktim olmadi yaslandimmi diye dusunmeye
kendini yaslandiran insandir ...diye devam eden bir hikaye
dogruydu ben boyle degildim,3 sene yasadigim cekilmez hayattan cok cabuk kurtuldum
insallah telkinlerlede daha iyi yere gelicez
esimin kiskandigim donemde o 3 sene icindeydi,su an senin gibi epey ilerleme kaydettim ve amaaaan o beni kiskansin diyebiliyorum k8908 hismiley

angel2030 16-07-2007 10:18 AM

Kızlar harikasınız, Emel resim yine mükemmel.
Elif doğumdan sonra aynı olayı bende yaşamıştım ama ben çok çabuk atlatmıştım onu. Ancak bu sefer ki yaklaşık 4 yıl sürdü tam bir kabustu, çok şükür bitti artık geride kaldı blissy

angel2030 16-07-2007 12:32 PM

Bazen ben bile kendime şaşıyorum çevremdekiler ne yapsın khkh56. Dün akşamdan itibaren içimde bir sıkıntı bir sıkıntı anlatamam deli olacaktım, kendi kendime sürekli güzel ve olumlu şeyler söyleyip kendimi iyileştirmeye çalışıyordum. Coşkunun günlüğünü okudum olmadı, hayalin günlüğünü okudum olmadı, burcunun günlüğünü okudum yine olmadı. Tam bu arada uzun zamandır görüşmediğim bir müşterim geldi. Adam nasılsınız der demez ben bir konuşmaya başladım sormayın bülbül gibi şakıyordum ses bir çıkıyor göreceksiniz. Suratımda sürekli bir gülümseme. Adamcağızın bakışı hala gözlerimin önünde khkh56 . Anlam veremedim ama galiba iç huzurumuz güven ve neşemiz hep içimizde en ufak bir sebeple dışarı çıkabiliyor artık blissy

BURCU GELEGEN 16-07-2007 06:04 PM

Angel tüylerim ürperdi ama mutluluktan harikasın ya çok güzel bir deneyim yaşamışsın eşinle değişimi yakalamak harika birşey bende bir süredir yaşadığım dalgalanmayı atlattım 44

pisimbat 16-07-2007 07:35 PM

sevgili angel ben 40 sende şunu öğrendim hoş 40 yılın 30 çık kalan son 10 yıl içinde şu an anlatamayacağım belkide en zor durumlarda kaldım özgürlüğüm kısıtlandı ama önemli olan ruhumun özğür olması idi ve ben bunu başarı ile geçtim zorluklar ile içimizdeki gücün farkına varıyoruz ve her zorlukta dahada büyüyor ve güçleniyoruz

hayalayaz 17-07-2007 01:22 AM

kızlaar kızlar canım balım kızlar..
küçük dağları biz yarattık büyük dağlar babamızdan miras kaldı..bu evrende eşimiz benzerimiz yoooook...evrenin en muhteşem varlıkları biziz...allah bizi özene bezene yaratmış..ayyy gaza geldim..ama uykumda geldi. ayıp sööölemesi iki gündür izmir toplantısı vardıda..ben sizi seviyorum, hepinize iyi geceler saygılı sevgiler.

csk 17-07-2007 09:07 AM

güzel gelişmeleri okumak sabahları büyük motivasyon oluyor.

tebrikler.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:35 PM.