Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   kıskandım sizi..bende yazcam bananeee (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/1529-kiskandim-sizibende-yazcam-bananeee.html)

nilgün07 02-07-2007 09:48 AM

kıskandım sizi..bende yazcam bananeee

günaydın hepinize..bu bölüme girmemiştim hiç akşam yazdıklarınızı okuyunca içten yazılarınızı samimiyetinizi kıskandım...ne kadar hasretim biliyormusunuz karşılıksız içten bir dost selamına...sizler kadar seviyeli candan insanları tanıdığım için çok mutluyum...tşk ediyorum binlerce bu siteyi kuran emek harcayanlara....

BURCU GELEGEN 02-07-2007 09:50 AM

Ynt: kıskandım sizi..bende yazcam bananeee

Hoşgeldin nerede olursan ol bizleri düşün ben öyle yapıyorum inanılmaz güç veriyor. s456

nilgün07 02-07-2007 09:55 AM

gerçekten burcucum sizlerin güçlü olduğunuzu birşeyler başarmış olduğunuzu düşünmek bana kuvvet veriyo

nilgün07 02-07-2007 10:00 AM

15 gündür dinliyorum telkinleri.bir haftadan sonra suçluluk duyguları telkinini dinlemekten vazgeçtim.sataşacak yer arıyorum kendi kendimi yiyip bitirmek üzereyim çünkü...şimdi biraz daha rahatım içimde biraz hafiflik ve rahatlama var (arada bir gelen ağlama krizlerini saymazsak )bazı şeyler daha net düşünebiliyorum.sizleri ve bu siteye emeği geçen insanları çok seviyorum

hayalayaz 02-07-2007 10:12 AM

bizde seni seviyoruz güzelciğim
hoş geldin..bunlar ilk etkiler,dirençler..hepsiciği geçici, ömrüne güneş doğdu..heberin varmıııı..saygılı sevgiler

nilgün07 04-07-2007 01:15 PM

bugün 20 gün oldu müzikleri dinlemeye başlayalı..dün yazmak içimden gelmedi akşama kadar evde özürlü bir çocukla uğraşarak boğularak geçirdim...sosyal hizmetler ayın 15 ine gün vermişti bekleyeceğim çaresiz diye kendimi kendimi teselli ediyordum.akşam eşim geldi onunda yapacak bir şeyi yok.anneye gönderemiyoruz bakmıyor ilgilenmiyor...neyse sabah tel açtı.yolda öğrenci servis aracı görmüş özürlüler rehabilitasyon eğitim okulunun eğitim aracıymış hemen tel ini almış.okulun müdürü çıkmış.müdür o kadar ilgiliydiki evi aradı konuştuk hemen getirin beklemenize gerek yok elinizde raporunuz var nasılsa dedi.ahhh nasıl sevindim bilemezsiniz yanımda olsa kadını sarılıp öpecektim...hani bi laf vardır"kişi bunalmayınca hızır yetişmezmiş"birazdan gideceğiz okula.inş konuşmayı bari öğrenirde biraz rahatlarız hırçınlığı gider.görüşürüz yineeee

hayalayaz 04-07-2007 08:37 PM

inşallah işler rayına oturuyordur balım..sakin ve huzurlu ol..

BURCU GELEGEN 04-07-2007 10:40 PM

Ohh bu da bir gelişme inşalalh herşey yolunda olacak

YAZGÜLÜ_81 05-07-2007 12:21 AM

her gecenin bir sabahı vardır

dennise 05-07-2007 11:08 AM

Senin adina cok sevindim Nilgun sung66
Her sey cok guzel olacak

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:43 PM.