Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Tresor'un gunlugu- 6.gun (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/1274-tresorun-gunlugu-6gun.html)

tresor 06-05-2007 10:51 AM

Tresor'un gunlugu- 6.gun

Herkese merhaba,

Bu hafta isten izin almıstım,( iş arama izni olduğunu belirtmek isterim, normalde 1,5 ay önce sebebsiz işten çıkarıldım, iyi ki de çıkarmışlar diyorum kendime geri dönüyorum :) ) telkinleri aksatmadan gündüz ve uyurken dinlemeye devam ediyorum, kendimde gördüğüm değişim bile mutlu etmeye yetiyor.Gece yatarken kilo ve ego ile ilgili telkinlere devam ettim. Sabah 4.30 da uyanmaya basladım, gerçi erken kalkıyordum ama uyandığımda zinde kalktığım için durumdan şikayetçi değilim. Erken kalkıp okuma listemdekı kitapları okumaya devam ettim. 2. ve 3. gun hissettiğim baş ağrısı yok oldu.Sucluluk telkinine tekrar başladım dünden beri kendine güven telkinini listeme ekledim. Evden çıkmaya üşenirken sabah aksam 2 saat spora gidiyorum sanırım biraz vermeye de başladım.
Etrafımdan aldığım en güzel tepki ise dik yürümeye başlamam ile ilgili.. kızım dik yürü !!! sesını duymamak ne kadar hoş ... Ayrıca bir iş arkadaşım dün benden hiç olmayacak birşey yapmamı istedi. Hiç tereddütsüz HAYIR diyebildim. Normalde insanlara yardım etmek için fedakarlık eden ben, bu kadar rahat hayır diyebildiğim için kendimi tebrik ediyorum.
Bu arada sadece telkinlerle sınırlı kalmayıp, imgeleme ve içe dönük konuşmalarıma da devam ediyorum. Bu değişimi diğer kaynaklarla desteklemek davranış değişikliğini hızlandırıyor. Benım deneyimim bu yönde. Telkinler bende katalizör etkisi yaptı .

herkese iyi pazarlar....

lalezar 06-05-2007 06:13 PM

Ynt: Tresor'un gunlugu- 6.gun

Tebrikler Tresor...harika hızlı ilerleme var süpeeeeerrr....
Lerzan ,öyle sevdim ki bu ifadeni ,ruhumuz sevinmeyi öğreniyor,ne tatlı geliyo kulaga ya..
Ben de artık kendimi zindanlara kapatmamaya karar verdim..Ancak bakıyorum bazen yaramaz ben gidip o zindana kapatıyo kendini-manen elbet-,bi bakıyorum içerdeyim...hoppalaaaaaaaaaa..nası geldim ben buraya gene.çık kızım şurdan..hadi canım hadi yaylan..bak hava ne harika..zihnimdeki zindanlara kilit vurdum ebedaaa...hatta havaya uçurdum... 44 44

tresor 06-05-2007 11:54 PM

bır seyi eksik yazmısım, bu foruma yazan herkes gercekten cok icten ve samimi, icinizdeki sevgiyi dısarıya da yansıtıyorsunuz, bu da bana dıger bır motivasyon unsuru oldu , herkesin kendını sınırlamadan hıssettıklerını yazması dıger ınsanların motıvasyonunda ve dusunmelerınde etkılı olduklarına emınım..gelismem ile ilgili yaptıgınız yorum ıcın cok tesekkurler ...

hayalayaz 07-05-2007 10:37 PM

tebrikler tresor
inşallah daha iyi günlere daha mutluluk veren değişimlere kısa sürede ulaşırsın.ben sana bu güzel yolda daha büyük bir cesaret ve şevkle ilerlemen için ULLTREYA diyorum.(Bu kelime cesaretle ileri demekmiş.hristiyanlar 700 kilometreden fazla bir mesafe olan hac yolunda rastladıkları, yayan yürüyen hacı adaylarına böyle sesleniyorlarmış onu yüreklendirmek için,bende yaşam yolumda daha bir cesaretle ileleyebilmek için yıllarca kendime söyledim) sevgiler.

tresor 08-05-2007 02:29 PM

Merhaba arkadaslar,

Benım hayatımda mucizeler basladı, hala inanamıyorum, 2 gun once yururken genclık merkezının camında bır ılan gordum. Yalnızca yaz ıcın part tıme ıngılızce egıtmenı bakıyorlardı. Bu arada benım hıcbır formasyonum yok , ama ingilizceme guvenıyorum allaha sukur cok tecrubem var ders vermek konusunda. Eve geldım ve gordugum emaıl adresıne bır mektup yazdım. Cv bıle yollamadım. İlgilenırsenız benı arayın dedım. Dun telefon edıp gorusmek ıstedıklerını soyledıler. Ben bagımsız calısma kararı aldım kendı ısımle alakalı olarak ama kafamda yarattıgım ıstekte part tıme de bır ıs yapmak vardı. Bugun gorusmeye gıttım benı cok begendıler ve ılk ısımı aldım. Aslında anadılı ıngılızce olan bırını aramalarına ragmen :) benı cok sempatik ve sevgi dolu bulmuslar . Sadece sana bır ısım bulalım ıngılızce dedıler :)))sunuda belırtmek ısterım kı aynı kafamdakı gıbı part tıme bır ıs bu. Ayrıca da eylulden ıtıbaren buyuklere ıngılızce dersı vermemı ıstıyorlar... o kadar mutluyum kı cekım yasası ıslıyor.. Alacagım ucret te sadece 10 gunde ev kıramı karsılıyor ve elıme bıle kalıyor. Ben bu arada asıl ısıme devam edebılecegım...

Bundan baska burada arabam olmadıgı ıcın zorlanıyorum , ve arabaya da para harcamak ıstemıyordum. Dun bır arkadasıma konusma arasında arabaya ıhtıyacım oldugunu soyledım. Bana ne dese dersınız ? Benım garajımda hıc kullanmadıgım bır arabam var, al onu sen kullan dedı :) allahım neler oluyor :))) artık telkınler mı yoksa cok ınanmak mı bılmıyorum cok mutluyum ama cooookkkkk herseyı ınanarak yapın gercek olmaması ıcın bır sebeb yok ınanın bana
telkınlerı ve ıce donuk konusmaları hıc bırakmıyorum ve gercekten de cıddıye alıyorum, bu olayları da etrafımda ınanmayan kımseye anlatmıyorum motıvasyonumu bozmasınlar dıye, enerjısı dusuk kımseyle paylasmayın..
herkese sevgıler

hayatimdegisti 08-05-2007 02:45 PM

Kutlanacak çok konu birikti. dusun
En kısa zamanda yeni bir kutlama partisi yapalim... y789
Sizin yeni işinizi kutlariz sonra Hayalayaz'in hayatinda ki gelişimleri,Murat var eski üyelerimizden dünde onunla konuştum o da bazi hedeflerine ulaşmiş.Korkunç işe başlamış.Etterna tekrar işe dönmüş...
blissy

tresor 08-05-2007 02:58 PM

cok tesekkurler hayalayaz,

bu da herhalde bır tesaduf olmasa gerek.. hrıstıyanların yurudugu bır cok hac yolu oldugunu ıspanyaya yaptıgım seyahatler esnasında ogrendım. Bu konuya ciddi bir merakım var. Gectıgim yerlerde sevilladan santiago de Compestela ya uzanan ( Camino de Santiago ) hac yolu ustundeydı. Hacılar yaklasık 3 ay boyunca dere tepe demeden bu yolu yuruyor albergo denen ( bızım eskı hanlara belkı benzetılebılır ) yerlerde kalıyorlar. Aynı sekılde Kuzey ıspanyada yurunen bır hac yolu daha var. Eksık bılgı vermıs olmak ıstemem bu konuyu okuyup foruma yazarım. Bu yol uzerınde yuruyen bır cok kısı ıle tanıstım, aynı sizin dedıgınıze benzer kelımeler soylemıslerdı bana ama bugune kadar unutmustum. Bana onu hatırlattınız... Belkı okumussunuzdur Paolo Coelhonun bu yolu anlattıgı Hac ısımlı bır kıtabı vardır.. Okumadınızsa mutlaka okumanızı tavsıye ederım .. Notlarıma bakayım oradan bazı alıntılar almıstım,foruma en kısa zamanda ıletip sizlerle paylasacagım.. tekrar cok tesekkurler ... iyi ki sizlerle bu ortamda tanıstım.

hayalayaz 08-05-2007 04:08 PM

sevgili tresor
ben bu sözcüğü KAMİNO YOLCULUĞU diye bir kitapta okumuştum,maalesef o yolda yürüme imkanım olmadı. fakat bu kitabı okuduktan sonra neden her müslümanın hayatında en azından bir kere hacca gimesi gerektiğini anladım,yaradan bizim o ley hattında yürümemizi,yürürkende her şeyden arınmamızı istedi mutlaka,çünkü okuduğum bir başka kitaptada tüm hac yollarında ley hatları olduğu, ve kişi bu ley hatları üzerinde yürüdükçe enerjisinin değiştiği, farkındalığının saflaştığı yazıyordu, bu deneyimi yaşadığın için sana gıpta ettim,darısı başıma,bahsettiğin kitabı en kısa zamanda alıp okuyacağım , birde eğer çok özel değilse deneyimlerini bize yazarsan sevinirim,çünkü bu konu beni çok ilgilendiriyor, saygılı sevgiler

hayalayaz 08-05-2007 04:13 PM

evet atakan bey bayram yapalım. güzelliklerin bayramı olsun ve daha nice güzelliklere. ben biraz hüzünlendim korkunç oğlum uzaklara gidiyormuş,ama gönlümüz hep onlarla, tanrım burada bulunan her çocuğumun yolunu kendi ışığıyla aydınlatsın ve hep iyi olsunlar. saygılı sevgilerle

etterna_ 08-05-2007 07:21 PM

Canım hayalayaz ya hep böyle güzel kal actionsmile
Sevgiler ve öpücükler sana thumbsanim

yakamozdüşleri 08-05-2007 09:26 PM

Ya ne güzel şeyler bu gelişmeler darısı başıma diyorum sevgiler hepinize ;) tresor başarılar işiniz hayırlı olsun ,korkunc iyi yolculuklar mutluluklar hayalayaz mesajların cok hoş , olumlu bir ışık veriyor bize Atakan bey sizde her zaman çok ilgilisiniz teşekkürler
hepiniize sevgiler

tresor 08-05-2007 09:32 PM

atakan bey bu mucızelerde sızın katkınız buyuk.. heyecandan sıze tesekkur etmeyı atlamısım, cok cok tesekkurler .. her turlu kutlamaya varım, basaran butun arkadaslara tebrıkler ... sevgili etternna, korkunc is hayatınızda basarılar, ben senelerdır cok sınır bozucu ınsanlara katlanıyorum ıs hayatımda ama bana kattıklarını sımdı daha ıyı goruyorum, is hayatınızda kendı basarınıza odaklanın, dıger kısılerın davranıslarını onemsemeyin..gecen bır yerde okudum hosuma gıttı nerde okudum tam hatırlamıyorum sonucta basarınız en ufak yaptıgınız detaylara gore degerlendırılırsınız yazıyordu.. ısınızı elınızden geldıgınce sıze gore ıyı olanı yapın, en ufak detayına kadar.. cunku sonunda en ufak detaylara gore degerlendırıleceksınız... cok dogru bır nokta.. kendınız ıcın calısın , mutlaka sıze donusu olacaktır..

Bugle 08-05-2007 11:28 PM

Tresorcum senin adına çok sevindim..ben de bir arkadaşımla bugünlerde çekim yasasıyla ilgili çok sık sohbet ediyoruz..hatta bu ara sadece çekim yasasını konuşuyoruz.senin yaşadıkların da çok motive edici bizlere..Ayrıca bu son mesajındaki işyerinde sinir bozan insanlarla ilgili yazın sanki beni anlatıyor.Bu aralar canımı en çok sıkan işyerindeki istemediğim durumlardı.Bu son mesajda benim için çok ders var teşekkürler...Yaşamın boyunca tüm olumlu gelişmeler seninle olsun...yola çıkmışsın sen artık tamamdır bu iş bence....sevgiler..

Deria 09-05-2007 12:01 AM

süpersin Tresor. sung66
süpersiniz atakan bey. sung66
valla bu kadermidir kısmetmidir tesadüfmüdür yoksa düşünce gücümüdür bilmiyorum. ama ne kadar güzel olmuş senin için.
benimde günlük hayatimda istediğim ufak tefek şeyler kendiliğinden gerçekleşiyor. darısı büyük dileklerime.
bu arada ben de inglizce öğretmenliğinde okuyorum uzun zamandır özel ders vermek istiyorum. bana da bi özel ders ayarlasana 44

murat 09-05-2007 12:15 AM

Bu forumdaki herkesi çok seviyorum ya.Nedeni varmı bilmiyorum ama lütfen inanın bana hepinizi(eski üyeler,yeni üyeler,tanıdığım,tanımadığım,Atakan bey) sizleri gerçekten çooooook seviyorum.Sadece bunu söylemek istedim blissy

Yakamoz ablacığıma selamlar hismiley

murat 09-05-2007 12:18 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Kutlanacak çok konu birikti. dusun

khkh56 y789
Ayrıca tresor,etterna ve korkunç tebrikler hepinize.Darısı herkesin başına...
tresor sende hakkaten işliyor yauu bu yasa. Ben bu duruma ancak sapkal89 çıkartırım

tresor 09-05-2007 12:26 AM

merhaba deriacım,

ınan bana ben de cok saskınım ama tek bıldıgım gercekten ıstedım ve okuduklarımı uygulamaya koydum, senın tecrubelerını okudum, bu bas agrısı durumu ben de de cok sıddetlı oldu, sakın yılma devam et sonra gecıyor, ama yenı telkın ekleyınce olur olmazmı o kısmını bılemıyorum.. Surda ogrencılerı hele bır baglayayım , belki part tıme ogretmen ısını senın ıcın de konusurum, cok ciddiyim, neden yaz tatıllerını bu sekılde degerlendırmıyorsun ? Yurtdısında cok fırsatlar var, ılerısı ıcın de cok ıyı tecrube olur senın ıcın.. ben sımdı buldugum ısı 97 yazında unıversıtede calısmıs oldugum yaz kampının belgesı sayesınde kaptım. CV yollamadım ama yazdıgım mektuba kamptan bahsetmıstım. ( o kampta kuantum fızıkle ıle alakalı bır muzık hocasıyla tanısmıstım o da bana hayatımı degıstırecek cok sey ogretmıstı sagolsun .) Ne olur ne olmaz dıye yanıma almıstım kamp sertıfıkamı ..olaya bakarmısın kac sene sonra gunu gelmıs :) hersey gonlunce olsun,olsunu bırakalım, oluyor :) ben olacagını hıssedıyorum ,ınancını kaybetme sakın.. haberlerını beklıyoruz ..

hayalayaz 09-05-2007 02:54 PM

gözlerimi yaşarttınız beniiiiiim duygulandım sevindim, hepiniz tanrının özene bezene yarattığı varlıklarsınız,başaramayacağınız hiçbir şey yok,ayrıca allah bizi seviyor, baksanıza çarelerimizi ayağımıza gönderiyor,çekim yasası bizim için çalışıyor tek yapacağımız gözümüzü, kulağımızı ve gönlümüzü açık tutmak,eğer bizi birileri rahatsız etmeye çalışırsa, bu onun hayatını etkiler, eğer biz bundan rahatsız olursak, buda bizim hayatımızı etkiler.hadi bakayım kim tutar sizi, başarı haberlerinizi,dört göz sekiz kulak olmuş bir vaziyette bekliyorum. 25889 25889 25889 25889

tresor 13-05-2007 08:43 AM

2 gun once telkinlere yenilerini ekledim. Baskalarının ne dusundugunu önemsememe ( hos pek önemsemem ama olumsuzlukları hıc önemsememek daha hos olur :) ) , bir de koruma kalkanını... önce biraz bağ ağrısı oldu gene ama bu sefer çabuk toparladım.. bu arada her sey maşallah istediğim gibi gelişiyor.. mevcut bir iş dışında yeni bir iş kuruyoruz bir arkadaşımla 956k .. çok büyük iş çook.. ama karşımdaki insanın bana güvenerek bu işe girmesi beni çok mutlu ediyor..napalım başlamak bitirmenin yarısıdır derler.. hayalini kurduk.. iş hayata geçirmeye kaldı... şimdilik bu sürpriz olsun.. temellerini attığımızda sizlerle paylaşıyor olacağım..telkinleri de gunde 10 saat kadar dinliyorum.. bu kilo verme telkini ben de çok iyi çalıştı.. actionsmile hepinizi seviyorum.. sevgiyle iyi pazarlar hepinize tresor actionsmile

Deria 13-05-2007 01:40 PM

sevgili tresor 956k
en çok takdir ettiğim ve sevdiğim üyelerden birisin. sen istediklerini gerçekleştirdikçe bende sanki kendiminkiler gerçekleşmiş kadar mutlu oluyorum. 44 ve senin mesajlarını okudukça daha fazla motive oluyorum. bu arada ben günde ne kadar dinlediğimi bilemiyorum ama her fırsatta ( okula gidip gelirken, ders çalışırken, bilgisyar başında, otururken ders çalışırken, yemek yerken her müsait an ve yerde) dinliyorum ama sanki yine de topladığımda üç beş saati geçmez gibi geliyor neyse bunları söylemek için cevap yazmak istememiştim. neseli56
eminimki başladığınız işin altından başarıyla kalkacaksınız sende bu güç olduktan sonra kim tutar seni. merakla sürprizini bekliyorum.
sevincli sevincli sevincli sevincli

hayalayaz 13-05-2007 09:28 PM

tresorcuğum hayırlı olsun, sizleri böyle çiçekler açarken gördüğümde çok mutlu oluyorum, daha nice başarılara inşallah

tresor 05-06-2007 06:16 AM

Herkese merhaba,

Yaklasık 1 ayı devirdim telkinlerle, ben bu ısı cok ciddiye aldım ama faydasını cok gordum.. Son 1 aydır gunlugumu okuyan arkadaslar bılırler bır ıs degısıklıgı yapmıstım, yenı ısım sureklı devam gerektırmıyor, ısımle ılgılı seyahat yaptım. Ilk gunum cok verımsız gectı, otele geldım yaklasık 5 saat ve gece boyu telkınlerı dınledım, ertesı sabah yaptıgım ılk gorusmem cok olumlu gectı, ertesı gun de sıparıs aldım.. sokaklarda hopladım, zıpladım..Eskıden 2. veya 3. gun sonunda moralım bozulurdu bu sefer hıc boyle hıssetmedım.. Kılo verme cabalarında da bu ay sanırım toplamda 3-4 kılo verdım, bayagı fark var ıstahımda da once bır artıs sımdı ıse azalma oldu...Bunun yanında kendımde gordugum en buyuk degısıklık ıse baskalarını kırarım korkusuyla ıstanbula geldıgımde bana yapılan butun davetlere yetısmeye calısıyordum. Ama bu sefer sadece kendı rızam olanlara katıldım. Teklıflerı reddettım, telefonuma cevap vermedım, oh be dunya varmıs, aılemle vakıt gecırdım. Onlar da bundan memnun oldular. Artık enerjımı sacma sapan sekılde harcamıyorum onu fark ettım kendımde.. Dusuncelerım netlestı, ıcımde gelecekle alakalı bır kaygı yok.. eskı ıs yerımden de enteresan telefon gorusmelerı yaptım.. kıymete mı bındım nedır sevincli pek arayıp sordular... gecmıs olsun... sımdı sukur allahıma evımdeyım, huzurluyum, sevgılı hayalayaz ben de sızı cok ozlemısım, cok yazı yazılmıs hepsını henuz okuyamadım , sevgiler tresor

lalezar 05-06-2007 12:59 PM

Lerzan,o yanındaki uçan bendim yaaa aşkolsun beeeee.
tanımadın beni bak alınıyom ama...şaka bi yana rüya ilmi diye bir gerçek var..
bi ara bana da feci bi migren tebelleş olmuştu..ama bi tatlı agrı sorma..yarım baş ama sanki başımın bi tarafını öpüyor sürekli veya yüzümün.gülmeyin be valla...artık o kadar çok öpüyor ki agrı azı dişleriyle ,ısırıyor hatta çöküyör bi gözüm..bi gözüm çukur o hisle dolaşıyorum..felaket bi zonklama arada bi gelir..ama tatlı o da...migren insanın koluan girdi mi artık ayrılmaz bi dost oluyo ..ama ben de bitti artık hiç ugramadı son zamanlarda...lerzan bu sendeki böyle bişey olmasın...veya yorgunluktan da olur.geçmiş olsun..bikaç gündür ben de oldukça hastayım şükür halime...

yakamoz 05-06-2007 03:25 PM

Lerzan, Lalezar her ikinizide geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.
Lerzan gördüğün rüya bilimde de rüya ilmine göre de hayatın ve hedeflerin için ne kadar çok mücadele verdiğini gösteriyor sana doğru yolda olduğunu bildiriyor. Sevgilerle

yakamoz 05-06-2007 03:28 PM

Tresor hoşgeldin, çok güzel gelişmeler kaydetmişsin, senin adına çok sevindim.

peterbold 05-06-2007 03:52 PM

yazdığına göre bir ayı doldurmuş ve sonuçları görmüşsün. seni tebrik ederim. ben daha yeni başladım ve inş senin gibi bir ayı doldurduğumu görürüm. saygılar.

lalezar 05-06-2007 04:10 PM

Alıntı:

yakamoz Nickli Üyeden Alıntı
Lerzan, Lalezar her ikinizide geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.
Lerzan gördüğün rüya bilimde de rüya ilmine göre de hayatın ve hedeflerin için ne kadar çok mücadele verdiğini gösteriyor sana doğru yolda olduğunu bildiriyor. Sevgilerle

çok teşekkür ederim bitanem...sizlerle birlikte bu hastalık da neymiiişş??

25emel 05-06-2007 07:29 PM

Alıntı:

lalezar Nickli Üyeden Alıntı
tanımadın beni bak alınıyom ama... yorgunluktan da olur.geçmiş olsun..bikaç gündür ben de oldukça hastayım şükür halime...

lalezarım sana katılıyorum.yorgunluk olabilir.bu arada senin neyin var?

25emel 05-06-2007 07:35 PM

Gönderen açık: Haziran 05, 2007, 12:14:43 ÖSGönderen: lerzan
Alıntı Ekle
ruhumun gunlugu

her hangi bir kesin farkindalik olmadan ruhumun hissetmeyi siddetle sevdigi bir sey var: saflik. dilimizdeki anlamlarindan nayif olmayan ve ''purity''nin katisiksizligin es anlamlisi olan saflik. ruhun yapisina cok yakisan bu form icin kendini koruyarak buyutmesi baska turlu bir mutluluk.

dun gecemin ruyasindan yeni yeni uyaniyorum. tek kisilik kadar ufak bir yerin icinde cok yuksekten ucarak iki kisi bir yere gidiyorduk. iki kisi diyor ama kim bilmiyordum. asagida cok cok asagida deniz vardi, tutturmustum atlamak icin sebepler sayarak mirildaniyordum ne guzel ne berrak ne mavi ne cekici (dusunceler ve sahne o kadar net ki aklimda simdi) ama sadece ''kuvvet'' olan gormedigim kollarin beni tuttugunu, dediklerimi duydukca surekli gidecegimiz yeri hatirlattigini ve icim gittigi halde atlayamadigimi hatirlamiyor adeta gozlerimin onunde haala goruyorum simdi. adeta bir film sahnesi. cok net ve cok guzel. asagiya o kadar konsantre olmusum ki arada bir donup arkama beni tutanin kim oldugunu gormek istiyorum ama basimi asagiya bakmaktan ceviremiyorum. denizin berrakliginin icine gel deyisi adeta sesliydi. ve o sesin kuvvetindeydi beni tutan gorunmez kollar, ve kivrandigim halde gormek icin onlari kafami cevirip bakmadigim. butun gece sadece bu sahneyi gordugumu saniyorum. yani sabaha kadar ruya gordum ve bu sahneydi yani uctum da uctum.

yeniden okudumda ya baksana lerzanım hani insanların bedebleri uykuda bırakıp ruhları devri aleme akarmışya birden o geldi aklıma ben inanırım vallaha... 44 kimbilir sabaha kadar nereleri gezdin basın yorgunluktan agrıyo 44

lalezar 05-06-2007 09:39 PM

Alıntı:

25emel Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

tanımadın beni bak alınıyom ama... yorgunluktan da olur.geçmiş olsun..bikaç gündür ben de oldukça hastayım şükür halime...

lalezarım sana katılıyorum.yorgunluk olabilir.bu arada senin neyin var?

ben böyle sorulara pek alışık değilim ama...cevap veriyoruuumm hani bazen şartlara karşı elin kolun baglanır sen de düşünüp durursun ya..sooracııma bagışıklık sistemi çöker bir anda agır bi grip gibi bi nane yapışır yakana..hemen iyileşebilecek gibiyken süner de süner...gece yatamazsın,sürekli üşümekten ve başın bogazın agrır..halsizlik zirveye bayrak dikmiştir...bi gülsen geçiverecektir aslında bu nane bir heyula'dır...gülüşün yüzünde egreti kalakalır sana güler...haline..

25emel 05-06-2007 11:16 PM

şaşkın şaşkın bak seenn bi sıkımlık canı var tutmuş neler yapıyorrr bizim nanee dusun... bence o nane neyle karşı karşıya oldugunun farkında deil 4897...hele bir sabrını tüketsin.deyttt!!! diyip nasıl kazıyorsun onun kökünü terli345.... şimdi kıyamıyosun demi yazık bu naneye diyon hemi! 44 gulensmiley
http://myimgs.net/images/nvbc.jpg

lalezar 05-06-2007 11:34 PM

Aaaaayy Emeeel çok tatlısın yaa..yerim o minnoşu beeenn...valla bu naneler çok olmasınlar karate biliyoruz biz karateeee....canııımmm ya harikasıınnnn..
en iyisi çok keskin mentollü olan naneleri uzaklaştıralım...direkler devrilmeden..nassıııı?? blissy blissy

25emel 06-06-2007 12:00 AM

Alıntı:

en iyisi çok keskin mentollü olan naneleri uzaklaştıralım...direkler devrilmeden..nassıııı?? blissy blissy

hayatım küpüyle mentol olsa kaç yazar bize yaaa.... bir bakışımız yeter yaff gulensmiley lerzanım nereyesuuunn blissy

ozel 28-06-2007 10:28 PM

Tresorcugum hayatindaki bu super gelismeler icin bende cok sevindim ve devamini diliyorum blissy Mucizelere inanmaya devam cunku gercekten mucize var ma sadece inanirsak gelip bizi buluyor.
Sevgi ve Isikla kal

sessiz 02-07-2007 12:21 PM

25889
............
darısı bu sıteye ınanan
gelisim yolunda emın
adımlarla ılerleyen bizlerin başına inşallah

BURCU GELEGEN 08-07-2007 04:31 PM

Tresoe çok güzel gelişmeler ben geç kaldım yazmakla ama dileğim şu zaman içinde de bu güzelliklerin devam etmesi sevgiler

ozel 10-07-2007 06:57 AM

Sevgili Tresorcugum hayatindaki bu harika gelismeler ne kadar sevindirici, tabiki degere bineceksin, tabiki degerlisin. Hepimizin kendi degerlerimizin farkina varma zamani geldi geciyor bile.
Sevgi ve Isikla kal. s456

25emel 14-07-2007 11:16 AM

canım ya nerelerdesin bayadır yokmuşun bre aa yoksa sendemi tatildesiinnn blissy

tresor 14-07-2007 07:44 PM

ben burdayım emelcım sen nerdesın cok guzel gelısmeler var ozelıne yazıcam canım, tatılının ıyı gecmesıne cok sevındım, cok yenı gelenler oldu bu hafta oku oku bıtıremezsın sevincli

25emel 14-07-2007 08:10 PM

Alıntı:

tresor Nickli Üyeden Alıntı

ben burdayım emelcım sen nerdesın cok guzel gelısmeler var ozelıne yazıcam canım, tatılının ıyı gecmesıne cok sevındım, cok yenı gelenler oldu bu hafta oku oku bıtıremezsın sevincli

oooooo bekliyorum vallaha bilirsin meraklıyımdır ben bekliyorum haberlerini...

sevincli ya sahiden 6 gün yoktuk ortalıkta bir sürü sey birikmiş oku oku bitmiyor ya şaşkın basım döndü yorulup kalkıyorum.sonra dayanamayıp bir daha pc basına koşuyorum gulensmiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:58 PM.