Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinleri-duyulmuyor-sadece-muzik-mi-var/)
-   -   Telkinler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinleri-duyulmuyor-sadece-muzik-mi-var/13133-telkinler.html)

HakanCemil 31-08-2008 08:46 PM

Telkinler

ben sadece müzik duyuyuorum ve katagoriler ayrı ayrı ve ego tatmin etmeyi dinliorum yani bu müzikleri dinleyince nası olucaktı kendime güvenicem:?

Belgin ∞ 31-08-2008 08:52 PM

Ynt: Telkinler

Bu konuda forumda cevap olarak yazılmış yüzlerce mesaj var.Onları incelemenizi tavsiye ediyorum.O şekilde sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

HakanCemil 31-08-2008 08:53 PM

bölümleri inceledim bulamadım bi sonuç yani tek demek istedğim benim ben ego tatmin etmeyi dinliorum sanarken suçluluk dinliosam ne olucak ? müizkten müziğe fark ne

Belgin ∞ 31-08-2008 09:16 PM

Telkinlerde ego tatmin etme bir telkin yok.Ego güven güçlendirici var.Öncelikle bunda mutabık olalım.

Dinlediğiniz yere bir bakın.Ego güçlendiriciyi dinlediğiniz belli olur zaten.Eğer ego+suçluluk dinliyorsanız,yani ikisini de bir arada dinliyorsanız ard arda acaba şu an hangisini dinliyorum diye sormanıza ne gerek var gerçekten anlayamadım bağışlayın.

Müzikler aynı olabilir.Farklı versiyonları var türk sanat müziği,klasik müzik yada new age.Ama müziğin alt yapısına işlenmiş ritimli olarak okunmuş telkinler farklı.Ego dinliyorsanız bilinç altınıza farklı telkinler veriliyor,suçluluk dinliyorsanız farklı.

Halit_Style 31-08-2008 09:34 PM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Telkinlerde ego tatmin etme bir telkin yok.Ego güven güçlendirici var.Öncelikle bunda mutabık olalım.

Dinlediğiniz yere bir bakın.Ego güçlendiriciyi dinlediğiniz belli olur zaten.Eğer ego+suçluluk dinliyorsanız,yani ikisini de bir arada dinliyorsanız ard arda acaba şu an hangisini dinliyorum diye sormanıza ne gerek var gerçekten anlayamadım bağışlayın.

Müzikler aynı olabilir.Farklı versiyonları var türk sanat müziği,klasik müzik yada new age.Ama müziğin alt yapısına işlenmiş ritimli olarak okunmuş telkinler farklı.Ego dinliyorsanız bilinç altınıza farklı telkinler veriliyor,suçluluk dinliyorsanız farklı.

Peki Bunu be anlamıorum . bilinç altıma etki nası edio yani. ben anlamadanda bilinç altıma yerleşip yararlarını gösterirmi lütvn bunu cevaplayın

sanemce 31-08-2008 09:52 PM

arkadaşlar sanırım sizin güven sorununuz var. burada bunca insan bu telkinlerden faydalanmışken, sizin bu tereddütünüz niye bende onu anlamadım açıkçası.. aşağıdaki linki bir inceleyin belki güvensizliğiniz gider..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...uvenli-b269.0/

AZARRATH 31-08-2008 10:32 PM

Alıntı:

HakanCemil Nickli Üyeden Alıntı
bölümleri inceledim bulamadım bi sonuç yani tek demek istedğim benim ben ego tatmin etmeyi dinliorum sanarken suçluluk dinliosam ne olucak ? müizkten müziğe fark ne

Bu telkinleri bir uzman hazırlıyor,öyle gaydırı gubbak işi değil...

Telkinler sübliminal denilen bir yöntemle hazırlanıyor,sübliminal yöntemi ben sadece reklam veya filmlerde kullanılır sanıyordum,nedir merak ediyorsanız sübliminal veya sübliminal reklamlar yazın,ne olduğunu anlarsınız,

Burda telkinler sizin duyamayacağınız ses düzeyinde normal müziklerin altına gömülüyor,sizin kulağınız bunu duymasa da bilinçaltınız algılıyor,mesela ney sesli telkinlerin sesini açarsan Atakan Bey'in sesini duyarsın,ayrıca telkinler hemen etki etmez,en az bir hafta sürekli dinlemeniz gerekli,

yazılan mesajları okuyun,ama önce bilinç altı ile ilgili kitaplar okuyun,önce buna ihtiyacınız var,hala tatmin olmadıysanız dinlemeyin alalala

Halit_Style 31-08-2008 11:54 PM

Alıntı:

AZARRATH Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Telkinler sübliminal denilen bir yöntemle hazırlanıyor,sübliminal yöntemi ben sadece reklam veya filmlerde kullanılır sanıyordum,nedir merak ediyorsanız sübliminal veya sübliminal reklamlar yazın,ne olduğunu anlarsınız,

Burda telkinler sizin duyamayacağınız ses düzeyinde normal müziklerin altına gömülüyor,sizin kulağınız bunu duymasa da bilinçaltınız algılıyor,mesela ney sesli telkinlerin sesini açarsan Atakan Bey'in sesini duyarsın,ayrıca telkinler hemen etki etmez,en az bir hafta sürekli dinlemeniz gerekli,

yazılan mesajları okuyun,ama önce bilinç altı ile ilgili kitaplar okuyun,önce buna ihtiyacınız var,hala tatmin olmadıysanız dinlemeyin alalala

tşkler :) tatmin edici bi cvp oldu sayiden çok tşk ederim

AZARRATH 01-09-2008 10:19 AM

Alıntı:

Halit_Style Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

AZARRATH Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

tşkler :) tatmin edici bi cvp oldu sayiden çok tşk ederim

Hocam müzikten müziğe fark dinleyenlere alternatif olması,klasik müzik dinleyenler klasiği seçer,ney severler ney dinler yine Türk Sanat Müziği yada new age aynı şekilde,

Farklar müzkte değil içinde bizim duyamadığımız,şarkıların içinde gömülü olan telkinler yani mesajlar,telkinlerin içeriği "script" olarak veriliyor,istersen oku onları

Özellikle ney sesinde sesi bir kere çok aç Atakan Bey'in sesini duyacaksın,ama yüksek sesle dinleme tabi :) Dutacağın kadar aç :)

Birde sen bilinçaltı ile ilgili makaleler veya kitap oku,daha faydalı olacaktır :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:43 PM.